Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wymiana dekodera

Wymiana dekodera Cyfry +.. Ktoś się orientuje????

Polecane posty

Gość wymiana dekodera

Czy ktoś z Was orientuje się może czy istnieje możliwość wymiany dekodera jeśli coś się psuje??? Bo kurcze coś mi zaczął dekoder szwankować... :/ Piszcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiana dekodera
podniosę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyfrak
Noo, możemy się wymienić mój też jest popsuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiana dekodera
Haha bardzo śmieszne.. Ja pytam poważnie.. Czy u nich istnieje taka możliwość wymiany ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiana dekodera
Tak, mam ważną umowę. Dzisiaj oglądałam tv i nagle dekoder się wyłączył. Próbowałam go włączyć ale sie nie udało. Myślalam że to wina kabla zasilającego. Kupiłam nowy podłączyłam, działało jakiś czas a później znów to samo. Nie wiem co z tym dekoderem. Jak podłącza się kabel zasilający to tak "strzela" jakby się jakieś zwarcie robiło czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiana dekodera
Jeszcze raz podniosę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do jakiegos punktu z dekoderem i Ci powinni wymienic albo skierowac do innego punktu, jesli akurat nie beda miec takiego na skladzie. chyba, ze kupilas ten dekoder, bo mozna przy zawarciu umowy kupic albo wynajac. jesli masz kupiony, Twoj problem, jesli wynajem, to ich obowiazkiem jest wymienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiana dekodera
W sumie to w umowie nie ma nic na temat tego dekodera. Umowe podpisywałam jakiś czas temu chyba 2 lata temu. Wtedy była jakaś promocja. Zapłaciłam 51 zł. 1 zł za aktywację, resztę za sprzęt. Czyli antena, uchwyt do anteny no i dali mi dekoder to nie wiem w sumie czy on się wlicza w tą kwotę. Ja pierdzielę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhnkbhjjghvj
Możliwe ze dostałaś dekoder za 1zł, bo takie też są :) Może i teraz tez bedziesz m usiala zaplacić 1 zł.. albo Ci wymeinią po prostu. Lub naprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiana dekodera
W umowie wyczytałam takie zdanko: " W ramach akcji promocyjnej Operator Cyfry + oddaje abonentowi sprzęt (tj. terminal, przewody, pilot) bo bezpłatnego używania na czas obowiązywania umowy, bez obowiązku uiszczania przez abonenta czynszu najmu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiana dekodera
Czyli co... Brac dekoder pod pachę i maszerować do salonu Cyfry+.. Ciekawa jestem co mi powiedzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×