Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość broken.heart.aider

firma oferująca pomoc po rozstaniu

Polecane posty

Gość broken.heart.aider

Cześć dziewczyny, Myślimy z koleżanką nad założeniem firmy pomagającej kobietom ze złamanym sercem. Chciałybyśmy nie tylko zapełnić czas po rozstaniu, ale i odbudować ich poczucie własnej wartości i pokazać, że nie można uzależniać swojego szczęścia od faktu czy mamy faceta czy nie. Pomyślałyśmy nad takimi propozycjami jak: totalna metamorfoza wyglądu (tj. wizyta u fryzjera, kosmetyczki, stylisty, a na koniec profesjonalna sesja zdjęciowa w studiu fotograficznym), kursy językowe (amerykański angielski, włoski, hiszpański), wyjazdy na shopping ze stylistą (np.. do Mediolanu), warsztaty budowania poczucia własnej wartości, wspólne wieczory aby się wypłakać, pomoc psychologa przy leczeniu złamanego serca, wspólne gotowanie, spotkania wieczorne w celu opowiadania swoich miłosnych historii czy nawet drukowanie T-shirtów z dowolnym nadrukiem związanym z rozstaniem. Chciałybyśmy wzmocnić te kobiety i pomóc im w tym trudnym dla nich czasie. Co o tym myślicie i jakie jeszcze realne pomysły mogłybyśmy dodać do naszej oferty? Jak myślicie jak to wszystko można by zorganizować i czy gdybyście borykały się z rozstaniem czy skorzystałybyście z oferty naszej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym na pewno z usług takiej firmy nie skorzystala. Wolałabym sama zapisac się na kursy czy chodzić na zakupy , do fryzjera niż płacic jeszcze dodatkowe pieniądze firmie, która zaproponuje mi tak oczywiste sposoby na zajęcie czasu po rozstaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze pomysl jest kiepski
bo kobiety majace kase i bez Was pojada do mediolanu, na zakupy, do profesjonalnego psychologa i kosmetyczki, i dosc szybko sobie poradza, a realny problem maja raczej laski biedne i na wszelkie sposoby od faceta uzaleznione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleeeee
prawda, to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
Kobiety powinny sobie pomagac-autorkom polecam film ZMOWA PIERWSZYCH ŻON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam, ze jest to ekskluzywna oferta dla bogatych kobiet ile % polskich rozwódek ma kasę na zakupy w Mediolanie? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ewa33
po rozstaniu szuka następnego gacha. żonatego oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płacący
"Myślimy z koleżanką nad założeniem firmy pomagającej kobietom ze złamanym sercem." A nie myślałyście z koleżanką nad założeniem firmy pomagającej mężczyznom ze złamanym sercem? :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broken.heart.aider
Póki co myślałyśmy tylko o kobietach, bo bardziej się z nimi utożsamiamy. Dinusik, mam dla Ciebie radę: nie krytykuj innych, gdy przynajmniej próbują coś zrobić, jeśli samej nie stać Cię nawet na podejmowanie ryzyka. Osobiście nie jestem jakoś bardzo bogata, ale z powodzeniem mogę sobie pozwolić na życie bez liczenia wydanych pieniędzy i gdybym była w potrzebie skorzystałabym z ofert naszej firmy. Pomyślcie o osobach, które dysponują pieniędzmi, a nie mają towarzysza czy profesjonalisty do wyjazdu do Mediolanu,na przykład. Jeśli zaprezentowałybyśmy Wam ofertę i cennik to proszę wypowiedzxcie się na ich temat. Pozdrawiam i dziękuję za tak liczny odzew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
Ja nie uważam tego za zły pomysł .jedne do Mediolanu mogłyby się udać, inna grupa w Bieszczady:-) inne na kurs szybowcowy -co kto chce w grupie razniej. Co do pytania placacego - he he he takie przybytki dla panów ze złamanym sercem stworzyliscie panowie już w starożytności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tghre
pomysł do bani bo.... po 1 kto ma na to kase....? po2 kto ma ochote wypłakiwać się obcym babom jak ma koleżanki lub siostry...? po 3 pytałam sie dziewczyn w biurze zadna nie skorzystała by z takich usług z powodów w/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
Ja bym skorzystała gdymym była samotna :-) np na wiosnę nie mam z kim jechac do Tybetu -w grupie razniej a i o kasę łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płacący
"he he he takie przybytki dla panów ze złamanym sercem stworzyliscie panowie już w starożytności." Jesteś damską szowinistyczną ........... kocicą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie macie w tym
doswiadczenie? czy któraś z was przeżyła dramat rozstania? jakie macie uprawnienia ????? która z was jest psychologiem czy choćby terapeutą z uprawnieniami? podłe baby - żerować chcą na ludzkim nieszczęściu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broken.heart.aider
Gdybyśmy nie czuły się emocjonalnie związane z pomysłem, nawet byśmy się za to nie brały. Dziewczyno, nawet nie jesteś sobie w stanie wyobrazić jakie doświadczenie mamy w rozstaniach. Dlatego pomyślałyśmy, o udzielaniu rad innym. Psycholog to drugorzędna kwestia, trzeba by było się o kogoś postarać my możemy jedynie oferować naukę jezyków: angielskiego, włoskiego i hiszpańskiego, gdyż jesteśmy lektorkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płacący
A umiecie po francusku? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przeciez mowie że baby
na cudzym nieszczęściu chca żerować. Wstyd. Lepiej się weźcie na porządną robote, ulice odśnieżać a nie w psychologię się bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×