Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mayyyyya

zagraniczne imiona żeńskie

Polecane posty

Gość mayyyyya

hej :) znacie ładne, zagraniczne imiona dla dziewczynek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z irlandii
Aisling, Sinead, Aileen, Eileen, Roisin, Elaine(ajlin), Lorraine, Orla, Siobhan(sziwon), Colette, Ciara(kiera), Cathriona, Eimear, Majella, Mairead, Aoife, Aine Cathriona, Triona (czyt. trina) to odpowiednik Cathrene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas bedzie Viktoria przez v i k ( troche polskosci:P), nie chcialam aby imie brzmialo typowo po angielsku, polsku lub albansku( moj maz jest Albanczykiem), musialo brzmiec normalnie w 3 jezykach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
a moja będzie Bianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abbigail w skrocie Abbie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abigail w skrocie Abbie
Sorry, pelna wersja jest przez jedno B, a nie dwa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albo Saskia, w skrocie
Sas lub Sassy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka ....
moja corka bedzie miala na imie Anas. MIeszkam za granica, to jest francuskie imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka ....
mialo byc Anais, tylko, ze nad i sa dwie kropki, a nie jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł wcielony
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka ....
mieszkam za granica i przeciez nie dam dziecku na imie Kasia (byloby i tak Caterina), nie wiem czy i kiedy wroce do Polski, wiec nie musze jakos sie spinac na polskie imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamierzasz juz wiecej przyjezdzac do Polski? Wakacje? Swieta? Odwiedziny u rodziny i przyjaciol? Jak wymawia sie to imie? Przyznam, ze nie za fajnie sie kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka ....
mialam na mysli, ze na stale nie wiem czy i kiedy wroce, wszystkie swieta i wakacje spedzam w Polsce i jezdze 3-4 razy w roku, nie rozumiem dlaczego jakos nie tak sie kojarzy? od malego jezdze za granice, mieszkalam juz w kilku krajach EU wiec malo co mnie dziwi i zaskakuje, ale rzeczywiscie nie pomyslalam ze moze takie imie kogos razic. Dalczego nie tak sie kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka ....
a imie wymawiasz tak jak jest napisane ANAIS, nie rozumiem, pochodzi od imienia Anna i jest to imie z Poludniowej Francji (prowansalskie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anais - bardzo ladne imie:), wymawia sie tak jak sie pisze; jak moze sie komus nieladnie kojarzyc, nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, nigdy wczesniej nie znalam tego imienia, ale jakos tak mi sie z analem skojarzylo. Sorry za to skojarzenie. We Francji to imie na pewno jest popularne i nikogo nie dziwi. W Polsce moze byc roznie. Pewnie kiedys znajdzie sie dzieciak, ktory to imie podobnie skojarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka ....
znalazlam teraz na necie, ze sa perfumy Cacharel anais anais, ale pierwszy raz o nich slysze, no i chyba to nie dlatego zle sie kojarzy to imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku Aga ale masz skojarzenia... w zyciu by mi do glowy nie przyszlo... mi sie jeszcze podoba Anouk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie wszystkim :) Podobnie jest z Alanem :P Ja mieszkam w Niemczech. Mamy tutaj Liny, Nory, Meliny i Mary. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sophie,Angelina,Victoria,Julie,Julia (czytaj:Dżulia),Elizabeth,Rose,Anabella,Amy Rose,Amy,Selena,Taylor,Meghan lub w innym piśmie Megan,Nicki,Ariana,Melanie,Jessie,Grace,Emily,Katy,Katherine,Emma,Anne,Lily,Jennifer,Marie,Miley,Hailey,Kylie,Kendall,Kim,Khloe,Chloe,Cloe,Kourtney,Jessica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Anna, Astrid, Inga, Greta, Izabella, Maria, Zuzanna, Julia, Elena, Olivia, Amelia, Hannah, Maya, Victoria, Alicia, Alexandra, Emily, Laura, Natalie, Lily, Gabrielle, Helen, Michelle, Nadia, Cornelia, Nicole, Barbara, Caroline, Agatha, Magdalene, Veronica, Bianca, Anastasia, MArtha, Joanna, Rose, Catherine, Eve, Claudia, Rosalie, Rosanna, Mia, Melanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×