Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Hello ;) Jak tu pustoooo - no tak - weeekend ;) Efka czytałam że nie powinno się sadzac takich maluchow bo nie rozumieja swoich potrzeb jeszcze i nie kumaja po co się je sadza, a jak kumaja to jeszcze gorzej bo wlasnie trzymaja np mocz czy kupke tak dlugo aż siada na nocnik a są za male żeby trzymac i może im to zaszkodzic Pocahontas moja też kaszke na gesto je srednio chetnie - zje pare lyzeczek i wiecej nie chcę... Ale zrobilam jej dziś alnature 4 ziarna z jablkami z hippa ( malutko tych jablek) i mi to bardzo smakuje :D Misiaczkowa kiedy Wam uciekl? Zdarzalo mu się już? Co do autyzmu to schizuje się bo niczego się chyba tak nie boje jak tego :o A teraz dobre wiesci- po kryzysie tj wstawaniu w nocy po 4 razy z krzykiem bądź placzem , ryczeniu caly dzien bez zwzgledu na okolicznosci moje dziecko jest aniolem!!! Zasnela wczoraj o 20 i wstala o7, zjadla, pogadalysmy chwile i zasnela - wstala o 10 :D także dziewczyny - mamy binladenow pocieszam - te dziwne akcje są chwilowe :o A teraz źle wiesci dla mnie a wam się przyznaje - tak się wczoraj nawpierniczalam że dziś znow 0,5 kg wiecej na wadze :o fuck!!! Aleeeee! Bylam w tesco znow i przeszlam obok laysow rzucajac im grozne spojrzenie - nie wzielam! A w kauflandzie jak bylam to przeszlam obok nich zupelnie obojętnie z wysoko podniesiona glowa :D aaaa do tego gosciom zrobilam mega wypasne desery ( które uwielbiam) i sama nie jadlam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS nie przejmuj się wagą bycie chudym też nie jest dobre. Wszystko na człowieku wisi jak na wieszaku. Coś o tym wiem. Waze całe 45 kg a jak szłam rodzić to aż 54kg :P na mnie często nawet rozmiar XS jest za duży a o cyckach nie wspomnę nosze rozmiar SS czyli same sutki :P normalnie w stroje na plaże to w 5 10 15 musze się chyba zaopatrywać :P Próbowałam juz wszystkiego zeby utyć i nie da rady. Jem kolacje przed samym snem bo bym musiała w nocy z 2 razy wstawać jeść a tak to tylko jeden raz po karmieniu 0k 3 a potem jak maż idzie do pracy o 6 to też juz musze z nim jeśc śniadanie. W dodatku mam niedoczynnosć tarczycy a przy tym sie tyje (kuzynka wygląda jak szafa 3-drzwiowa) a ja jeszcze schudłam:P Co do raczkowania to też u nas szał a najgorsze że próbuje wstawać i prawie każda próba kończy się upadkiem przez co całymi dniami siedze na dywanie razem z nim bo inaczej to głowa byłaby juz chyba kwadratowa od guzów :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka faktycznie malutka twoja waga , a ile mas wzrostu? Badałas się czy nie masz anemi? Warto takie rzeczy kontrolowac. I jeszcze piszesz że często jesz. Hmmmm Tnks ją też poproszę anioleczka, choć Kacper diabelskie nie jest ale dużo marudzi. Ale sobie zrobiłam dzisiaj niespodzianke. Wybrałam z szafy wielki worek,bo myślałam że to stare ciuszki Oliwii i faktycznie ciuszki Oliwii ale już przygotowane dla Kacpra w rozmiarze 80-86cm. Zupełnie o tym zapomnialam,musiałam w ciąży z nudów to tak świetnie posegregowac. A tam 10 bodow, 14 koszulek, 12 spodni i ogrodniczek , kilka pałaców i pełno bluz,swetrow. Już pralka odpalona a jutro wielkie prasowanie i szczegółowy przegląd w szafie Kacpra, bo mi się wszystko nie zmieści. Ale się cieszę. Hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz nam uciekł, znaczy się nie uciekła ale coś jej się pomieszało i pobiegła za