Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość heyah90

Poszukuję pracy jako niania / opiekunka / pomoc domowa

Polecane posty

Gość heyah90

Witam! Jestem w dość skomplikowanej sytuacji... Niemniej jednak, bardzo chciałabym rozpocząć jak najszybciej pracę. Jestem ze Śląska ale biorę pod uwagę podjęcie zatrudnienia wraz z możliwością mieszkania na terenie całej Polski . Jestem młodą osobą, po szkole średniej. Mogę robić różne rzeczy ale moja wymarzona praca to opiekunka dla dziecka lub pomoc domowa dla rodziny czy osoby starszej. Naprawdę lubię pracę domowe i dbanie o dobro "domowego ogniska". Jestem uczciwą, otwartą i skromną osobą, dlatego gwarantuję, że potencjalni pracodawcy nie muszą się obawiać jakichś nieprzyjemności z mojej strony . Posiadam pieska, który jest jeszcze młody ale dobrze wychowany, szkolony. Jestem bardzo z nim zżyta, dlatego szukam pracy tylko z możliwością zamieszkania razem z nim. Śmiało może przebywać w wyznaczonym dla nas pokoju lub biegać w ogródku podczas, gdy ja będę wykonywać swoje obowiązki. Rzecz jasna, nie mam nic przeciwko innemu loku, np. osobnemu mieszkaniu , gdzie będę musiała chociażby dojeżdżać do miejsca pracy. Tak czy inaczej, sprawa jest bardzo pilna. Proszę o kontakt osoby poważnie zainteresowane na: pomocdlakoka@gmail.com Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×