Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

inka88

upiekę ciasta na święta i inne okazje :)

Polecane posty

Gość batonikkkkk
Inko i nie zależy co kto lubi smak to smak, że zacytuję poprzedniczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem smak to smak.. sugerujesz ze moje ciasta nie sa smaczne? zapraszam na kawalek, to sie przekonasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awa2001
też uwielbiam kostkę Luwr, właśnie jestem na etapie podrabiania jej, został mi jeszcze ten żel u góry, oni biorą gotowe, ale ta firma sprzedaje po 10 kg a to dla mnei za dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OwoceLeśne
Uwielbiam piec ciasta, w moim domu ciasto często gości na stole a wszelkie święta opływają w słodycz. Kiedyś tylko dla domowników - obecnie piekę na festyny, imprezy rodzinne, różne szkolne okazje lub na kameralne imprezy w różnych instytucjach. Piekę ciasta biszkoptowe, kruche, tortowe, na krakersach, klasyczne szarlotki i serniki a także sporo ciast na czasie jak "pawełek", "rafaello", "kora" , "kinder kanapka". Od zwyczajnego "murzynka" po ciasta wielokrotnie przykładane masami, galaretkami, orzechowce, kruche rożki, rogaliki krucho-drożdżowe, strucle makowe itd. Mając na uwadze dobro i zdrowie własne, swojej rodziny a także wszystkich których częstuje moimi wypiekami - do mas NIGDY nie używam surowych jaj. Masy budyniowe z żółtkami są zawsze gotowane wraz z nimi przed wymieszaniem z masłem. Lubuskie Kostrzyn - Witnica i okolice owocelesne@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguska
witam, czy ktoś piecze ciasta pyszne domowe w lublinie lub okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia 74
Witajcie! Piekę ciasta i torty w Lublinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonusia
Pieke ciasta,torty,ciasteczka:rurki z kremem,orzeszki,babeczki,muffinki... Brzesko i okolice malopolska 724 460 098