rowerzystą, ale ją znaleźliśmy. Wczoraj w parku spacerowaliśmy i nagle patrzymy a jej nie ma :o Godzinę szukaliśmy i nic :o A to jest mieszaniec yorka z terrierem, więc podejrzewam, że "zaginie" na amen w czyimś mieszkaniu :o Ja się boję panicznie chorób, guzów, raka. Przeraźliwie, bo ciężko to wykryć, leczyć :( TNKS---no to teraz i ja wiem, ale powiem szczerze, że to jakaś wydumana opinia, bo większość mam które znam to już przed roczkiem zaczyna naukę czystości. Moja ciocia mówiła, że jej dzieci (moi wujkowie) to już mając roczek wołały, no ale wtedy królowała tetra, więc dodatkowo było jeszcze uczucie mokrości. Lidkę też przed roczkiem sadzałam, ale nie na siłę, tylko tak od czasu do czasu i nic jej nie jest. No ale są też nadgorliwe i nadambitne mamusie, to może lepiej żeby się tej opinii trzymać ;) Raduję się końcem kryzysu Kalinki :) Efka---wiesz co, ja bym jednak chciała być wieszakiem, od kilu miesięcy usiłuję kupić sobie kurtke, w każdym możliwym modelu wyglądam jak torba :o ;) Pocahontas--na mnie taka niespodzianka czeka pod koniec roku, bo mam odłożone tak od 92, ale muszę jeszcze przegląd zrobić dokładny, bo już nie pamiętam ;) Doła mam w związku z domem, po części sama na siebie krzycze, że jestem pierdolnięta całkowicie, bo mam tu nianię i co bym z Lenką zrobiła, że mieszkam 5 km od miasta, że powinnam się leczyć. Myślicie, ze ja mogę być chora psychicznie, bo mąż mi już sugeruje wizytę u specjalisty ;) Jak ja mam się przekonać do tego miejsca, no jak?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,jak tam pogoda,bo u mnie koszmarna,zimno i pada więc cały dzień w domu.Jutro idziemy do lekaża,bo kupy dalej się utrzymują niestety,mam nadzieję,że nic zlego nie wyjdzie.My obnizyliśmy małemu łużeczko,bo się wychylał a na drugi dzien patrze a on się wspina i staje na nogi.teraz trzeba go pilnować nawet tam,bo jak sie puści to walnie i uderzy głową o szczeble.Ineresuje go tylko to co zabronoine,zabawki mogą nie istnieć ale prąd,szuflady jak najbardziej.Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry za błędy ale jedną ręka z małym bin ladenem na kolanach ciężko się pisze.A marudny dziś na maxsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie tez ponuro i tak ciapie deszczem. chciałabym napisac ze i mój bin laden poszedł sobie ale boję się bo jak tak napiszę to wyjdzie na odwrót. co do nocników to nie słyszałam zeby były jakies ograniczenia czasowe, Efka ja tez powtarzam że xs wcale nie jest fajny:-D mnie się marzy 38. Misiaczkowa ty nie lubisz tego domu po prostu dlatego działaj dalej zeby to zmienic i podklreslaj wady tego domostwa na kazdym kroku to moze i twój m zacznie myslec tak jak i ty:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontas 1984
kochane a tutaj co tak cichutko. Ja ostatnio rozglądałam się za spacerówkami i poległam. W każdej coś mi nie pasuje, niewiem czy to ja jestem taka wymagajaca czy takie "byle co ' sprzedają i chyba zostane przy swojej po gondoli, Chociaż ten cholerny jeep ciągle mnie korci ale kurcze komunie mam w maju (kompletnie się tego zaproszenia nie spodziewałam) i jeep dalej marzeniem pozostanie. Kacper śpi, Oliweczka też i chwilka dla siebie. A i M w Xboxa gra przeszczęśliwy a ja piwko sączę. Ale chetnie otworze dla któreś koleżanek, buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Effka, to Ty masz taką wagę piórkową ;) Ja