Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pierdzi-mąka

Jaki Prezent dla babci?

Polecane posty

Gość Pierdzi-mąka

:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klin_klinem_21
ja kupiłam piękną broszkę z bursztynem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna_Agnieszka
W aptekach jest masa teraz prezentów świątecznych typu : * Doppelherz * vita buerlecithin itp. są ładnie zapakowane i na pewno sie przydadzą . Żeby nie było zbyt "oficjalnie" jeśli chodzi o dziedzinie prezentu, żeby babcia nie pomyślała z jest chora stara i potrzebuje lekarstw dorzuć ładną apaszkę, szalik, chustkę, co babcia lubi. Prezent przydatny , praktyczny i na zdrowie babci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
kupiłam telefon dla seniora na kartę w Orange

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesr
w jakiej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzi-mąka
maks 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger28
Ja bym dała czekoladki, babcie zwykle lubią słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki Telefon
za 16 zł? zabawka :D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Są i po 1zł i to wcale nie zabawki więc nie wiem skąd ten usmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale na umowe
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghx
ja kupilam ramke na 5 zdjec + dorzuce zdjecia wnukow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
więc 16 zł bo na kartę w Orange

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zestaw herbat, np. owocowe biofixu (60 torebek, 6 smaków) - cena ok. 16zł biovital - chyba najłagodniejszy, bo jako jeden z nielicznych nie zawiera alkoholu Krem do rąk rozjaśniajacy przebarwienia świeca zapachowa (moja babcia uwielbia) szalik (teraz są wyprzedaż,e da sie coś kupić za 29.99zł) ciepłe rajstopy albo przeciwżylakowe - w miare potrzeb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzi-maka
Kupiłam Biovital. Babcia mega zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że biżuteria to bardzo dobry pomysł:). Moja babcia ma jej jednak sporo i jeśli chodzi o wygląd to dba o siebie na prawdę bardzo dobrze, jak na osobę w tym wieku:). Myślę, że drobne Agd, jak czajnik to lepsze wyjście w jej przypadku. Bardzo podoba mi się taki jeden z oferty savion - wyjątkowo ładny i z klasą. idealny dla niej:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batkowa
Ja to bym raczej nie kupowała zadnych specyfików w aptece bo nie każda babcia może to zazywać np moja nie:( kup ciepłe kapcie takie z futerkiem skórzane a może ładny fartuszek lub perfum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięrdzi-Maka
No dzięki za odpowiedzi po gwazdce... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien babbci
bedzie na przezent na Dzien Babci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Znajoma Babcia dostała od wnuczki zestaw nalewek, po 200g, w ładnym opakowaniu, wiśniowa, malinowa i jeszcze jakaś, częstowała wiśniową, dobre, babcie też lubią i mają czym poczęstowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
Jeśli tylko babcia lubi nalewki to całkiem niezły pomysł. Chociaż ja sama przychodzę do babci na jej domowe wyroby tego trunku nic tak nie smakuje jak jej malinówka :) Ja zastawiam się czy nie podarować swojej babci takiej wełnianej ozdobnej poszewki wraz z poduszką :)i: http://wiano.eu/view/491

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się teraz zbliżają imieniny babci tak więc będę musiała wykombinować coś fajnego - myślę, że kwiaty doniczkowe będą ok plus zdjęcie rodzinne w ładnej ramce, np. w takiej http://www.medialux.pl/dzial/akcesoria/kategoria/?id=362=109864 - albo nawet w większej - nie wiem jeszcze w jakim formacie wywołam zdjęcie. Ale swoją droga - nalewki to dobry pomysł ) Chociaż zazwyczaj głównie dziadkowie zajmują się produkcją więc w domu nie jednej babci na pewno jest kilka butelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o tym, aby babci sprezentować świeczkę zapachową. Moja babcia mimo, że jest osobą starszą nadal bardzo dba o porządek i dużo czasu poświęca domowi. Lubi też wszelkiego rodzaju gustowne dodatki. Dlatego też gdy trafiłam na zapachdomu.pl pomyślałam właśnie o niej. Jak myślicie, czy to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się wydaje, że babcie lubia dostawać takie ręcznie robione obrusy, albo poszewki na poduszki, wiem z doświadczenia , że takie rzeczy sie bardzo podobają i przynajmniej nie są rzucane w kąt jak czasami dzieje się z innymi prezentami, dużo takich rzeczy znajdziesz tutaj http://wiano.eu/obrusy-i-serwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terezamagda
Ja ostatnio kupiłam mojej babci poduszkę na stopy Bambosh. Bardzo miła, ciepła i do wyboru różne kolory. Babci bardzo się spodobała i teraz nie wyobraża sobie życia bez niej. Znalazłam ją na allegro. Wpiszcie Bambosh to Wam wyskoczy. Kosztuje niedużo bo tylko 54,90zł. http://allegro.pl/bambosh-poduszka-na-stopy-super-prezent-i1930570136.html Jest też wersja dla pary. 1prezent dla babci i dziadka. Naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara7878
JA w zeszłym roku kupiłam dla babci taki zestaw herbat świątecznych, zdaje się że od Dilmah.. W tym roku szukam podobnego, ale dla teściowej;) W sklepach nie widzę niestety, wie ktośgdzie mogętaki kupić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333333333
dobry miód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola5676
HEh no ja w tym roku wzięłam dla babci właśnie ten zestaw od Dilmah - mam nadzieję, że bedzie happy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys bogata bylam
Jaki w końcu kupiłaś ten prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×