Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Młody naiwniak

Pytanie do kobiet, prosze o szczere odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Młody naiwniak

Czy jeżeli kobieta np ubiera się normalnie, a poźniej dostaje bukiet róż od nieznajomego wielbiciela (kwiaty wysłane na adres, ale nie wie od kogo), a później zaczyna być widoczna pewna zmiana w wizerunku (np. zaczyna malować paznokcie na kolor czerwony, a wcześniej tego nie robiła tzn nie malowała w ogóle paznokci) to czy można to łączyć z tym bukietem róż? Ok, wiem, że to zależy od konkretnej kobiety, ale jak wy byście zareagowały gdybyście dostały od kogoś anonimowo bukiet róż? Czy jest szansa, że np poszła by za tym zmiana w wyglądzie itp? Malowanie paznokci na czerwony kolor? Dodam, że ona ma 35 lat i jest sama. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie stwierdzila ze komus zaczela sie podobac i zmienia swoj wizerunek :) to chyba nic zlego ;p chce sie jeszcze bardziej podobac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józiarózia
myslalam ze tylko kobiety maja tak nasrane we lbie zeb tworzyc takie intrygi :D :D MOZLIWE ze ma to zwiazek, ale moze tez akurat wybrala sie do drogerii i zobaczyla lakier ktory bardzo sie jej spodobal i teraz go uzywa. Moze miec to zwiazek rowniez z fazami ksiezyca, tym ze obierajac buraki xzabarwila sobie plytke i postanowila to zamalowac i z miliardem roznych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody naiwniak
Tylko pytam a Ty już mnie jedziesz ;) szczesliwa22 - dzieki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie przyszłoby mi do
głowy zmienianie czegokolwiek gdybym anonimowo dostała kwiaty. Uznałabym, że skoro ktoś mi je przysłał, to podobam mu się właśnie taka jaka jestem. Nie mam pojęcia co miałby mieć do tego mój kolor paznokci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsfdfdf
jesli ta kobieta jest samotna dobrych pare lat i stracila juz nadzieje na to, ze zakocha sie w niej jakis facet to po takim bukiecie obleci kosmetyczke, fyzjerke manikizystke i wyda pol wyplaty na ladne szmatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczkaaa123
dziewczyna dostała bukiet róż,pomyślała że ma adoratora,nie wie kto to,ale zaczeła o siebie dbać,by być może jeszcze bardziej go w sobie rozkochać,lub nie spłoszyć zaniedbaniem.A jako adorowana kobieta dostała skrzydeł,postanowiła coś w sobie uatrakcyjnić by jeszcze lepiej się poczuć/logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczkaaa123
ahhhhh...gdybym dostała taki bukiet od anonimowgo wielbiciela...cudne,masz wyobrażnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Gorzej jak się dowie, że to od napalone o 22 letniego buhaja :D. Kolor zmieni na czarny i założy pokutny worek. Przecież żadko która będzie chciała młodszego i to młodszego więcej niż kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centurion*
poznała fagasa i dla niego się stroi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola Monola.
Młody te kwiaty to od ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla faceta i tyle
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola Monola.
jedno jest pewne, że dla kogoś zaczęła się stroić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody naiwniak
dzięki za odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×