Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmęczona zakupami

jak przetrwać na zakupach

Polecane posty

Gość zmęczona zakupami

Czy tylko mnie tak szybko zakupy świąteczne wykańczają? jakie macie sposoby, żeby dłużej wytrzymać? mam jeszcze większość prezentów do kupienia a sił brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCbielizny.pl
Moi sprawdzonym sposobem na świąteczne zakupy są sklepy internetowe:) Kupując w nich nie narażasz się na długie kolejki czy nie miłą obsługę. Tutaj wszystko jest proste i o wiele tańsze:) Pozdrawiam www.abcbielizny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczna zakupami
No na zakupy internetowe już za późno a ja prezenty kupić trzeba. Jaka jest najlepsza pora na zakupy w sobotę? rano czy wieczorem?? Zachodzicie między czasie na jakąś kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie rano, jak galerie są dopiero otwarte... wtedy praktycznie nigdy nie ma tłumów, chyba że jest wielkie otwarcie galerii, albo tego typu szał :) bardzo późnym wieczorem też powinno być luźniej, ale wtedy sprzedawcy już są zmęczeni i źli, także nie polecam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karakarolina
Zdecydowanie rano :) ja byłam wczoraj od razu o 10, ale i tak było sporo ludzi, taki ciężki okres. Na kawę możesz iść ale zabrać ją ze sobą do sklepów to nie bardzo, lepiej coś w butelce co by cię pobudziło np. plusssz upa albo jak uważasz jakiś energetyk (ale osobiście odradzam, nie zdrowo:)). Oczywiście najważniejsze są wygodne buty i dobre nastawienie heh przecież zakupy to taka przyjemna rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmamdka
Ja nie miałam czasu robić zakupów. Wszystko czeka mnie w tym tygodniu :( mam nadzieje, że kupie wszystko za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZMECZONA ZAKUPAMI
Jakoś nie pomyślałam o innych napojach niż kawa... trzeba będzie spróbować :) wczoraj byłam na zakupach spożywczych ale jutro mnie czekają prezenty. Przez internet już nie kupię, bo za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja radze sobie z tym tak ze
prezenty kupione miesiac temu, ciasta ok. 10 dni i pomrozone, podobnie ryby, kapusta kupiona w osiedlowym i od pt sie gotuje ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×