Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Lady_Ania ja do ćwiczeń też nie bardzo:) Bieganie tylko wchodzi w grę. Próbowałam robic brzuszki, ale szybko mnie opuścił entuzjazm, zwłaszcza, ze tak jak piszesz robiłam je wieczorkiem. Ale od kilku dni biegam i nawet żadnych zakwasów nie mam:) Tylko płuca prawie wypluwam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa a jak przechodziłaś na 2? Stopniowo? Czy od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber - planowalam stopniowo. Z bebilonu przeszlam wlasciwie na hippa stopniowo przez 2 dni. a teraz mowi sie ze skoro ta sama firma to mozna od razu. Ja i tak chcialam stopniowo ale zle oszacowalam ilosc nr 1 i qrde nie starczylo mi miarek. No to do dwojki dzis caly dzien dorzucalam miareczke 1 przez kazde karmienie. Nie zaopatrzylam sie w jedno extra opakowanie;/ wiec jutro juz 2 czystą pijemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedługo tez planuje przejść na 2 i też małą karmię Hippem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw u nas był enfamil - mleczko mercedes wsrod mlek. Niestety nie tolerowal, zatwardzenia non stop. Potem bebilon comfort - bo kolki dolegały wiec mleko mialo pomagac. Srednio pomagalo, ale bylismy na nim jakis czas. Wiec sie wqrzylam bo ciagle problem z kupami byl. wiec polecono mi nowy hipp combiotik. i od razu z probiotykami wiec nie trzeba osobno dawac. ;) Bardzo fajne mleczko ;) Dobrze strawne. Cenowo tez spoko. Chociaz lepiej sprawdzaly mi sie puszki z bebilonu, bardziej uzytkowe dla M byly, na śrubki hehe;) A te hippa to taka sztywniejsza tekturka ;) Ale od biedy sie nada;) hihi Tylko calkiem inne dozowanie miarek jest odnosnie wieku. Na bebilonie dziecko powyzej 4 miesiaca to 160ml mialo byc...a przy hippie 210 powinno. Kwestia kalorycznosci mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wspominacie o pporodach...moj liczac od regularnych skurczy od 23 do 9.15, akcja porodowa to byl juz pikus w porownaniu do tego co przezylam majac skorcze. Strasznie bolalo szycie. Co do wymiotow to ja tez dwa razy, po koniec. Tymkowa a nie mialas lewatywy? Dziewczyny moj maly przez to, ze strasznie ruchliwy to ciagle ulewa i wymiotuje tym co zje. Jest gorzej niz na poczatku bylo.... Moze dlatego nie przybiera... Jak u Was z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi - mialam, ale mialam tez juz silne skurcze i nie bylam w stanie az tak dlugo wytrzymac z tą wodą w tyłku hehe;))) wiec po 3minutach biegalam juz do kibelka;) na tvn7 leci komedia Junior z Arnoldem;_))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak apropo porodów ;))) sn i cc ;) w tym przypadku raczej cc wchodzi w gre ;D;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, witam nowe :) u mnie juz dzis lepiej, juz jestem silniejsza,nawet bylam w stanie umyc naczynia. mala zdrowa, zasnela dzis juz o 18.50 a to przez to ze w dzien spala tylko 2h! zamaist sie zdrzemnac po 11 to mi.. zasnela a ja z nia,i przespalysmy 2h,szok.potem bylam z nia 1h na balkonie,ale juz nie chciala spac. aga_jabi-obserwuj, tak samo ma wlasnie moja kolezanka z dzieckiem. czy to nie jest przypadkiem wirus? a ma biegunke czy nie? ja juz chucham na zimne odkad mam tego rota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi - ja niedawno się cieszyłam ze mała prawie już nie ulewa a od 2 dni znowu zaczęła. Ona też jest bardzo ruchliwa . Non stop macha nóżkami jakby na rowerku jeździła :) i do tego oczywiście i rączkami rusza. A pozatym paluszki pcha głeboko do buzi bo chyba zębole wychodzą a potem się dławi i na koniec uleje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber1 - ja od poczatku daje mleko hipp i 1 skonczyla mi sie dwa dni nim mala 6 miesiecy skonczyla i dalam od razu 2. Moja ogolnie chetnie je mleko. ja dzisiaj w pracy bylam, wracam do domu i sie dowiaduje od M, ze mala wypadla z lezaczka. Dobrze ze na podlodze koc i mata byla. Myslalam ze zawalu dostane jak to uslyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mi kacper jakis czas temu tez duzo ulewal i po ok 5dniach samo przeszlo. Juz myslalam ze do lekarza z tym pojde. Rozmawialam z kolezanka,ona ma synka 2 tyg. starszego od Kacpra i miala podobnie. Choc jak bardzo sie niepokoisz to zawsze mozesz zadzwonic do poloznej lub lekarza. Kacper jak go przewijam to ciagnie sie za siusiaka i jajka. Tez wasi chlopcy tak robia? Moze go cos swedzi,ale sprawdzilam i to wszystko ma czysciutkie. Ale mnie ochota na frytki z sosem naszla. Powstrzymam sie i zjem cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula33 - moja robi dokladnie to samo. Obojetne czy lezy czy na rekach tak macha tymi nogami, a jeszcze na siedzaco probuje zjesc stopy to pouciska brzuch i potem ulewa. TNKS - no to teraz masz asortyment i najwazniejsze ze corci smakuje i widac juz efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocachontasq - z tym siusakiem to taki etap. Informowali mnie w szkole rodzenia;) Śmieszna sprawa co ;) ja to tak delikatnie dotykam smaruje, a on takie gnioty z niego robi hehehe;) Moj raz chwycil, podniosl faje do gory i zaczal sikac i całą łapke obsikal hehe MT - jak to sie stalo??!! Ona sie podciagnela jakos?? Moze masz za płytko zamontowany materac i trzeba obnizyc juz łozeczko> ? rany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt babolku kochany 🌼 smakuje to mało powiedziane :) dziś m szykował małej "kolację" i kaszka wyszła strasznie gęsta, musiała się zdrowo namęczyć żeby to "wyciągnąć", ale 200 wydoiła :D tak jej to smakuje :D Pocahontas no to żeś teraz "pojechała" z tymi frytkoma :P :D mi dziś pachniało świeżą bagietą z olwią i czosnkiem choć takowej w pobliżu nie było :p głód czy wyobraźnia? :D Wikula masakra ile się matka musi nastresować :o Tynkowa podobno takie "wypadki" są naturalne ;) Co jeszcze chciałam napisać? Zmęczona kurde jestem :o A jutro znów ciężki dzień :p Kto mi tyle tej roboty na biurko zwalił co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa - z lezaczka wypadla bo nie zapieta byla, nie wiem jak sie stalo bo mnie nie bylo, a M w szoku tez nie wie. Mowi ze siedziala bawila sie tymi wiszacym i z boku tam jest taki kurczak wcisniety plastikowy i chyba do niego sie naciagla i bokiem wypadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa już wiem! Chciałam pisać, że moja też się non stop "rzuca" 2 minut nie wyleży spokojnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jeszcze wracam do domu i patrze w duzym pokoju prog mamy i caly oblozony kocami. pytam co to ma byc? a M ze poszedl do kibelka a mala z maty do progu sie doczolgala i zaczela go lizac. Kurcze oczy dookola glowy trzeba miec, na 5 sekund nie zostawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :D Mt dlatego dla mnie zbawienne jest łóżeczko turystyczne ;) musze gdzieś "ruszyć" to małą wkładam doń, włączam karuzelkę i biegnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysl bo moje turystyczne w piwnicy lezy i czeka na urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt i to jaka :) właśnie chciałam age wołać "na tą stronkę" bo wczoraj się wściekała że jej zgarnęłam :P Wikula mój non stop ma nogi w górze i oczywiście "gryzie" palce u stóp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Polsacie fajna komedia leci " Jak stracić chłopaka w 10 dni " polecam :) moja córcia to taka wiercidupka - spokojnie nie poleży nawet 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś w sklepie oglądać wózki spacerowe i już mam całkowicie mętlik w głowie. Wszystkie one jakieś takie "plastikowe". Trochę pooglądałam i teraz czytam różne opinie na necie. I już w ogóle nie wiem jaki kupić. Byłam już zdecydowana na ten o którym pisała vilia, ale przeczytałam jakieś negatywne opinie i już znów nie wiem jaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... qrcze to ja nie wiem czy moj to leniuszek mały, czy to napiecie bo blokuje . Bo on nie raczkuje, nie pełza, jak lezy na brzuchu to jęczy, żle mu. .. czekam na ten moment zeby sie przemieszczal. a on nic...leniuszek, lezy na pleckach i piszczy, spiewa i gada... i ciagnie sie ostatnio za palucha duzego u stopki ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt78 az M przeczytalam jak mala prog wam oblizuje. Maluszku sa cudowne. Tnks kanapke zjadlam. O tej porze to i tak grzech dla figury ale mniejszy niz frytki. Ale wiem co jutro na obiadek zrobie-fryteczki,a pozniej zumbe potancze z Oliweczka,kalorie zgubie. Ja na stosowanie diet sie nie nadaje,to dla upartych jest. Kacprowi ciezko wlozyc stopy do buzi,on chyba za pulchniutki jest,albo za leniwy. Kregoslup mnie boli od noszenia mojego szczescia. Ile nosicie swoje bobaski na rekach? Misiaczkowa-o ile sie nie myle,to ty nosisz w chuscie. A jak twoj kregoslup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ktoras pisala jaK krzeselko i musze powiedziec ze superrrrrrrrrrr jak narazie jestem straszie zadowolona. dzis mala 2 razy w nim spala ;) jesli chodzi o szelki to ja najpierw je zapinam, a na to zakladam sliniak ten z rekawami ;) wiec mamy czyste ale ciekawe jak dlugo. mała uwielbia w nim siedziec i ogladac bajki w tv ;);) milej nocki poaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojej też długo nie noszę bo plecy mnie bolą. Ona waży 9200 więc nic dziwnego że bolą. A jak mam ją na rękach to też tymi nóżkami macha. Jeju co to będzie jak zacznie raczkować a potem chodzić :) jak ona taka ruchliwa jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×