Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szmateksowaa

odzież używana

Polecane posty

Gość szmateksowaa

Czy ktoś może mi polecić uczciwą i fajną hurtownię odzieży używanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmateksowa
Dziękuję :) Obejrzałam ich stronę i wygląda zachęcająco. Czy Ty się u nich zaopatrujesz w towar? Ciuchy naprawdę są takie ładne, jak na zdjęciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj syn tez w wigilie dostal
ja sie zaopatruje w green luck i jest ok jedynie co to ceny maja wysokie ale cena=jakosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?co to
czy mozesz mi powiedzec czy ceny co maja na zdjeciach sa aktualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej powiem ci że ja jestem zadowolona z ich dostaw... sklep mam od niedawna i ja zaopatruje sie tylko w dwóch hurtowniach i jestem zadowolona... a ceny green luck sa przyzwoite i jakość ciuchów jesty ok.. kiedys kupiłamciuchy po 45zł/kr i siedziały mi miesiac w sklepie w koncu poszły za 2zł szt.... ja kupuje w green lucku lux , dziecko, kurtki, polary i kupiłam dwa razy buty... nie narzekam..... jak narazie bede nadal u nic kupowac ...a powiem ci ze kupuje w ciemno... dzwonie i zamawiam towar na dreugi dzien mam go w sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?co to
ale te ceny co maja pod zdjeciami to aktualne swetry po 16 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmateksowa
wiki, dzięki za odpowiedź. Ja właśnie też dopiero zaczynam w tej branży i nie mam jeszcze rozeznania u kogo warto się zaopatrywać. Jak się poczyta w necie, to wszystkie hurtownie się chwalą, że są najlepsze :) Dlatego warto zasięgnąć opinii u innych osób. Ja też będę musiała kupić w ciemno, bo Sopot to dla mnie drugi koniec Polski, więc nie mogę pojechać i obejrzeć. A po ile za kilogram mają w tej hurtowni teraz lux dziecięcy? To jest to samo, co cream?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj adres mailowy to ci wyśle cennik ajki od nich dostałąm.... tam ceny zawsze przy dostawie sie troszke zmieniają bo to zalezy od kursun euro ale to jest kwestia góra 2 zł... a powiedz skąd jesteś bo mówisz że sopot to drugi koniec polski ja tez jestem z południa polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmateksowa
wiki, wiem, że jesteś z południa kraju, ale nie martw się, nie będę dla Ciebie konkurencją, bo do Krakowa mam spory kawałek. :) Chociaż w sumie, to żałuje, bo może we dwie mogłybyśmy poprowadzić fajny sklepik (albo i kilka sklepów ). Wyglądasz na konkretną, fajną i obrotną kobitkę :) Ja jestem z Górnego Śląska. Chętnie bym Ci podała meila, ale jak tu napiszę na ogólnym forum, to pieron wie, kto odpisze - tu się każdy może podszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j no nie o to mi chodziło.............................. chodziło mi właśnie o wymiane informacjii.... ja chce otworzyc drugi sklep ale jakis nie moge znaleźć fajnego lokalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmateksowa
Wiem, wiem, żartowałam z tą konkurencją :) Chętnie bym z Tobą popisała tak prywatnie, może właśnie mogłybyśmy się powymieniać informacjami i jakoś się wspomagać wzajemnie. Tylko chyba jakimś podziemiem trzeba by się meilami wymienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos wymyślimy ja mam maila takiego jak nick na jednym z popluranych portali...... szczelaj.....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wim napisze ci maila i szybko zgłosze go do usunięcia robia to w 3minuty.... teraz tak sparawdzilam inny post oki????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmateksowa
wiki, strzeliłam przed chwilą 3 razy :D Udało mi się? Sprawdź pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmateksowa
ok, odbierz pocztę i jak nie udało mi się Ciebie namierzyć, to napisz meila, a potem zgłoś go do usunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmateksowa
No popatrz, jaka ja zdolna :D Już Ci odpisuję na meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?co to
dziewczyny a ja to co? ;( tez prosze o te ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?co to
ale jak to pozniej mam wymazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod data masz taki napis...... zgłos do usuniecia...........klikasz i za 3min tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?co to
jestes super :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szmateksowa ja tez z GŚ i planuje otworzyc szmateks, green luck'a mam wyprobowanego i polecam, mam kilka pytan do Ciebie mozesz sie do mnei na gg odezwac? 6968090

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka lizka
Witam, też ostatnio otworzyłam sklepik i patrząc na wasze opinie na pierwszy zakup przyszedł towar rónież z green luka.... i żałuje ze wszystko od nich nie przyszło. z 4 hurtowni towar z gl tylko do przyjęcia. Więcej nie kombinuje, greenluck telefon do 12 i na drugi dzień towar u mnie w sklepie. Sory dobry towar u mnie w sklepie:D. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka lizka
Witam, też ostatnio otworzyłam sklepik i patrząc na wasze opinie na pierwszy zakup przyszedł towar rónież z green luka.... i żałuje ze wszystko od nich nie przyszło. z 4 hurtowni towar z gl tylko do przyjęcia. Więcej nie kombinuje, greenluck telefon do 12 i na drugi dzień towar u mnie w sklepie. Sory dobry towar u mnie w sklepie:D. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka lizka
Witam, też ostatnio otworzyłam sklepik i patrząc na wasze opinie na pierwszy zakup przyszedł towar rónież z green luka.... i żałuje ze wszystko od nich nie przyszło. z 4 hurtowni towar z gl tylko do przyjęcia. Więcej nie kombinuje, greenluck telefon do 12 i na drugi dzień towar u mnie w sklepie. Sory dobry towar u mnie w sklepie:D. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×