Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anna_967

jutro dostanę wypowiedzenie, a potem idę się powiesić://

Polecane posty

Jutro przychodzę do pracy i jestem pewna, że mi nie przedłużą umowy. Chociaż mialam obiacane, że tak będzie. To 2-ga praca pod rząd. Jestem załamana...już nie mam siły szukać czegoś innego... znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxx
skąd ta pewność ? Może akurat Ci przedłużą ? Nie możesz być tak nastawiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka kitu
dasz rade! rozwód to dpiero problem! praca zawsze może byc inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijemtego
spokojnie, obejdzie się bez wieszania, znajdziesz coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydzień temu szef mi powiedział, że będę miała przedłuzoną umowę. I mam sobie wziąć tydzień urlopu. Weszłam na stronkę firmy - a tam nie ma mojego zdjęcia - zlikwidowali je... :/ Zamiast mojej fotki jest zdjęcie PUSTEGO BIURKA... A dziś dostałam sms-a, żebym przyszła jutro do pracy na 16. Dlaczego na 16...? też sie zdziwiłam. Zadzwoniłam - nie odebrał. Napisałam sms-a, że ok tylko czemu taka dziwna godzina. Nie odpisał... Jutro przyjdę do pracy na 16 i powiedzą mi żebym już nie przychodziła. Jutro mój ostatni dzień umowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwód.... Problem... tak :( Nie mam męża. Mieszkam sama. W starym budownictwie. Ogrzewanie na piece. Już nie mam siły ze wszystkim sobie radzić sama... Chciałam normalnej pracy, stabilizacji...poczucia bezpieczeństwa... żeby mi starczało od 1-go do 1-go... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quinny westilkia
ja tez bylam pewna ze n ie przedluza mi umowy.Ostatniego dnia 15 inut przed once pracy przychodzi do mnie pani brygadzista i mowi.Prosze na jutro przyniesc poprzednia umowe.Wiec sie pytam .Zostaje.Ona ze tak.Teraz przedluzyli mi tylko na 3 miesiace. Balam sie bo notorycznie sie spozniam do pracy.Dostala ostrzezenie.Ale i tak dzis sie spoznilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spóźniałam się... i w ogóle starałam się jak mogłam... Chyba się nie nadaję do żadnej pracy poza sprzątaniem...:/ Z tego żyłam przez ostatni rok i mnie chwalili, ale ... z tego nie da sie wyżyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaldi
na godz. 16 ? a może szefowi zależy na małym bzykanku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może twoim przeznaczeem jest by przeznaczyć się na przeszczepy czy eksperymenty medyczne? a jeszcze swego powołania nie znalazłaś i brniesz w ślepą uliczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quinny westilkia
autorko ile masz lat? co to za praca i ile ta pracowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska co ma ktoska
a gdzie pracujesz? w jakim charakterze? bo dziwne tak zmienic komus godziny na 16, co to za praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 lat. Praca jako asystentka. Pracowałam tylko miesiąc - okres próbny... :( Wiem, że to mało, ale tydzień temu usłyszałam, że na pewno będę miała przedłużoną umowę, że ta sama kasa tylko ten urlop, bo potrzebują wolnego kompa na tydzień... a teraz wiem, że nikt przez ten tydzień z kompa nie korzystał więc to było kłamstwo... Mogli mi normalnie powiedzieć prawdę... Już bym od tygodnia czegoś szukała... Mam niełatwą sytuację... Rozstałam sie z facetem... Sama mieszkam i się utrzymuję... Nie mam za bardzo na kogo liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxx
ale idioci .. :O a moze robią Ci niespodzianke ?:D wiesz nigdy nic nie wiadomo , ja dodaję temat do ulubionych :) i napisz jutro na tym temacie co i jak :) trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nastawiam się tylko na to, żeby się nie rozpłakać, jak to usłyszę i odejść z klasą i z podniesioną głową. ... Ja rozumiem, że komuś się może moja "gęba" nie podobać i szef decyduje, kogo zatrudnia a kogo nie...ale po co te kłamstwa...??? Takie nieeleganckie zachowanie... Tym bardziej, że nie zrobiłam nic niewłaściwego... A tu otwieram stronkę firmy i zamiast mojego zdjęcia zdjęcie pustego biurka... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaldi
ale to jest interesujące , firma na własnej stronie pokazuje taką fotkę "A tu otwieram stronkę firmy i zamiast mojego zdjęcia zdjęcie pustego biurka... :/" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puste biurko, ale nad nim logo firmy... Nie wiem, może chcieli się pochwalić, że wisi na ścianie...?? W sumie w 1-szej chwili się ucieszyłam, bo ta moja fotka kiepska była....;) ale potem dotarło do mnie, jak obuchem, że to nie wróży niczego dobrego.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anny
a jakie masz wykształcenie?? bo u mnie w pracy będa teraz kogoś szukali jeśli interesuje Cie praca w katowicach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio... już pracowałam jako sprzątaczka przez ostatni rok... Nie mogłam podjąc pracy na pełen etat a żyć z czegoś musiałam... Teraz jeszcze po godzinach dorabiałam sprzątając biura. W mojej nowej pracy nikt o tym nie wiedział. Nie przyznałam się. Ale z tego sprzątania biur mnie w zeszłym tygodniu zwolnili, bo im sie firma nie kręci i nie mają kasy... A ja bym chciała w końcu normalną pracę...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie też ania
Ania, jakbyś była z katowic i chciała się upić i wypłakać to się odezwij, bo mamy podobnie, ja mam ciut lepiej bo umowę do końca lutego. Ale za to miałam taki tydzień i w ogóle rok, że dziś w aptece zastanawiałam się czy kupić lorafen, relanium czy po prostu sznur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten facet ma obsesję
"janekrys niech zgadne, tez ze wschodu?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie też ania
ej, no dziewczyny. Jak macie jakieś oferty z katowic to dajcie namiar. Daję drugiej Ani pierwszeństwo, ale jakby co to też bym była zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie też ania
Ej no to może poprostu te pierdolone (sory za słowo, na żywo nie klnę! :D) są pechowe dla Ań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie też ania
miało byćEj no to może poprostu te pie**olone (sory za słowo, na żywo nie klnę! ) KATOWICE są pechowe dla Ań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×