jeszcze ze 2 kg mogłabym zrzucić, nie obraziłabym się. Choć nie jest źle. Myślę, zemnie nie chudnięcie by się przydało a ćwiczenia :o Bo waga jest raczej OK (52 kg przy 160 cm), ale zamiast brzucha mam budyń :o Tylko zapału i weny brak do ćwiczeń :( MAły od kilku dni śpi tylko na brzuchu. Stresuje mnie to -myślę, ze niedługo się przyzwyczaję. Jakoś brak mi dobrego nastroju. Dodatkowo we wtorek wybieram się 200 km na pogrzeb bliskiej osoby z rodziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia no cóż na pogrzeby nigdy nie jest się gotowym. sama jedziesz? pocahontas nie jestes wybredna tylko takie wóżki robią. ja jestem na etapie wybierania łóżeczka turystycznego. potrzebuję najprostsze bez przewijaków poziomów itd tylko na wyjazdy. nie chcę tez za duzo wydawac na nie:-P i masakra te najprostsze najtansze tak jakos na zdjęciach ..licho wygladają:-((( nie wiem czy sie to zaraz nie rozleci. która z was ma miała przy starszym np turystyczne i moze cos doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteeeeeeeeeeeeeem ;) tylko znowu ogarniałam strony. Jutro sklece coś bo dzisiaj ogladam prawo Agaty jednym okiem i lece lulu. Miłej nocki zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka ją mam turystyczne chico i jest ok. Dostaliśmy kiedyś. Teraz bardzo się przydaje, rozłożyłam w dużym pokoju i czasami jak idę do toalety czy zrobić jakieś jedzonko to tam malłego wsadzam. Ale cieko się składa samemu villa moje kondolencje, więcej nie napisze,bo zawsze się boję w takich sytuacjach odezwać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym nocnikiem to nie wiem jak jest - tak czytałam, aczkolwiek znane mi dzieci 2 letnie nie korzystają w ogóle z pieluch ani z nocnika więc uczenie nocnika w tym wieku wydaje się być dość pózne :) aczkolwiek spotkalam się ostatnio z sadzaniem na nocnik kompletnie nieswiadomego niczego 6 miesiecznego chlopca na rodzinnej imprezie przy wszystkich tylko dlatego że jest grubiutki i brzuch nie pozwala mu się do przodu przewrocic :o ( na boki to już co innego) i sorry ale to uwazam za zboczenie :) nie mam nic przeciwko kupce dzieciaka - niejednemu tyłek podcieralam, ale jak ktos sadza na sile między stolami przy ktorych ludzie jedza dziecko i kaze się podniecac tym że siedzi na nocniku to uwazam że ma coś z beretem :) tym bardziej, że maly chwilke posiedzial i spadl w bok :o nic nie zrobil bo za chiny ludowe nie wiedzial że ma coś zrobic :o efekt byl taki, że po imprezie aż huczalo jaki to on gruby jest - wszyscy mowili tylko o tym :o Vilia bardzo wspolczuje - nie będę Cię pocieszac bo uwazam że to nic nie daje :o mnie osobiscie wkurwiaja teksty w sttylu wiem co czujesz albo inne tego typu... Trzymaj się dzielnie :) Ps jak Twojke mleczarnie? Ja sciagam raz dziennie po ok 130 ml - lipa straszna :o Ciotka my mamy łóżeczko turystyczne z pałąkkiem z zabawkami ktory nigdy nie byl uzywany bo po 1 jest kijowy a po 2 się przewracal :o , ma też plozy do robienia zeń kołyski i bujania z ktorych również nigdy nie koorzystalismy gdyz są beznadziejne, jest i przewijak zrobiony chyba z betonu :o twardy, maly, o nieregularnym ksztalcie, na ktory trzeba było kupic przewijak taki miekki i mala się w nim po miesiacu przestala miescic - wniosek z wszystkich tych cudnych gadżetów nikt nie korzysta :o przydalo nam się to że są 2 opcje wysokosci, ale gdybym teraz kupowala too już bym