Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość franek1981

zona brata ma duzo pieniedzy i wogole sie nimi nie dzieli

Polecane posty

Gość franek1981

Az dziwne ze to rodzina. Ciagle lazi z bratem i ich dzieckiem po restauracjach, robia wycieczki a ja wogole nie mam z tego nic. jak przychodza do nas i slysza ze nie mam pieniedzy na bilet miesieczny nic z tego nie robia. ja nie pracuje, nie mam nawet swego konta, ledwo mi starcza na cos do zjedzenia. czy wedlug was to normalne? bo wedlug mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinkaNiebieskaaaa
to rusz dupe i do roboty a nie liczysz na kase od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest zona brata i jej pieniądze a nie Twoje, nie masz prawa niczego od niej żądać . Mimo tego , że weszla do waszej rodziny nie znaczy , że ma się dzielić pieniędzmi. Ciekawe czy ty jakbys miała hajs to chciałabyś sie dzielić nim z nią co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Franek, Franek
29 lat na karku i darmozjad. Cudzesy najbardziej pasują? Rozumiem, że dla ciebie byłoby normalne, żeby szwagierka dawała ci kasę na wszystko, czego potrzebujesz, a ty będziesz do końca życia bąki zbijał. Wstyd!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgrywus :)
A to sknera no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kim ty dla niej jesteś? nikim... Ja też bym się nie dzieliła z rodzeństwem mojego chłopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek1981
Uwazam, ze jako rodzina powinna wspomoc. wie, ze nie mam wogole kasy ale ona od poczatku na mnie krzywo patrzy bo mam 29 lat i nie mam nikogo i jestem niesmialy. to nie moja wina. gdyby byla dobra to by zawsze dala jakis prezent, kupila ciuch, a ona nawet w swieta nie pomysli. daje prezenty tylko mezowi i dziecku a oni i tak maja jej kase na co dzien. najlepiej to sie odwrocic od rodziny-takie jest wasze myslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm trooooszke ma racji
ludzie cie zjadą za taka roszczeniowa postawę i nie dziw sie "NIE MAM Z TEGO NIC" - a co ty chciałbys mieć z małżenstwa swego brata?? :/ fakt, mogliby zrobić jakies prezenty, jak to w rodzinie ale bez przesady, nie moga cie bez przerwy wspomagac w zyciu codziennym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×