Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wkurrzony

Kobiety nic z siebie nie dają...

Polecane posty

Gość Wkurrzony

Ograniczę się teraz tylko do wczesnej fazy znajomości, szczególnie do poznawania w internecie. Mam konto na sympatii i nieraz uda mi się nawiązać kontakt z naprawdę ładną dziewczyną, która mi się podoba. Jestem wtedy zmotywowany do dania z siebie wszystkiego podczas rozmowy. I wtedy następuje rozczarowanie. Rozmowa czy to przez prywatne wiadomości czy przez gg okazuje się niemożliwa. Dziewczyna albo jest głupia albo ma postawę roszczeniową i czeka aż ją będę bawił, podczas gdy ona z siebie nic nie daje, nie ma żadnej inicjatywy podczas rozmowy, nie potrafi odpowiadać tak bym potem mógł jej ciekawie odpisywać. W zasadzie to ja się produkuję, staram się jak najbardziej ciekawie i nietypowo, ale jak się dostaje odpowiedzi typu 'aha', 'ok', 'heh' to nie da się wiele zrobić. Widocznie może ma tylu chętnych, że nie ma motywacji żeby poświęcać się rozmowie. Ja się wtedy dołuję, że jestem jakiś beznadziejny, bo nie umiem zabawiać rozmową. Nieraz zdarza się cud dziewczyna, która na równym poziomie ciągnie rozmowę i to jest przyjemność, nie brakuje tematów do rozmów. Niestety, te które mi się podobają nie są takie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo najlepiej byc soba
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może po prostu
w twojej produkcji nie ma miejsca na dziewczynę? Tak jak na scenie nie ma miejsca dla widzów :P, ich miejsce jest na sali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczony____
Chodzi o to że ją to bawi. Normalną dziewczynę poznasz jedynie w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewella2
Dlaczego się dziwisz? Ja na gg jestem podobnie "rozmowna" a w realu jestem gaduła, natomiast dla mnie komunikatory to poroniony pomysł. Wena przy nich mnie opuszcza i czuję totalny brak chęci rozmowy. Dlatego nigdy nie piszę smsów a z gg korzystam tylko żeby jakiś link wysłac komuś ;) Czy próbowałeś w realu rozmawiac z tymi osobami , przez które masz takie zdanie? Może faktycznie trafiłeś na nieudane egzemplarze albo na takie , które nie lubia rozmawiać przez gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurrzony
Faktycznie, jedna dziewczyna ma tak samo jak Ty. Nie potrafi pisać i wymienia nie więcej niż kilka smsów i kończy rozmowę, w ogóle jest strasznie oszczędna. Na żywo była na szczęście inna :) Chodzi mi o te dziewczyny, które niby rozmawiają, ale tak jakby nie przejawiały chęci do rozmowy. Na pewno to właśnie przez to, że mają pełno adoratorów i jak nie jeden to inny się nią zajmie. Przykre, bo chciałoby się poznać dziewczynę, stara się człowiek ciekawie zaprezentować żeby zaintrygować, a tu klapa kompletna. Smutne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo są ładne
i głupie a facet zobaczy ładną laskę i myśli że to chodzący "ideał" wiele jest takich piękności, z paszczy i figury super, ale jak otworzy japę to albo ma jakiś dziwaczny piskotliwy głos jak york albo gada tak rynsztokowym językiem że więdną uszy...ewentualnie jest bardzo infantylna i mało ciekawego do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurrzony
No to jak takiej zaimponować na takiej sympatii? Widzi moje zdjęcia, odpowiada na oczko, więc chyba jej się podobam albo chociaż ma ochotę pogadać. A gdy dochodzi do rozmowy to taka pustka. Ja się produkuję, staram zainteresować i nic nie wychodzi. To jak się z takimi porozumiewać? A z kolei te bardzo sympatyczne i gadatliwe, z którymi po prostu płynie się, a nie pisze, są zawsze raczej średnie. Jako koleżanki ok, ale nie jako potencjalna dziewczyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czego Ty od tych dziewczyn oczekujesz? Co one mają Ci dawać? Witam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewella2
"Faktycznie, jedna dziewczyna ma tak samo jak Ty. Nie potrafi pisać i wymienia nie więcej niż kilka smsów i kończy rozmowę, w ogóle jest strasznie oszczędna. Na żywo była na szczęście inna " To nie kwestia oszczędności np na smsach ale raczej braku kontaktu wzrokowego czy czy słuchowego stąd ta blokada. A inne to raczej nie były w ogóle zainteresowane znajomością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy wrobel w garsci
nie chciej golebia na dachu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurrzony
Oczekuję żeby przejawiły jakąkolwiek chęć rozmowy poprzez angażowanie się w nią, żebym nie musiał sam łatać tych komunikacyjnych dziur, które one tworzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może po prostu
ONE tworzą? To juz wszystko jasne... daruj sobie te próby jeśli prowadzą cię do szukania winnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelowy kolor
Ja tak spławiam nieinteresujących :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiesz?:) Nie dadzą Ci tego wszystkie ..''da'' Ci to tylko jedna.Rozmowę po świt i takie ciało że nie będziesz spać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurrzony
No tak, ale to była w ogóle pierwsza rozmowa. Przecież trzeba nawiązać chociaż minimalny kontakt żeby się spotkać, prawda? Też wolę rozmowę na żywo :) Macie próbkę tego jak piszę w tym temacie, więc chyba najgorzej nie jest, hm? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurrzony
Sevra - bardzo bym chciał, rozmarzyłem się po Twoim wpisie :) Tyle, że ja nie chcę kompromisu między ładną i głupią, a średnią i inteligentną. Wierzę, że są ładne i zgrabne dziewczyny, które są inteligentne :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może po prostu
jak dla mnie już dałes plamę :D Nie pytasz: dlaczego? albo: gdzie tkwi błąd? Mówisz: one tworzą dziurę... Ja po takim wstępie nie mam więcej pytań :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurrzony
Odpowiedzi sam sobie już chyba udzieliłem ;) Jest naprawdę ładna, każdy by na nią poleciał, ale równocześnie z twarzy wyczytałem, że jest sympatyczną osobą, więc zagadałem. Po prostu dziennie pewnie pisze po kilku do niej i jest rozpieszczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurrzony
Tak tworzą dziurę, bo nie dają nic z siebie, nie starają się rozwijać rozmowy. A jeśli tak jest to druga strona musi nadskakiwać żeby rozmowa dalej simę toczyła, czyli wymyślać nowe pytania, tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może po prostu
cel.. jaki jest cel z punktu widzenia takiej laski? Dalczego mają wymyslać tematy w wirtualnym spodkaniu z zadufanym w sobie kolesiem? Bo to,że koles tego od nich OCZEKUJE to troche mizerna motywacja :D No, mie w każdym razie nie zmobilizowałaby do pisania eleboratów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelowy kolor
Dla mnie jesteś nudny - bez szans. takich pierdołowatych wiadomości dostaję setki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurrzony
Zadufany w sobie koleś? Boże kochany, haha :D Ja bym chciał tylko miło i sympatycznie pogadać, a tutaj jak zwykle naginanie wszystkiego tylko po to żeby pokazać, że jestem czubkiem i nudziarzem. Powodzenia :) morelowy kolor - a Ty skąd wiesz jakie ja wiadomości wysyłam jak żadnej ode mnie nie dostałaś? I to nawet jeszcze wiesz, że są pierdołowate. Kolejna zabawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może po prostu
twoja odpowiedź sprawia, że coraz bardziej rozumiem te dziewczyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurrzony
I bardzo dobrze :D Nie znasz mnie, więc sobie pisz co chcesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×