Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Podobają wam sie te kolczyki?

Polecane posty

Gość aniaaasa
Bardzo ladnee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrzeee ciii taaaak
ładne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie. Stanowczo nie
Malo eleganckie, malo ciekawe w formie, drazniace kolorystycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak pytam bo zszokowała mnie głównie ich cena!! Sama zajmuje się wyrobem kolczyków i robiłam też taki i ciężko za 5zł było mi je sprzedać a tu 16zł!:/ Co innego takie kuleczki bo te schodziły mi za 10zł nawet.. ale na kostki nigdy nie było chętnych... Ceny kosmos normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbaraniejesz
mnie nie :) może gdybym miała 18 lat i chodziła na sportowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajrar
Oj brzydkie te kolczyki. Ja teraz poluje na czarne, takie kanciaste wiszace kulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajrar
poczekaj chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaBlondynkaA
A nie myślałaś żeby samej sobie zrobić? Na allegro możesz zamówić takie kryształki, u tego samego sprzedawcy dobierz bigle i już. Wykonanie jest banalnie proste, Ja od ponad orku robie sama sobie kolczyki i jeszcze cos sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie myślałaś żeby samej sobie zrobić? Na allegro możesz zamówić takie kryształki, u tego samego sprzedawcy dobierz bigle i już. Wykonanie jest banalnie proste, Ja od ponad roku robię sama sobie kolczyki i jeszcze coś sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie takie ---> ja tez sama robi i no własnie wykonanie takich to po prostu groszowa sprawa i jak zobaczyłam tą cene to dla mnie szok!! A Ty po ile swoje sprzedajesz? Masz jakąś strone, bloga czy coś? Pierwsze Twoje bardzo mi się podobają, drugie nie mój styl, a trzecie byłyby fajne ale wydają mi się troszkę zbyt różne ( ten podłużny kamyczek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja robie takie
Tak, mam bloga. Ceny sa rozne, ale srebro z kamieniami mam juz od 35zl, a posrebrzane z kamieniami od 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja robie takie
A podluzne labradoryty sa prawie identyczne, tylko na zdjeciu w roznej perspektywie. W kazdym razie ten model to moj prywatny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×