Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Potrzebującaaaa

Pomocy!

Polecane posty

Gość Potrzebującaaaa

Zostałam zmuszona doo zrobienia ankiety. Musiałam zadać parę pytań 100 osobom, no i tak się składa, że zostało jeszcze 10 ankiet, a ja nie mam już kogo pytać. Po świętach wszystko muszę mieć opracowane, więc... Gdyby ktoś był tak miły i odpowiedział... Czy uważasz, że Niemcy są: 1. pewni siebie? 2. skromni? 3. chytrzy? 4. grzeczni? 5. gościnni? 6. rozsądni? 7. drażliwi? 8. wyrachowani? 9. pracowici? 10. dokładni? 11. obowiązkowi? 12. szczerzy? 13. cierpliwi? 14. inteligentni? 15. naiwni? 16. uczciwi? 17. oszczędni? 18. czy uważasz, że mógłbyś/ mogłabyś zaprzyjaźnić się z Niemcem lub Niemką? 19. Czy chciałbyś/chciałabyś mieszkać w Niemczech? 20. Czy uważasz, że prawdziwe mogłoby być stwierdzenie "Polak, Niemiec - dwa bratanki" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebującaaaa
Sama sobie tego tematu nie wybrałam.. yh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luntek :D
1. tak 2. nie 3. tak 4. tak 5. tak 6. nie 7. nie 8. tak 9. nie 10. nie 11. nie 12. tak 13. nie 14. nie 15. tak 16. nie 17. nie 18. tak 19. tak 20. nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebującaaaa
Będę Ci wdzięczna do końca życia! Dziękuję serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawwlo86
1 tak 2 nie 3 tak 4 tak 5 nie 6 tak 7 nie 8 tak 9 tak 10 tak 11 tak 12 tak 13 tak 14 tak 15 nie 16 nie 17 nie 18 tak 19 nie 20 tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugggestia
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20 tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta...-.=-.,
1. tak 2. nie 3. tak 4. nie 5. nie 6. nie 7. tak 8. tak 9. nie 10. tak 11. tak 12. nie 13. tak 14. nie 15. nie 16. nie 17. tak 18. nie 19. nie 20. NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to może jeszcze ja
1. pewni siebie? tak 2. skromni?nie 3. chytrzy?tak 4. grzeczni?nie 5. gościnni?tak 6. rozsądni?tak 7. drażliwi?tak 8. wyrachowani?tak 9. pracowici?tak 10. dokładni?tak 11. obowiązkowi?tak 12. szczerzy?tak 13. cierpliwi?tak 14. inteligentni?nie 15. naiwni?nie 16. uczciwi?nie 17. oszczędni?tak 18. czy uważasz, że mógłbyś/ mogłabyś zaprzyjaźnić się z Niemcem lub Niemką?tak 19. Czy chciałbyś/chciałabyś mieszkać w Niemczech?nie 20. Czy uważasz, że prawdziwe mogłoby być stwierdzenie "Polak, Niemiec - dwa bratanki" ?nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakuja***
Czy uważasz, że Niemcy są: 1. pewni siebie? tak 2. skromni? nie 3. chytrzy? tak 4. grzeczni? tak 5. gościnni? nie 6. rozsądni? tak 7. drażliwi? tak 8. wyrachowani? tak 9. pracowici? tak 10. dokładni? tak 11. obowiązkowi? tak 12. szczerzy? nie 13. cierpliwi? nie 14. inteligentni? nie 15. naiwni? nie 16. uczciwi? nie 17. oszczędni? tak 18. czy uważasz, że mógłbyś/ mogłabyś zaprzyjaźnić się z Niemcem lub Niemką? nie wiem 19. Czy chciałbyś/chciałabyś mieszkać w Niemczech? nie 20. Czy uważasz, że prawdziwe mogłoby być stwierdzenie "Polak, Niemiec - dwa bratanki" ? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebującaaaa
Jejciu, naprawdę bardzo wam dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zennon2352352
Czy uważasz, że Niemcy są: 1. pewni siebie? tak 2. skromni? nie 3. chytrzy? tak nie 4. grzeczni? tak nie 5. gościnni? tak nie 6. rozsądni? tak 7. drażliwi? tak nie 8. wyrachowani? nie 9. pracowici? tak 10. dokładni? tak 11. obowiązkowi? tak 12. szczerzy? tak nie 13. cierpliwi? tak 14. inteligentni? tak nie 15. naiwni? tak nie 16. uczciwi? tak nie 17. oszczędni? tak 18. czy uważasz, że mógłbyś/ mogłabyś zaprzyjaźnić się z Niemcem lub Niemką? tak 19. Czy chciałbyś/chciałabyś mieszkać w Niemczech? nie 20. Czy uważasz, że prawdziwe mogłoby być stwierdzenie "Polak, Niemiec - dwa bratanki" ? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega Luntka :)
1. nie 2. nie 3. nie 4. nie 5. nie 6. tak 7. nie 8. tak 9. tak 10. tak/nie 11. nie 12. tak 13. tak 14. nie 15. tak 16. nie 17. nie 18. nie 19. nie 20. nie, nie, nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodka-bywalczyni niemiec
1. NIE 2. NIE 3. TAK 4. NIE 5. TAK 6. TAK 7. TAK 8. NIE 9. TAK 10. TAK 11.TAK 12.TAK 13.NIE 14. TAK 15. NIE 16.TAK 17.TAK 18.TAK 19.TAK. 20. TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebującaaaa
