Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdziwiony 1000

jest z innym a mimo to do mnie dzwoni

Polecane posty

Gość zdziwiony 1000

Powiedzcie mi bo nie rozumiem tego. Jestem zakochany w niej ale ona jest z innym lecz ciągle do mnie dzwoni, ukrywa to przed swoim i rodziną. Co to znaczy czy ona Też coś czuje do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony 1000
Tak, komplementy tak choć rzadko i czuje iż ona tego potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony 1000
Rozmawiamy o wszystkim tak normalnie, problemy itp ale mało co mówi o swym partnerze tak tylko czasem wspomni że ją wkurzył lub że widzi że stara sie wobec dziecka. Coć podobno powiedziała mu że się ma wyprowadzić od niej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony 1000
ma 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna dzwoni do ciebie i utrzymuje z tobą kontakt dlatego ze dajesz jej poprzez słowa to czego możliwe nie słyszy w domu.....co jednak nie jest oznaka ze coś do ciebie czuje .....bo jeżeli by coś czuła to dlaczego siedzi z swoim facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro dzwoni i to jeszcze ukrywa przed nim to tylko może oznaczać, że ma w tobie oparcie i coś czuje do Ciebie, nie chce Cie stracić do puki nie wyprostuje swej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo on zajmuje się teraz jej dzieckiem a ona jest w szpitalu a rodzina jej nie zbyt pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony 1000
Tak Robert tak to wygląda widze że czytałeś ostatnio uważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym Sie wycofał ale trochę już znam tę sytuację więc zalecam poczekac jeszcze jakis czas czy dalej będzie dzwonic do Ciebie czy przestanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś czuje do Ciebie, nie chce Cie stracić do puki nie wyprostuje swej sytuacji* czytaj : przetestuje was dwóch i najlepszego z waszej dwójki wybierze ewentualnie jak tamten ją puści kantem , to zawsze ma tego drugiego takie tzw koło zapasowe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony 1000
Wiesz o tym nie pomyślałem :( może to i tak wygląda przecież nie mówi mi że mnie kocha, nic nie mówi na ten temat, z wyjątkiem tego że bardzo mnie nie lubi. choc kiedyś jak ja jej tak powiedziałem to odpowiedziała że tak wie że jej nie lubie ale wieże ją kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony 1000
Może to jest to wyznanie ? często tak to sobie wyrażaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdziwiony 1000 oj chlopie , jaki Ty naiwny jestes , az zal... :( sprawdza Ciebie, wie ze jestes "pod ręką" moze ma ochote na romans , a na pewno na to wszystko co daje jej znajomosc z Toba a czego nie ma w swoim zwiazku( nawet na te komplementy , które jej mowisz ), moze jesli uzna ze jestes "lepszy" od jej meża to go zostawi... szkoda zycia , szkoda nerwów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony 1000
On nie jest jej mężem, a to fakt może i mnie sprawdza masz rację :) dokonuje wyboru który lepszy będzie :( ale ja jestem facetem a nie zapasowym kołem niech sobie radzi z nim sama !!!!!!!!!!! A jak zmądrzeje, bądź ten jej facet nadal będzie ją krzywdził to pewnie znów zadzwoni heheheh znam swą wartość i nie pozwolę by ktoś się mną bawił!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila<3
a mi sie wydaje ze ona moze do ciebie cos czuc ale siedzi z mezem bo maja razem dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×