Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MarcinLHmLh

Facet bez samochodu,bez prawa jazdy rezygnacja z roznych powodow

Polecane posty

Gość MarcinLHmLh

Czesc mam 19 lat jestem w trakcie robienia prawajazdy robie to z kilku powodów które mnie zasmucają " dziewczyny wolą facetow z prawkiem" " facet bez samochodu to frajer" Mimo ze jezdze juz jakis czas to nadal mam problemy z jazdą nienawidzilem wrecz samochodow cale życie,strasznie nienawidze jezdzic samochodem,nie trafiaja do mnie argumentyze latwiej prace bedzie tobie znalezc a co jesli zona bedzie rodzic( to ja mowie na pogotowie) i jeszcze jedno nie jestem jakims bez ambicji:kocham pracowac,lubie pomagac ludziom,kieruje to do dziewczyn czy odpuscic sobie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losingControl
z prawkiem zdecydowanie łatwiej. nie da się ukryć. ale może to jeszcze nie jest twój moment na prawko?? ja na kurs poszłam tak jak wszyscy. od razu jak można było iśc... a wcale sie czułam na siłach i nawet nie chciałam... ale słyszałam te same argumenty co ty wymieniłeś ..że praca.. a jakby coś się stało... bla bla... meczyłam sie, bałam przeraźliwie i wcale mnie to nie cieszyło... podeszłam do egzaminu- oblałam- odpuściłam... :) a po kilku latach samo mnie naszło ...CHCIAŁAM mieć prawko, chciałam jexdzić, wsiadałam za kółko z radością i nie mogłam doczekać sie samodzielnej jazdy.. :) poszłam na egzamin -zdałam -jeżdżę :) do tego też trzeba dojrzeć ;) w końcu to żadna frajda zrobić na siłę, fuksem zdać egz -a potem zabić siebie albo kogoś na drodze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena___________
po prostu zrób to prawko, skoro już zacząłeś się uczyć, i się nie przejmuj głupotami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena___________
dużo lepiej się jeździ samemu niż z instruktorem, czy tym bardziej egzaminatorem. sam zobaczysz, że jeszcze to polubisz. dobrze zrobiłeś, że się zapisałeś na kurs. a laski mogą sobie same zrobić prawko, skoro chcą dupska wozić, akurat ten argument nie powinien być dla ciebie motywacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xman!showsuperman!
!!!skoncz to co zaczales!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZAŁ CIAUUUUU
ale był byś ciotą gdybyś teraz zrezygnowal :D jazda samochodem nie jest żadna umiejętnosciom dla wybranych hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikitiki tak riki riki
Cyba jestes rokefelerem jak stac cie na zaczynanie co kilka lat od nowa kursu na prawko :o. Nie bądź mieczakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianzlowieszczy3
Uwazam, ze lepiej zrobic. Dziewczyna nie koniecznie musi lubiec twoj samochod, ale latwiej wtedy zaplanowac jakis wspolny wyjazd, wypad na zakupy, do lasu, czy w ogole jakas podroz. Wole jechac wlasnym samochodem, w ciepelku z muzyczka, niz w zimie sterczec z dziewczyna na dworcu kolejowym marznac. One lubia luksus i wygode, chociaz nie kazda sie przyzna. Ja wlasnie latego robie prawko, dla wygody i dlatego, ze latwiej mi bedzie wtedy wyrwac gdzies jakas dziewczyne na jakis wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×