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chętnie upiekę cisto na zamówienie.Mieszkam w Warszawie na Ursynowie.Sprawdzone to:sernik,ciasta z owocami, tort czekoladowy,,ciasto drożdżowe,,piernik, szarlotka,stefanka,kremówka i inne.Mogę dowieźć. Koszt blachy od 45 do 70zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poprzednim mailu wystąpił błąd. adres e-mail : magnolia3@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chętnie upiekę ciasto na zamówienie.Mieszkam w Warszawie na Ursynowie.Sprawdzone to:sernik,ciasta z owocami, tort czekoladowy,,ciasto drożdżowe,,piernik, szarlotka,stefanka,kremówka i inne.Mogę dowieźć. Koszt blachy od 45 do 70zł adres : magnolia3@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brenda022
Witam:) Od dziecka uwielbiałam piec ciasta i nadal jest to dla mnie przyjemnoscia:)Jestem z tórjmiasta. Za niewielka opłata upieke ciasta na zamówienie z dowozem do domu.Płatne przy odbiorze:)Blacha od 40 do 70zł. Mogę również upiec chleb z ziarnami(słonecznik,siemię),jest naprawde pyszny i długo swiezy:) Blaszka (podłużna) 4zł. W razie zainteresowania proszę pisac na maila praca_mail@interia.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gatki w kratki
kREDKA kocham Cie,autentycznie. dlaczego ja juz na Ursynowie nie mieszkam tylko w Ząbkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_Żoliborz
To i ja się zareklamuję ;) Kilka lat temu odkryłam w sobie wielką pasję jaką jest pieczenie. Niestety pieczenie dla rodziny i znajomych przestało mi wystarczać dlatego pomyślałam o szerszej działalności ;) Piekę wszelkiego rodzaju ciasta, te tradycyjne (szarlotka, drożdżowe, makowiec) jak i bardziej wyszukane (Pavlova, tarty, tartaletki, muffiny) i oczywiście wiele innych. Ceny przystępne, możliwość dowozu na terenie Warszawy i okolic lub odbioru osobistego (jestem z Żoliborza) Zainteresowanych proszę o maila: anna_23@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona ciżżenka
a w krakowie ktoś piecze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teris
Potrzebuję tort na 50 urodziny męża. Myślałam o miętowym. Jeśli nie to zamienię na inny. Jestem z Gdańska Wrzeszcza. Tort potrzebny na 04.11.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japan
Witam, jestem z okolic Poznania, Kleszczewa, i też piekę ciasta na zamówienie. Z zawodu jestem cukiernikiem. Jeśli jest ktoś zainteresowany można pisać na @ japan-1990@o2.pl Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry, Z gory przepraszam za brak polskich liter. Jestem mloda osoba ktora uwielbia piec i kocha karmic ludzi dlatego jesli ktokolwiek potrzebuje ciasta, babeczek, muffinek czy bez na jakakolwiek okazje to z checia sprostam zadaniu:) jesli ktos ma zyczenie moge przedstawic rachunek za produkty zakupione do ciast:) zlecenia wykonuje na terenie Warszawy i Zabek. pozdarwiam, agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia1595
Pyszne domowe ciasta i torty. Salatki itp. - pomoc w organizacji przyjęć. Tarnowskie Góry i okolice. Mozliwy dowóz. Cena w zaleznosci od ciasta. Szczegóły na maila: madzia1595@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proste i puszyste ciasto dla małych i dużych łasuchów. składniki Składniki : 2 szklanki mąki 1 szklanka cukru 25 dag masła roślinnego 4 jajka 2 czubate łyżeczki proszku do pieczenia 30 dag truskawek Cukier puder sposób przygotowania 1.Jajka ubić z cukrem (ok. 8 minut). 2.Dodać mąkę wymieszaną z proszkiem do pieczenia. 3.Wlać rozpuszczone, ostudzone masło roślinne. 4.Połowę ciasta wylać do podłużnej foremki (ok. 34 cm x 14 cm). 5.Rozrzucić oczyszczone z szypułek połówki truskawek (15 dag). 6.Wylać drugą połowę ciasta i rozłożyć resztę truskawek. 7.Wstawić do lekko nagrzanego piekarnika. Piec w temp. 180 st. około 50 minut. 8.Po upieczeniu, jeszcze ciepłe posypać cukrem pudrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd bierzecie składniki? Sklep czy jakaś hurtownia gdzie na firmę można wziąć taniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej dziewczyny, ja wam coś podpowiem! Jeśli macie smykałkę do wypieków, lubicie to robić a zastanawiacie się nad jakiś własnym biznesem, polecam iść tym tropem;) Ja w ten sposób zrobiłam, opłacało się, naprawdę! Trzeba jedynie zadbać o to, aby mieć wysokiej jakości produkty, nie brać byle czego, bo konsumenci to wyczują, niestety. Jeśli ktoś zainteresowany tematem, podpowiem tylko, że wiele przydatnych mlecznych produktów na cista znajdziecie u nich www.abamfood.pl . Mają m.in. mleko w proszku i wiele innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pieczecie dużo, polecam zobaczyć tego dostawcę www.abamfood.pl znajdziecie tam w dobrych cenach wiele przydatnych mlecznych artykułów i możecie nawiązać współprace na długie lata, taki biznes to dobry i smaczny biznes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzkaMatysiak
Ja niestety nie mam ręki do ciast w ogóle. Wszystkie w tym roku jak zawsze zamówimy w cukierni Sweet Home. Jak jesteście z Warszawy to bardzo polecam ich cukiernie - wypieki mają świetne. Ja już nie mogę doczekać się świątecznego makowca! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikaa

Witam!

A ja chętnie usmaże  na zamówienie świeże pączki z marmoladą lub bez. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy wiktoria.kik@onet.pl wtedy udzielę więcej informacji.

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×