Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiuklalalaaa

Zdarzyło Wam się ze facet wysmiewał Wasz wygląd z którym nie byłyście?

Polecane posty

Gość Kasiuklalalaaa

jesli tak to jak z tego wybrnęłyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sprecyzuj pytanie,bo moja inteligencja za mała żebym się domyślił się co masz na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość croissant
nie zdarzyło mi się, przynajmniej nic takiego nie usłyszałam, za to co innego z dziewczynami- często jakaś grupka małolat szepcze coś kiedy przechodzę.. złośliwe baby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj, ubawilam sie - moj
czyj facet i co to znaczy "wygląd z którym nie byłyście"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość croissant
try walking in my shoes- wyczuwam sarkazm..? Nie mówię, że to straszne, ale chyba przyznasz, że mało przyjemne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuklalalaaa
Sytuacja miała miejsce w pracy ubrałam sie w żakiet czarny biały bluzka ja mam 23lata ten facet który sie smiał 33lata ja sie do niego usmiechnęłam a on i grupka jego współpracowników zaczęli sie głupkowato podśmiewywać. Dodam że nie wygladałam w żaden sposób tj nie odstawałam od reszty nie jestem ani chuda ani grupa twarz tez mam normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunarka
taaaak... byłam często wyszydzana jako nastolatka. Teraz nikt mi nie wierzy że ktoś mógłby się ze mnie nabijać. A mnie zostało skrzywienie i kompleksy, na szczęście nad nimi panuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuklalalaaa
A facet z którym nie byłyście tu miałam na mysli obcy a nie sytuacjia ze np jestescie z kims jakis czas jako para cos was łączy i on np wytyka wam czy wysmiewa Wasz wygląd np zbedne kg pryszcze itp Mnie chodziło ze nie znamy sie a sie smiał chodzi o konkretny przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość croissant
a może wpadłaś w oko temu facetowi? Uśmiechnął się, Ty do niego a znajomi, którzy wiedzą że mu się podobasz zauważyli to i śmiali się z niego nie z Ciebie? Nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuklalalaaa
Mogę sie podobać ale nie kazdemu wiadomo ale napewno nie mam w sobie nic takiego co by mnie specjalnie wyrózniało stanowiło na moją korzysc lub nie korzyść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość croissant
sądzę, że jednak o mnie, i raczej wynika to z ze zwykłej zazdrości i głupkowatości, ale cóż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunarka
Kasiuklalalaaa- hahaha, no tak było raz coś w tym stylu. Stwierdził że mam za duży tyłek. Potem nie byliśmy razem i wyszło na jaw że leci na gimnazjalistki O_o'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nadal nie rozumiem,śmiali się z twojego ubioru czyn jak?Bo raczej w swoim życiu nie spotkałem takiego chamstwa żeby ktoś się śmiał z ubioru czy z rysów twarzy danego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaolaaaa
"Dodam że nie wygladałam w żaden sposób" itp. radzę popracować nad składnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aTwwW9edmNAZ8ykYXR40lws6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×