Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pearl beauty

Jak nie spieprzyć sobie zycia?

Polecane posty

Gość pearl beauty

Mam 23 lata i marzenia. Co zrobić, żeby za 10 lat mieć własny dom, dobrą pracę i rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nslknmflkgn
i wowczas bedziesz uwazala, ze nie spieprzylas sobie zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu rob wszystko aby to
osiagnac.ja bedac w twoim wieku tez chcialam miec duzo kolo 30 a teraz nie mam nic,nawet tego co mialam wtedy,przesralam zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heeeeeeeeelołłł
sprawdzaj w urzedzie pracy czy naprawde pracuje i jest tym za kogo sie podaje. mnie oszukał , że jest agentem foto modelerk i artysta fotografem ja zaszlam z nim wciąże myśląc , że będe wiodła lekkie życie u jego boju a i kariere zrobie a on okazał się być palaczem w osiedlowej kotłowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pearl beauty
tak, o ile bede kochac i bede kochana i bede lubic swoja prace. a co zrobiłaś żeby to osiagnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu rob wszystko aby to
wydawalo mi sie ze mam sile by pracowac w agencji towarzyskiej ale niestety nie nie umialam brac cudzych penisow w buzie. a tak dobrze placili....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pearl beauty
no bo kazdy ma przeciez jakies marzenia i oczekwania jak jest mlody, tylko pytanie ile kto cos zrobil zeby osiagnac swoje marzenia a ile zalezy od szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pearl beauty
A moze wypowie sie ktos kto sadzi ze jest przegrany (takich tematow tu chyba nie brakuje) i czemu tak sadzi i ktos kto mysli ze osiagnal sukces?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×