kupila bez podnoszenia... Także faktycznie kup najtansze najprostsze bo konstrukcyjnie się to niczym nie rozni tak naprawdę - kilka rurek i material - tyle :o A ja mam rosbe o to zebys podala linka jeszcze raz do tych fajnych rozwiazan w domach :D chcialam m pokazac a nie mogę go znalezc Ps. Mojej malej chyba faktycznie ida w koncu zęby - trze dziąsełka, wypycha języczek non stop , gryzie wszystko co wzglednie twarde, wklada wszystko alle to absolutnie wszystko do buzi a ślina wycieka litrami... Oczywiscie po za ttym ja nie widze kompletnie żadnych zmian w buźce :D :D :D aallllle - zęby wciąż albo i znów IDĄ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzisiaj ja pierwsza!Cześć!U mnie pogoda koszmar lało całą noc i dalej leje,więc zapowiada się dzień w domu.TNKS to jak zaczynamy dziś z tą dietą?Ja jestem gotowa a ty?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou. druga ;) qrcze moj syn skraca sobie czas spania. od 7 juz jęczy, trzeba wstac, a ja w pół przytomna, biore wiec go do swojego wyrka, i tak z pol godziny pogada i 7.40 musze sie zwijac do salonu do zabawy. Teraz czekam pare magicznych chwil, dokladnie do 9.30 i kłąde go na godzinną drzemke. Zajadam sniadanko i zaraz kawusiaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzecia !!!! ;) Martynka pospała do 8 a poszła o 20 więc nie narzekam ,grzeczna dziewczynka ;) Dziewczyny z chodzeniem małej jakaś masakra tylko by stała przy meblach i z jednego końca do drugiego i tak w kółko ;) nauczyła się przechodzić od jednego mebla do drugiego więc wydłużył się jej spacerniak ;) Pogoda okropna ,siedzimy w domu :( Zapraszam na kawe ,czekoladową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwarta :) As moja mała spała dzisiaj jak Martysia :) zasnęła ok 20 a wstała dokładnie o 7:57 :D podobno w nocy coś się dzialo o 1, ale ja kompletnmie nic nie słyszałam tzn że nie płakała ;) pewnie coś jej się sniło i sobie jęczała przez sen, a m nie spał , poszedł do niej , obudził ją, zobaczyła go i tak sobie siedzieli r0 min :) (podobno bo ja nic nie kojarze ) Hjk a w którą diete chcesz wchodzic? Jak Wasza biegunka? Ustaje? As sama nie wiem czy mam Ci zazdroscic tego że Martyś chodzi? :) Tymkowa witaj znów :D buty kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS nie ma czego zazdrościć ;) teraz to ja już nic nie mogę!!!! A sama zazdrościłam adze że jej Nastka taka mobilna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim;) Dziewczyny czy któraś z Was ma dzieciaki z małą różnicą wieku???? brak@ różnica byłaby 16 miesięcy..... Z jednej strony radość z drugiej obawa... Jeśli któraś jest w takiej sytuacji plizzz piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jak mije dziecko poszło wczoraj spac to super hiper inteligentna jego mamusia poszła poczytac parę kartek książki. z tym że u mnie nie ma pare kartek zwłaszcza jak dobrze się czyta. przykleja mi sie wtedy kniga do łapki i nijak nie da sie odłożyc. w związku z czym poszłam spac przed 3. masakra. teraz cierpię:-((( hymm to ja chyba kupie najprostsze to łóżeczko nie ma co cudowac. Zoja Dziadek ma małą różnicę wieku wsród potomków. ja ostatnio z wielkim podziwem patrze na takie matki dzieci z małą róznicą wieku i naprawdę medal co miesiąc i kwiaty za to ze daja radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecie drzemie, mama raczy się kawką. Zbieram sie tez do kąpieli i