Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zamiast się cieszyć płaczę

Narzeczony uważa, że po ślubie będzie źle !!!!

Polecane posty

Gość Zamiast się cieszyć płaczę

Powiedział, że na pewno będziemy się kłócić, że będę go denerwować i będzie miał mnie dość. Jak powiedziałam, że może powinien się związać z kimś innym powiedział, że chce być ze mną, że mnie kocha i nawet jak bedzie źle to innej nie chce. Dlaczego wychodzi z zalożenia, że bedzie źle? Jesteśmy razem 6 lat rzadko kiedy się kłócimy. Nigdy nie krzyczymy, staramy się dużo rozmawiać. Więc o co chodzi? Jest mi tak przykro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Nie chce brać ślubu. Do takiego wniosku potrzebujesz porady? PO prostu chce móc ciebie rzucić w każdym momencie w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boi się , że3 po slubie przestaniecie sie starać i dbac o wasz związek , popadniecie w rutyne i , że to was pogrąży. Albo w ten sposób próbuje się wymigac od ślubu.Ty go lepiej znasz i sama powinnas dopasować , która wersja jest do niego najbardziej dopasowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
On najwyrazniej nie chce brac slubu. Powiedz tak szczerze - byl nacisk twoj, rodziny, znajomych? Wyglada na to, ze on sie zgodzil pod namowa, ale wcale tego nie chce. Co nie znaczy ze cie nie kocha! Kocha i chce byc z toba, ale bez sformalizowania waszego zwiazku. No wiec jak bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×