Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anetaolcha7575

ciężkie leki -Tramalll

Polecane posty

Gość anetaolcha7575

wiecie cos o tym leku? jak objawia sie przedawkowanie? jakie metody na odtrucie? możliwa śpiaczka? ile tabletek zeby porzadnie spac... ja se swojego doswiadczenia wiem ze czuje sie po nim jak na dobrej fazie boje sie ze kiedys przesadze. mam okropne bole kregoslupa po operacji i kiedys mialam przpisane.. ale zaczelam teraz brac i czuje sie po nim jak na fazie mam dreszcze skurcze miesni.. wstajac z lozka potrafie upasc.. jak brac zeby nie bylo takich efektow? czuje si ejak po narkotyku .. slysze halasy szepty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaolcha7575
nikt nie slyszal o tramalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulkiiii
ja slyszalam ze trzeba bardzo ostroznie w tym jest morfina wiec uwazaj!!!! najlepiej przejdz sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assica13
kiedyś bardzo bolał mnie ząb i babcia dała mi tramal. Nie mogłam po nim utrzynmać równowagi i myślałam, że wpadnę pod samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaolcha7575
wzielam nie dawno czuje dusznosc. normalnie oddychac nie moge.. zastanawiam sie co robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaolcha7575
boje sie ze sie udusze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoj
ten lek przepisują lekarze dla osób chorych na raka w ostatniej fazie ja bym sie go bała brać musi być naprawdę ostry a jak masz duszności to może pogotowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assica13
tak moja babcia miała raka i dlatego posiadała ten lek, i mnie nim uraczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaaaMagdalenaaaa
tramal to heroina a nie morfina i nie jest na raka,mój mąż np. dostał tramal na nerwobóle, po nim jest jak na haju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaolcha7575
najgorsze jest to ze jestem sama w domu.. chyba przegielam wzielam 2,5 tabletki tak mnie kregoslup bolal.. boję sie ze lekarze wezma mnie za jakas uzalezniona czuje sie strasznie , nigdy w zyciu tego nie wezme.. sciska mnie bardzo mocno w gardle ze sliny nie moge przelknac..co ja zrobilam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak przy narkotykach
jezu nie bierzcie tyle tramalu, to jest bardzo silny lek przeciwbólowy. Ludzie go dostają np. w ostatnim stadium raka, przy zawale serca lub przy bólach pooperacyjnych czy pourazowych.Tramal jest kilka razy słabszy niż morfina, pobudza, zaburza równowagę, poprawia samopoczucie, wywołuje uczucie błogości. Skutki uboczne- zaburzenia krążenia, śpiączka czy psychozy. Detoks bywa równie ciężki: boli całe ciało, pojawiają się dreszcze, bezsenne, potliwe noce, wymioty, biegunka, stany depresyjne, psychozy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerri888
ten lek moja córka dostawała gdy przebywałam z niąa w szpitalu na skutek poparzenia,miała wówczas 3 latka i dostawała 1 kropelke przed zmianą opatrunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaolcha7575
myslicie ze powinnam isc spac? czy nie pozwolic sobie na sen.. nigdy w zyciu nie mialam takich dusznosci to jest straszne boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaaaMagdalenaaaa
tak na ulotce jest napisane,że uzależnia, ja wzięłam raz jedną pikse i jak zasypiałam miałam zajebistą faze- widziałam fajne wzorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaolcha7575
ja mam w tabletkach boze nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mintaj45086
Maksymalna dawka 24 godzinna specyfiku wynosi 400 mg chlorowodorku tramadolu. Już w dawkach od 150 mg podanych jednorazowo wywołuje ospałość lub pobudzenie, euforię, oszołomienie, zakłocenia równowagi oraz różne (zależne od osoby i przyjętej dawki) reakcje psychiczne. Warto podkreślić, że po przekroczeniu 400 mg staje się on bardzo niebezpieczny dla zdrowia, a nawet życia, ponieważ istnieje duże ryzyko wystąpienia drgawek, łącznie z utratą przytomności. Podanie za dużej dawki Tramalu może się objawiać wymiotami, omdleniem, spadkiem ciśnienia tętniczego, tachykardią, niewydolnością oddechową, uogólnionymi napadami drgawek, śpiączką w takim wypadku należy natychmiast udać do doktora. Skutki nadużywania Tramalu mogą być zgubne i bezpowrotne. Nawet w stosunkowo niedługim czasie może dojść do istotnego uszkodzenia wątroby lub serca. Samo uzależnienie jest konsekwencją trwałą. U osoby uzależnionej następują przykre przemiany we wszystkich sferach życia, zmienia się osobowość i stosunek do życia, coraz ciężej radzić sobie w rzeczywistości i rozwiązywać zwykłe problemy, trudniej też cieszyć się życiem na trzeźwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaolcha7575
myslicie ze moge isc spac z takimi dusznosciami? czy przetrzymac? .. to jest straszne nigdy wiecej tego nie wezme :( jezus jak zaluje boje sie bo jestem sama w domu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaolcha7575
prosze powiedzcie mi co mam robic... bral to jeszcze ktos kiedys?.. co musze zrobic zeby ze mnie to swinstwo wyszlo? i czy moge isc spac jak mam dusznosci?...boze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoj
Ja ci radzę zadzwoń na pogotowie i powiedz ile wzięłaś i jakie masz objawy i co masz robić bo jak teraz jesteś zdenerwowana to ci jeszcze tachykardia dojdzie. A tak będziesz wiedzieć i się uspokoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaolcha7575
zrobią mi płukanie żołądka zapewne... probuje wstac lozka nie mam sil w nogach oslabienie dziwne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoj
Kobieto na co ty czekasz zadzwoń porozmawiaj i się dowiesz teraz sama się nakręcasz snując że ci zrobią płukanie, ja bym nie czekała tym bardziej że piszesz że ci gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaolcha7575
przed chwila probowalam wymiotowac zmuszalam sie ale podraznilam sobie gardlo i krew mi leci zaraz bede dalej probowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powaznie ko
dzwon po pogotowie jak chcesz żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oorejroj
aneta jesteś tam?? Wszystko z tobą ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaolcha7575
tak jestem , scisniecie gardła przeszło.. zawroty głowy sa straszne cal odretwienie ciala.. jeżelli to czytacie to pamietajcie nigdy nie zrobice takiej glupoty jak ja.. zaluje tego.. dziekuje ze sie martwicie i mi pomagacie na prawde kochani ludzie.. jutro napisze bo podobno tramal trzyma sie bardzo dlugo we krwi i jutro nie bede mogla kierowac.. a mam tyle spraw do zalatwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaolcha7575
dzis czuje sie lepiej ale nadal drżą mi rece i mam uczucie slabosci , ale najwazniejsze ze zyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może po prostu
kobieto, to uzależnia jak cholera! Kto ci to dał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×