Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malwinaaa2666

faceci chyba nie chcą mieć ładnych, miłych i szczupłych kobiet

Polecane posty

Gość Lewiathan
"szukam faceta w swoim przedziale wiekowym, bez nałogów, z zadbanym wyglądem, szczupłym , mającym swoje pasje i zainteresowania" Jakbyś pisała o mnie (lubisz brunetów z lekkim zarostem? :D ). Gdzie ten Twój profil? Chętnie obejrzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mclaren
"Ale znam takich ktorzy są po prostu ideałami, ale za to dzewczyny ich nigdy nie szanowaly..." Może dlatego jestem sam, heh. Żartuję. Najlepsze połączenie chyba, jak dziewczyna młodsza o te 3-5 lat. :) Sam takiej szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłem na takich portalach i niestety te dziewczyny, które się do mnie odzywały chciały sponsoringu. A ja jestem normalnym kulturalnym, pracującym facetem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'wolne atrakcyjne, szczupłe, zadbane kobiety w wieku 24-30 lat, bezdzietne, pracujące ambitne, łądne, miłe, umiejące pokazywać swoje uczucia/ nie, w ogóle takich nie chcą, na pewno masz duże szanse :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin84w
autorko masz za duże wymagania,bez nałogów? jak to tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się wydaje, że na tych portalach są dwa rodzaje ludzi. Ci, którzy na prawdę chcą kogoś poznać i ci którzy chcą tylko szybkiego seksu, przy czym pierwszych jest tak mało, że po prostu ciężko na nich trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×