głowe umyc bo siedze taka fleja w piżamie jeszcze;):) TNKS - buty kupilam, taaakie szpile na platformie, mega wygodne. Oszczedzilam 70pln! ze nie kupowalam w sklepie a w internecie. Dzisiaj taka szarówa ze nigdzie pewnie nie pojde na spacer, moze jakis market na pocieszenie:)Musze jeansy kupic, jakies jasne. Pozatym..przez swieta przytyłam 3kg!! A braakowały mi tylko 2 do wagi sprzed ciazy. Wiec harówka od początku ;) Mniej jesc, i nie jest wieczorem!!! Z tatuazem dalej aktualnie tylko nie mam kiedy tam pojechac i zrobic jakiejs przymiarki, w tyg , sama z małym nie pojade, a w weekend co chwila cos wypada, np w ten co bedzie to ide na impreze z chipendalesami przeciez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do DZIADEK Kochana jak sobie dajesz radę z maluchami z tak krótką rożnicą wieku???? Dzięki za każdą odpowiedź....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam AS-80 - ja poprosze ta czekoladowa kawke. pogoda u nas tez beznadziejna trzeci dzien pada deszcz. moja corcia tez ladnie pospala od 19.30 do 8.00 tylko ze ja sie budzilam kilka razy bo ona tak sie kreci na spaniu ze spi poodkrywana. Livia zaczyna raczkowac zrobi pare kroczkow tylko ze na panelach slisko to jej sie kolana rozjezdzaja. ale podejdzie do kwiatow i obrywa mi liscie. najgorsze ze zaraz do buzi wszystko laduje. Slyszalyscie moze cos na temat fikusa beniamina, bo mam trzy is toja na podlodze, a tesc mi powiedzial ze liscie jakies szkkodliwe sa. no i nie wiem czy przenosic. na necie jeszcze nie szukalam. zaraz wracam lece zmyc maske z wlosow:) TNKS jest poprawa juz mi tak nie sypia sie jak kiedys. i wlosy sa super mieciutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ciotko!!! A co czytałaś tak ochoczo? Ja też mam wiecznie ten problem - siedze do 1-2 a rano nieprzytomna :o Zoja gratuluje! Ja Ci zazdroszcze! Na pewno dasz sobie rade! W koncu kobitki daja rade i z czworaczkami ;) Mt ciesze się że się odżywka sprawdziła :) ja je już od lat stosuje :) Tymkowa dawaj linka do butów As no domyslam się że teraz jestes mama na 7 etatow :D heheheh Hjk w jaka diete wchodzimy??? Ja musze!!! Wczoraj się najadlam bigosu i na noc się nawpierniczalam i dziś na wadze znow kg na plusie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoja jestes pewna na 100%? jak tak to dasz radę pewnie będzie cieżko ale nie ty pierwsza. na pocieszenie ci powiem ze drugie dziecko szybciej jakos sie fizycznie rozwija przy pierwszym. przynajmniej te dzieci co znam tak miały. TNKS bo co niektórzy z dzieci to małpki małe robią:-P MT o beniaminie nic nie wiem jesli chodzi o szkodliwe kwiatki to na pewno difenbachia jest trujaca. ps. jedno z dzieci mojej ciotki takie 2lata wyjadało ziemię z doniczek:-D kulturalnie łyzeczką:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwedzki kryminał czytałam bo chciałam zobaczyc co ludzie tak się zachwycają. dobrze się czytało tylko koniec spieprzony - za mało dramatyzmu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ciotka julka jestem pewna na 99 procent test pozytywny b hcg też rośnie ale nie powiem Ci ile jest bo dzwoniłam do gin i powiedział że rośnie... Usg w środę chyba ze jeszcze za wcześnie, muszę pogadać z gin Panika, strach, szczęście jestem kumulacją wszystkich przeciwstawnych znaczeń tych słów.... Muszę się jakoś dobić do Dziadka;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×