Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudia_1977

ciaża po in vitro

Polecane posty

Gość klaudia_1977

witam Was ciepło i serdecznie :))) mam pytanie, jestem po transferze 3 zamroznonych zarodków , jestem w ciazy !!!!! 13 dnia po transferze HCG wyszło 153. czy wiecie co wskazuje ,ze beda bliznieta? pozdrawiam Trzymam kciuki za wszystkei , które staraja sie o malenstwo!!! nam udało sie za 3 podejsciem z in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_74
Witam, Wynik Bety wskazuje tylko ciążę. Czy jest to ciąża mnoga musisz jeszcze poczekać, to będziesz wiedzieć dopiero po zrobieniu pierwszego usg. Mi podobnie do ciebie podano trzy zarodki i przyjął się tylko jeden zarodek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_1977
Witaj aga_74 przyznam szczerze,ze troszke sie boje tej nowiny:)))) 23.12 jade na wizyte i USG ,bedzie to prawie 4 tydzien....wiec wszystko bedzie jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjlkmlk
klaudia gratulacje:) wiem o co ci chodzi z ta beta;) ta raczej wskazuje na ciaze pojedyncza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjlkmlk
dodam tylko ze moja kolezanka miala robiona bete co prawda 14 dpt beta wynosila ponad 500 , i byla w ciazy z blizniakami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_1977
Witaj kjlkmlk:))) dzieki , dzieki, nawet nie wiesz jak sie ciesze, po 7 latach staran udało sie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjlkmlk
wiem wiem;) tez przez to przeszlam:) teraz pozostalo zyczyc szczesliwego donoszenia:) ja wlasnie czekam na porod;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_74
Klaudia, ja też się bałam, bałam się że mogą być trojaczki! Potem oswajałam się z myślą jak to będzie z bliźniakami i nawet sobie już to wyobraziłam :) a okazało się że będzie jedynak - teraz już wiem że synek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_1977
zycze Wam :) wszystkeigo naj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_1977
aga_74 mi po głowia kraza identyczne mysli....:) układam sobie rózne" scenariusze", boje sie, ale to chyba normalny objaw:) wiem ,ze bliznieta to podwójne szczęście,ale... jak sie czułas po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 8 dni po transferze beta była ponad 120, a 10 dni po już prawie 400 i są bliźniaki. bez usg wiedziałam że jest dwoje, utwierdziło mnie przy tym jeszcze badania progesteronu. ...tyle że ja i mąż marzyliśmy o bliźniakach. teraz jestem w 32 tc i już niedługo nasze skarby będą z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_1977
Alabociek witaj i dziekuje ze odpisałas:) gratuluje Wam serdecznie!!!!!!!!!!!!! progesteron w 13 dniu po transferze miałam 29.32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_1977
przepraszam, ale musze wyjechac, odezwe sie jeszcze, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaludia _1977
zastanawiam sie czy nie zrobic jutro kolejnego badania hcg,byłby to 18 dzien po transferze na wynik i tak musze czekac 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaludia _1977
niestety, ale tak jest.... pytałam wszedzie, czy mozna to przyspieszyc, okazało, sie ze najszybciej za 3 dni:((( dla mnie to strasznie dlugi czas( a na wizyte w klinice umówiona jestm na 23.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia _1977
navi czy 13 dzien po transferze i wynik hcg 153, to wysoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia _1977
cały cza mysle o ciazy mnogiej i troszke sie boje:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia _1977
hmmm dzis jest 26 dzien... po transferze 3 zamrozonych zarodków, i beta wyszła ponad 12 tys, jak jest norma na ten okres? , czy jest duze prawdopodobienstwo ciazy mnogiej ? boje sie! prosze o dopowiedz.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co... nie wiem czy to w ogóle da sie porównać, ale ja przy drugiej córce 27 dnia po owulacji miałam betę ponad 30 000... więc może u Ciebie będzie jednak tak jak chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaooooo
klaudia a mialas jakies objawy ciazy jeszcze przed bata???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia _1977
ewaooooo witaj nie zaobserwoałam wczesniej zadnych ojawów, glówny to brak okresu, nie było plamien i............ udało sie ,mam tylko nadzije,ze wszystko bedzie ok:) jutro jade na 1 usg, echhhh denerwuje sie strasznie:))) bete robiłam w poniedziałek czyli 23 dnia po transferze i wyniosła 12 tys,nie mam pojecia jak to sie liczy tygodniami. Czy od dnia transferu zarodków, a miałam go 27.11.2010 , czy jeszcze wcześniej.Czy któras z Was sie orientuje jak to jest z liczeniem tygodni? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia _1977
baderka witaj serdecznie ja robiłam bete 23 dpt i okazło sie ze jest wysoka 12tyś , takze dzis jest 26 dzien i zapewne jest wyższa.sprawdzałam normy hcg, ale nie mam pojecia jak to liczyc , czy od dnia transferu, czy wczesniej. cały czas rozmyslam, co wskazuje ze beda bliznieta:)) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny potrzebuję porady, bo nie wiem co myśleć !!! w 10tpt miałam bete 16,660, a w 12dpt 19,710 coś tak urosło, ale czy nie za mało ... jest jeszcze szansa ?? Pomóżcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam.zrobilam 1 hcg w 12 dpt ivf 2 zarodkow - wynioslo 209 po 2 dniach 690 po tygodniu czyli 21 dpt 13500. raz juz mialam ciaze pozamaciczna czy te wyniki sa wporzadku czy moga swiadczyc o ciazy mnogiej ?na usg ide dopiero za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 dot beta <2 mlu/ml co to oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze musisz powtórzyć betę. Ciąża jest od 5 wiec albo za wczesnie albo sie nie powiodło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×