Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Student UMK - prośba o pomoc!!

BADANIA DO PRACY MAGISTERSKIEJ O SEXIE STUDENTÓW!!!

Polecane posty

Gość Student UMK - prośba o pomoc!!

Jestem studentem UMK (socjologia) ostatnio natknąłem się w internecie na temat sexu na studiach a konkretnie eksperymentów związanych z doborem partnera tej samej płci. Mam prośbę proszę o wypowiedzi o waszych eksperymentach na studiach (zarówno panie jak i panów). Proszę tylko o szczere i prawdziwe wypowiedzi jako, że to min. one będą miały wpływ na to, czy napiszę pracę magisterską na ten temat. Chciałbym zaznaczyć, że nie interesuje mnie wyciąganie od was dokładnych opisów tych sytuacji. Proszę jednak aby osoby chcące mi pomóc napisały swoją płeć, wiek, kierunek studiów, nazwę uczelni i okoliczności (impreza, alkohol itp) w jakich doszło do takiego kontaktu (nie chodzi tylko o sex również pieszczoty, całowanie itp). Z GÓRY DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA POMOC!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endrju23
3 razy w tygodniu. Tylko hetero. Ale nie jestem studentem. Mam nadzieje, ze pomoglem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe nazwę uczelni
okoliczności i wiek,pogięło Cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedagogika UMK Toruń Daniel
Nie wiem czy dalej Ci to potrzebne. Ja miałem takie dwie przygody. Mam 24 lata studiuję pedagogikę zaocznie na UMK. Raz zaliczyłem przygode z kumplem po pijaku w akademiku. Spilismy sie troche no i jak szlismy spac to sie rozebralismy do bokserek jemu stal mi stanal on to zauwazyl i tak jakos wyszlo ze mnie macal a ja jego pozniej on mi obciagnal a ja mu zwalilem. Druga przygoda to juz na imprezie domowej z innym kolesiem ktorego nie znalem tez po alkoholu. Zawsze uwazalem sie i do tej pory uwazam sie za hetero mam dziewczyne to byly tylko dwie przygody nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×