Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takasobielalka

mój facet ma beznadziejne imię

Polecane posty

Gość anette11111
ja mam dwudziestoletniego sąsiada Gracjana. Rodzice mieli fantazję. Nie ma co:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utracona nadzieja
a ja mam na imie Żaneta, to dopiero skaza xd wolałabym mieć właśnie Julia bo to śliczne imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utracona nadzieja
przepraszam że dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska......
i widzisz nie jestes sama procz twojego gienia sa tez jozki zbyszki i inne fajne chlopaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihi
takasobielalka- mój połówek ma na imię Marcin, a na mojego tatę w pracy wszyscy wołali Dżozef, chyba na całe szczęście. Widać też jakoś Józek nie mogło im przejść przez gardło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eugeniusz to chyba lepiej niż euzebiusz znany piłkarz tak ma i co miał zrobic?ebi też tak sobie brzmi.mój ma waldemar i szlag go trafia jak mówią waldi.jak sie wygłupiam to mówię mój waldemarze i też się śmiejemy z tego.może wymyślcie jakieś zdrobnienie czy skrót który będzie się podobał obojgu.np moja znajoma ma władysława,władzia,adzia i w końcu wszyscy mówia na nią ada,niektórzy nie wiedzą jak ma naprawdę na imię.znam tez marie której imie wydawało się pospolite i wsiowe i wszyscy mówia marylka i też jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoj facet ma smieszne imie
to fakt:) juz sobie wyobrazilam jak musze do mojego Gienek wolac i sie usmiechnelam, bo sama nie wiem co gorsze twoj Gienek czy moj Wiesiek:D Ja tam sie smieje z jego imienia i tez na poczatku przedstawil mi sie drugim, ktore ma calkiem normalne. Uwazam, ze moj ma naprawde obciachowe imie i nigdy nie przemoglam sie by go nazwac po imieniu, zazwyczaj mowie do niego jakimis zdrobnieniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet ma zbyszek ale w naszym wieku znam co najmniej kilku zbyszkow wiec nie bylot o jakims wiekszym zaskoczeniem :P generalnie wszyscy sa przyzwyczajeni i jakos nie wyobrazam sobie zeby mial inaczej na imie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wam za wasze zdanie i ze nie zgnoilyscie mnie o moj "problem"... Zajrzyjcie tu czasem:)Ja napewno bede szukac czasem tego topiku. A teraz ide robic obiad bo moj Eugeniusz po pracy przychodzi dzis do mnie;) Pozdrawiam i sciskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihi
No fakt, Wiesiek też się za dobrze nie kojarzy, bo z wieśniakiem, nikomu nie ujmując. Jest jednak różnica, Wiesiek mnie nie śmieszy, a Gienek bardzo. Miałam w pracy kolegę Wieśka i też bardzo nie przepadał za swoim imieniem. Ja jednak i tak wolę Wieśka niż Gienka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lm link
moj Zbigniew tez niedlugo przyjdzie hehe:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihi
takasobielalka - pozdrów od nas Gienka. To imię zawsze będzie powodowało u mnie uśmiech na twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasassasasasasasasasasassa
a co z imieniem CELINA ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam na imie jozefina
i nawet je lubie, ale nie znosze ziuta i jozia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oni w polsce
kazde imie jest ładne jak sie ładnie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana nana
ja tez jestem Julia, a moj stary to Eugeniusz, nie jest takie zle, sa gorsze imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciachciach
mój ma na imię Włodek i to imię jest wstrętne!!!Nienawidzę tego imienia i dlatego nigdy nie mówię do niego po imieniu, tylko ej albo słyszysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia... smieszne imiona. ja mam dosc glupie i ze mnie sie zawsze smiali, ale odkad mieszkam za granica jest okay. za to moj facet ma niby normalne imie, mowimy na niego Chris. smiechy zaczynaja sie w momencie rozwiniecia tego imienia do christos i informacji, ze imieniny ma w boze narodzenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedno...
wujek mojego to ma Adolf- obciach ! moj ma na drugie Gienek, i oboje sie cieszymy , ze nie na pierwsze ! a gdy ja sie urodzilam tata dal mamie do wyboru 2 piekne imiona : Waleska (po babci) lub Scholastyka ! Dzieki Bogu nie zgodzila sie na zadne z nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.N.K.A. a mnie sie wydaje ze
juz wole Gienka niz Wieska :D Moj Tata ma na imie Eugeniusz, no ale i wiek sluszny: 77 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×