Przydałoby się jeszcze kilka. Ale i tak jestem bardzo wdzięczna, naprawdę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadek spod gruszy
1. tak 2. tak 3. nie 4. tak 5. nie 6. tak 7. nie 8. tak 9. nie 10. tak 11. tak 12. tak 13. tak 14. tak 15. nie 16. nie 17. nie 18. tak 19. tak 20. nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziąąąą:D
odpowiem w zamian za odpowiedz na moje pytanie ;p 1. tak 2. nie 3. tak 4. nie 5. nie 6. nie 7. tak 8. nie 9. tak 10. nie 11. tak 12. tak 13. tak 14. tak 15. nie 16. nie wiem, chyba nie 17. tak 18. tak 19. tak 20. nie a moje pytanie jest do Ciebie bo jestes " potrzebująca" a nie "potrzebujący" więc jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po...lone to wszystko
nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie chcemy głupich ankiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebującaaaa
nie rozumiem tego pytania ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziąąąą:D
bylem z dziewczyna 6 miesiecy, dziewczyna ze mna zerwala bo sie niby za czesto klocilismy i w dzien zerwania tak pozadnie ;p co ja mam zrobic zeby ona zwrocila na mnie uwage? zeby wrocila? bardzo ja kocham i mysle, ze ona mnie tez :) pozdrowienia z 3miasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebującaaaa
Wiesz. Mam identyczną sytuacje, z tym, że to ja zerwałam i byliśmy ze sobą 10 miesięcy. Zrobiłam to bo go kocham. A ja jestem pojebana. Był ze mną nieszczęśliwy, a kłóciliśmy się codziennie, właściwie chyba ciągle przeze mnie... A co ty możesz zrobić? Nie wiem. Ale mówią, że Święta to najlepszy czas żeby się godzić i wybaczać, więc może spróbuj, może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziąąąą:D
yo ;d nie mow tak o sobie :) skad masz pewnosc ze byl nieszczesliwy?;> a teraz jest mu lepiej? wiesz co? dziekuje Ci za rade, na pewno z niej skorzystam. tylko, ze jej rodzice chyba za mna nie przepadaja :) no nic. jutro sie do niej wybiore. a ty go kochasz? moze tez powinniscie sprobowac na swieta?;> tzn jezeli jemu jeszcze zalezy no i tobie. :) ps. skad klikasz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebującaaaa
My już próbowaliśmy.. I nie wyszło. A na Święta... mam nadzieje, że się między nami trochę polepszy, bo nasze stosunki od pewnego czasu są marne... Życzę Ci powodzenia, będę trzymać kciuki. A ja jestem z okolic Sławna, niedaleko Koszalina ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziąąąą:D
to pozdrawiam Sławno i twoje okolice :) i Ciebie również. chmm... a nie chcielibyście byc juz razem? ja z moja Natalką szaleję !!! i bardzo chcialbym z nia byc. a jak sie czujecie w nowej sytuacji? bo ja po rozstaniu sie z Natlką... zalamalem sie, ze tak powiem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebującaaaa
My właściwie chyba oboje się załamaliśmy... Ale wydaje mi się, że jemu ostatnio jest coraz lepiej z każdym dniem. I mam nadzieję, że pozna kogoś wartościowego.. Chociaż bardzo go kocham..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziąąąą:D
a jak zauwazasz to, ze jest mu lepiej? kochasz go? to dlaczego nie chcesz z nim byc? wiesz co? takie pisanie z nieznajoma jest lepsze od pisania z przyjaciolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebującaaaa
Uśmiecha się, no i zaczął rozmawiać z koleżankami trochę częściej.. Nie przeczę, że jestem zazdrosna, ale wiem, że to dla niego dobre. I bardzo chcę z nim być.. Ale ja naprawdę nie jestem osobą stworzoną do bycia w związku.. Ja po prostu tylko wszystko psuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziąąąą:D
postawie go w mojej sytuacji. uśmiecha się, tak? a czesciej sie usmiecha czy czesciej chodzi smutny? wszystko psujesz ty? niemozliwe, wina jest zawsze po obu stronach, a jako zwiazek moglibyscie isc przez to razem i wszystko przetrzymywac. chyba, ze jak byl problem to on cie olewal. olewal? no i jezeli bylas dla niego bardzo wazna i nadal jestes, to pewnie te kolezanki nic go nie obchodza i pewnie gada z nimi tylko o Tobie tak jak ja to robie z kolezankami swoimi. głownym tematem jest Natalia. a nie byloby wam lepiej gdybyscie byli razem? chyba byloby jezeli jestescie zalamani. ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×