Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ,mafm,ad

Jak zrobic z siebie extra kobiete???

Polecane posty

Gość ,mafm,ad

tzn mowiac mniej ladnie LASKE:) nie lubie tego slowa...jak wygladac naprawde super, ja jestem szara myszka tzn taka ktora nie rzuca sie w oczy, niechcialabym zeby mnie palcami pokazywali ale chcialabym ze by czasem jakis facet zwrocil na mnie uwage na ulicy, czasem widze jak mezczyzni sie za kims ogladaja, nie chodzi mi o mini takie ze tylek widac, ale chodzi o wlosy makijaz, jakie ubranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k'
zdecydowanie blond wlosy (najlepiej dluzsze i rozpuszczone), zawsze nos szpilki!, nos dekold, i makijaz oczywiscie jak najbardziej niezbedny, ladny manicure tez sie przyda bo zdziwisz sie ale faceci zwracaja uwage na detale. jesli chodzi o ciuchy, skoro nie masz naturalnego instynktu, wybieraj gotowe zestawy z witryn sklepowych czy magazynow. Ale i tak pamietaj ze najwazniejsze sa szpilki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość większa połowa sukcesu
uśmiech uśmiech jeszcze raz uśmiech i uwierzyć w siebie więcej to da niż ciuchy od srani armani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a widzielisciejakias kobiete
bez makijazu? chyba w podstawowce dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effkamarcheffka
co druga kobieta na ulicy nie ma makijazu przyrzyj sie uwaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaaa1990-rrrrr
oj te blondyny to już wyszły z mody :P tak więc na pewno długie włosy , fajnie jak sa wyprostowane i jakis brąz ciemny .. długie tzn przynjmniej takie za piersi :) (a teraz napisze w jakim stroju za mna sie ogladali ;) ) tak więc jestem dosc wysoka 173 cm ale i tak ubrałam buty na obcasie :p obcisłe rurki , a do tego taka fajna obcisła tuniczke ;) i dodatki tzn bizu miałam długie pazurki (ale bez przesady oczywiscie ;) ) ladny makijaż raczej taki ciemniejszy a wiesz co jest w tym wszystkim najwazniejsze ?? Pewnosc siebie tzn . wyprostowana postawa i ładna pogodna mina wtedy nawet be zjakis bajerow bedziesz zwracala uwage :) sprawdzone und potwiedzone ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaaa1990-rrrrr
ja tez nie chodzę raczej w szpilach ale wtedy zrobiłam wyjatek bo mój ex je lubił :O no macie racje ze pewnosc siebie , sympatyczna mina i usmiech wygrywa z tymi wszystkimi bajerami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah tego nie da sie
nauczyc..taka klase ma sie zawsze..a ciuszki, make up nie pomoga:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh japan style
tak tak doradzaczki z kafe :P jasne wy sie znacie najlepiej tępe gimnazjalistki i galerianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemicki persil
do autorki napisz jaka masz figure..jaki styl preferujesz na codzien..odcien wlosow..kolor cery..mam chwilke wolna wiec pomoge..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajkowaaa20
Nie no tak szczerze to jestem fotomodelka i kosmetologiem wiec na temat wyglądu wiem dużo dosyć bez twojego zdjęcia tu sie nie obejdzie ale tak na teraz to pujść ze 3 razy do solarium choc to nie zdrowe niszczy skóre ale ja mam takie zdanie że w małych ilościach i z głową nie robi aż tak dużo złego do tego paznokicie zadbac o nie jakiś np. czerwony lakierek włosy farbnąć by odrostów nie było i je podpuszyc hmm na pewno ładna cera i zadbany delikatny makijaż a jesli chodzi o strój na zimę to na pewno fajne kozaki na szpilce ale takiej bys umiała na niej chodzic czyli obcas ok 7 cm legginsy czarne jakaś sweterkowa sukienko-tunika do tego na to kamizelka futrzana i do tego fajny płaszczyk efekt murowany :) a i ładny zadbany uśmiech i cała pachnąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o masz Ci los
umyć cipke i zęby to już pół sukcesu łumnie na wsi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahdhgsdghj
proszę was - legginsy? do legginsów trzeba mieć odpowiednio zgrabne i długie nogi :) zresztą nawet nie o to chodzi - zestaw typu legginsy + tuniczka jest strasznie oklepany. Pierwsze co to trzeba mieć własny styl, a nie wyglądać jak klon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpilki, nigdy nie wychodzace z mody jeansy, sexi bluzeczka z dekoltem :) bardzo proste a skuteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia67
nie szpilki i mini zrobia z ciebiue kobiete kobieca albo sie jest alo nie nie mozna tego tak poprostu z dnia na dzien perzyswoic dajmy na to laseczka szpilki roz etc a z ust tylko urwy leca? nie sadze zeby to bylo kobiece, wg mnie kobiecosci nadaje sposob bycia, moj sposob? sukienki rozne rozniste delikatny makijaz naturalnosc i nie narzekam na brak zainteresowania doobieram ciuchy tak aby podkreslac walory nie staram sie byc wyzywajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefewfqw3
Szpilki??? po pierwsze w taką pogodę wyglądają śmiesznie a nie seksownie!! po drugie, faceci nie zwracają uwagi na to , czy kobieta ma na sobie szpilki czy nie!! no chyba, że fetyszyści, ale nie wrzucajmy do jednego wora wszystkich, bo znam takich którzy obcasów nie lubią!! ważne, by nogi wyglądały zgrabie, jeśli kobieta ma takie naturalnie to obcasy można sobie darować druga sprawa - Kasiu! nie pisz, że blond już z mody wyszedł, bo akurat faceci na modę nie zrwacają najmniejszej uwagi!! owszem, coś w tym jest że często wola blondynki, ale to nie jest powód żeby biec do fryzjera i się farbować, bo nie każdej pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefewfqw3
Mikołajkowaaa20 kosmetyczko z bożej łaski, jakbyś miała elementarne pojęcie o kosmetyce to wiedziałabyś, że solarium szkodzi nawet w małych dawkach i doskonale zdawałąbyś sobie sprawę z tego, że efekt delikatnej opalenizny można uzyskać odpowiednim makijażem albo kremami :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem jakis delikatny makijaz...ubior?? mozesz sie ubrac sexy ale nie ku**sko BO niektore panny ktore ubieraja sie wyzywajca sa postrzegane jako latwe s z ma t y a niektore ubieraja sie kobieco sexy ale...KOBIECO zreszta to zalezy od ciebie kazda kobitka wie co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćppp
Czasem warto byc soba i kierowac sie tym w czym sie dobrze czujesz , moze warto poprobowac najpierw ze zmianami np. Kolor wlosow rzeski jakies hybrydy wiem po sobie bo tez bylam szarą mysza. A teraz jestem laska z klasa ,zycze powodzenia. Warto miec kilka koszul w szafie i kiecke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×