Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aurrrelllkaaa

wczoraj weszlam na konto nk mojego bylego..

Polecane posty

Gość aurrrelllkaaa

i napisalam dziewczynie z ktora zaczal pisac: dobrze koniec rozmowy, jestem kretynem. czesc. a pozniej dopisalam: i nie jestes taka ladna jak pisalem. zle sie z tym czuje ale chcialam sie zemscic za jego podly, wredny charakter! a co tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurrrelllkaaa
myslicie ze przegielam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtgetewtwe
nie:)! a co ci zrobil?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfliesssssss
zdecydowanie . Ale bardziej myślę ,że to prowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalnie totalna idiotka
ja mojemu byłemu wyczyściłam niedawno maila z tgo co mnie wkurzało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurrrelllkaaa
nie powaznie zrobilam tak! klamal, zdradzil, byl chamem ktory potrafil obrazic. ale dobrze sie kamufluje na poczatku zajebisty charakter, mily i w ogole a potem wyszlo szydlo z worka jaki skurwiel... nie znosze go! i w dupie nie mam juz wyrzutow, zastanawiam sie nad wykasowaniem jego profilu, hmmm... zrobcie cos zeby mnie powstrzymac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uderz sie w łeb
wspaniale! BRAWO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtgetewtwe
zdradzil cie?? serio? nie wahaj sie usunac mu konta. serio mwoie.zasluzyl na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie usuwaj ja jakbym znala haslo bym wchodzila na jego konto i wysylala wiadomosci do mnie urodziwych panien, zapraszala na jakies randewu:P a on wie ze znasz haslo do jego konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurrrelllkaaa
gdybym robila tak jak radzisz agnieszko to mysle ze domyslilby sie ze to ja, kiedys zaraz po rozstaniu z zazdrosci napisalam mu ze widac ze szybko zapomnial o mnie bo juz flirtuje z innymi i przyznalam sie ze weszlam na jego konto, wiec na pewno wiedzialby ze to moja zasluga ze ma tyle "urodziwych" panien w znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecinada
dla mnie to dziecinne. Ja znam hasła mojego byłego na nk, wszystkie jego poczty i gg i nie wchodze tam bo to jesgo prywatne rzeczy. Chociaż mnie zostawił dla innej. Olaąłm go i zajełam się swoim zyciem. Zemsta do niczego nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurrrelllkaaa
chociaz w sumie co mi zalezy, zasluzyl sobie. przez niego tak stracilam na wartosci, moze juz sie odkochalam ale po tym zwiazku czuje sie jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatańskie pomioty zbieraja na
obrażajac laske jej robisz przykrosc nie jemu, wiesz co lepiej zrób- wezz fotki jakiejs seksi niuni , (tylko nie przegnij , niech beda nieco autentyczne) zacznij z nim pisac, rozkochaj go a potem napisz ' ty frajerze piszesz z fejkiem " :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurrrelllkaaa
wiem ze do niczego nie prowadzi. powiem Ci ze napisalam mu jakis czas temu zeby pozmienial na wszelki wypadek hasla, jak bede miala gorszy dzien to moge tam zajrzec, no ale nie posluchal mnie i nie zmienil tych hasel jak go prosilam wydaje mi sie ze robi to specjalnie. no to ma za swoje, dzis mialam ten gorszy dzien i tak wypadlo ze trafilam na wiadomosc od jakiejs dziewczyny (wygladalo to na taka mala sprzeczke) ale jej walil komplementy, wkurzylam sie i jej odpisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurrrelllkaaa
no fajny pomysl ale musialabym miec troche znajomych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurrrelllkaaa
ale wiesz co chyba nie chce mi sie w to bawic. znowu zaczne o nim myslec, juz bylo calkiem super ale nie moglam sie powstrzymac i weszlam na ten badziewny portal na jego konto. ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna impreza bedzie
same kretynki w tym temacie :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikolaj xy
wykasuj mu nk, i bedzie cool koniec ,albo poczatek nowego profilka na nk, nk schodzi ,sorry zeszlo na psy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze mu takbardzo
bardzo dobrze , do póki sie nie zorientuje i nie zmieni hasła, łajdacz go ile wlezie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumabalonowa
wiesz co zrob lepeij zmien mu hasło na swoje to wtedy ty bedziesz robic co tylko zechcesz. Och jak ja bym chciała znac hasło mojego byłego ;D:D:D Jaja byłyby niesamowite . I do innych :moze chodzi tu o zemste ale ona jest słodka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurrrelllkaaa
to jest strzal w dziesiatke! tez myslalam o tym zeby zmienic mu haslo tylko jest problem bo on poprosi o przypomnienie na maila i na maila mu je wysla, chyba ze zmienic mu tez na maila ale to bybylo juz swinstwo do potegi. mysle mysle i nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumabalonowa
ee tam skoro znasz na maila to jak poprosi o przypomnienie to tez bedziesz o tym wiedziała :D ale z drugiej strony konto na nk zakładał napewno dawno :D wieć napewno zadadza mu pytanie to moze sie nie połapie hyh :D wiesz co ja mam jedno takie fikcyjne konto znajomych do szkoły jestem nawet zapisana hehe :D i zdjecia autentyczne wiec moge go podpuscic heh :D nie no zart :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurrrelllkaaa
pewnie nawet by nie odpisal, bo jak kiedys slyszalam ze bedzie szukal dziewczyny ze swoich stron i jesli tylko flirty to tez z kims ze swoich stron.. bylismy razem dosyc dlugo bo 3 lata i nie chce mu podarowac tego ze mi zmarnowal tyle czasu i jeszcze potraktowal jak gowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumabalonowa
no włąsnie ja noe mam chłopaka bo mam przed soba najlepsze szalencze lata i nie chce tego zmarnowac imprezy i wgl :D a jak widze kolezanki z chłopakami siedzace w chacie to masakra hcociaz sa plusy np wyjazdy na basen, pizze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurrrelllkaaa
a ile masz lat? ja mam 23 lata :-O a zajmuje sie frajerem ktory mnie skrzywdzil powinnam juz zapomniec ale nie moge mu wybaczyc i chyba poki sie da bede robila wszystko zeby zalowal! zmienilam mu haslo na nk i poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumabalonowa
a dobrze mu tak :DD !!! ja ma niedługo 18 tzn w nastepnym roku . ;> e tam troche wiem o tych frajerach bo sama cierpie od wakacji :P ale juz go dawno nie widział i czuje ze mi przechodzi ;DD ale nie do konca kurde ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurrrelllkaaa
ale wiesz co myslalam nad zmiana jego loginu na poczte, niestety popelnil blad bo w ustawieniach nie zaznaczyl ze w razie czego chce przypomnienie sms-em. kurcze nie wiem czy to robic, chyba nie jestem tak podla jak on i nie bede zmieniala mu loginu. chlopakowi na ten adres przysylaja rozne wiadomosci ze studiow itp. wiec chyba sobie podaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurrrelllkaaa
a co do facetow to masz racje nie warto marnowac na nich swojego czasu. oni potrafia tylko wkurwiac, zdradzac i robic bajzel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×