Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emalia_Amelia_dakalia

Jak radzić sobie z tym, że nikomu się nie podobam?

Polecane posty

Gość .....kasia1990.............
ktos tu mi napisal ze wiele kobiet na ktora zwracaja uwage jest nieatrakcyjne ja do nic nie naleze :p bo jestem wysoka 173 cm szczupla 56 kg mam duzy biust , regularne rysy twarzy ogolnie niezla dupa ze mnie podobam sie sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emalia_Amelia_dakalia
Właśnie ja siebie nie akceptuje, mam sporą nadwagę, nie wiem jak powinna zachowywać się kobieta ( już samo to sformułowanie brzmi komicznie),a teraz nawet boje się próbować coś z kimś, tak panicznie boje się odrzucenia. Kiedyś miałam taką sytuacje z chłopakiem - on sam, ja sama, świetnie się dogadywaliśmy, te same zainteresowania, wspólne spędzanie czasu( ale nie żadne randki), wszystko prawie by zgrało gdyby nie to, że... mnie nie chciał:P A jak ja to przeżywałam, bo naprawdę mi się spodobał. Chciałam wam naprawdę jeszcze raz podziękować, że rozmawiacie ze mną i dajecie mi rady! Myślałam, że zostanę tutaj zjechana albo wyśmiana a tutaj takie miłe zaskoczenie! Bagno - niestety fotki nie wyśle, bo się wstydzę - jeszcze byś mnie gdzieś rozpoznał na ulicy. Jak widzisz nawet w Warszawie można być niewidzialną dla facetów. W klubie tylko raz przez 4 lata tylko raz ktoś do mnie zagadał;) A twoje problemy wynikają z czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja juz stara jestem
i wciaz faceci sie gapia. Mysle ze to kwestia spojrzenia. Zawsze sie patrze im w oczy wesolutko. Tak mysle bo jak to wytluimaczyc? Mezczyzni lubia chyba weslole kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzierlatki, ja Wam łaskawie napiszę co jest Waszym problemem. Jest nim BRAK WYRAZU. Jesteście tak zwyczajne, że nie wybijacie się z tłumu. Nastawienie tylko potęguje ten efekt, może nawet do tak wielkich rozmiarów jak kompleksy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emalia_Amelia_dakali-Raczej bym cię nie rozpoznał,bo w stolicy jeszcze nie byłem i nie wybieram się tam;).Szkoda że nie chcesz mi wysłać fotki.A masz nadwagę czy otyłość? Bo zanam kilka lasek z nadwagą i one nie narzekają na brak adoratorów.Znam też jedną z sympatii,która ma dość dużą nadwagę,ale jest przepiękna z twarzy.Po prostu w moim guście.A moje problemy wynikają z strachu przed kobietami.Nie umię do nich zagadać,stresuję się i przez to się jąkam.Więc nawet nie próbuję do nich zagadać.Po za tym nie umiem tańczyć i nie mam prawka.A nie jestem przystojny do tego stopnia że kobiety same by na mnie leciały.Więc też chyba zawsze będę samotny.Po za tym mieszkam w małej miejscowości,z której kobiety masowo uciekają do miast. Na pewno nie odważysz wysłać mi fotki na maila?obiecuję że nie znajdziesz ją krążącą w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weszłam tu choć nie chciałam
blokers i ławkers - oj tu się mylisz. akurat ja się zawsze wybije z tłumu... jakąś nadzwyczajną gafą, po której głupio aż się odezwać do kogoś 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujałem
Bagno ale z ciebie frajerzyna. Baby trzeba trzymac krótko a ty sam pod pantofel się ładujesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja juz stara jestem
Gafa tez moze byc sposobem na podryw. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weszłam tu choć nie chciałam
Często zdarza mi się puścić bąka witając się z kolegami. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emalia_Amelia_dakalia
Blokers a co rozumiesz przez brak wyrazu? Bo ja niestety mam też taki problem, że wszyscy mnie znają;) Mam nadzieje, że to nie dlatego że aż tak bardzo straszę:P Może to dlatego, że mam aż 180 cm;) Nie wiem jak koleżanki, ale ja zawsze starałam sobie wyrobić swój własny styl np. zamiast czapek uwielbiam delikatne kapelusze (ale nie żadne wielkie słomkowe;), teraz np. nosze krótkie, jedwabne spodnie do kolan a do tego długie czarne kozaki, oczywiście dopasowany czarny płaszcz itd. Myślę, że taki zestaw wcale nie jest zły;) A jeśli chodzi o charakter - to ludzie bardzo mnie lubią, nie mam problemu by nagle wyskoczyć z kimś na piwko, ogólnie jestem duszą towarzystwa, mam wiele do powiedzenia. Może czasami jestem za ostra, bo mam dość mocne poczucie humoru. I bardzo twardą głowę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emalia_Amelia_dakalia-Czyli jesteś wysoka,a to już plus.Ja lubię wysokie laski,sam mam powyżej 190cm,więc dla mnie jeden atut już masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja juz stara jestem
a ile wazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emalia_Amelia_dakalia
Bagno - jednak obawiam się wysłać fotkę. Sądzę, że moim największym problem jeśli chodzi o wygląd jest waga. Z twarzą nigdy nie miałam problemów, jestem bardzo wysoka - mam 180 cm. Nie jestem otyła, ale jednak moja waga + wzrost sprawiają że jestem wielka. Dodatkowo jestem zdystansowana osobą, niedostępną i nie wiem może to odpycha facetów, ale kurczę nienawidzę się narzucać. Nie potrafię też podrywać, kokietować, zagadywać i stosować tych wszystkich kobiecych sztuczek. Heh, ale zabawne jest to, że jestem taką dziewczyna z małego miasta, która znalazła się w stolicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weszłam tu choć nie chciałam
o już dorobiłam się pierwszego podszywu :) Mogłabym napisać komedie wystawianą na łamach teatru, wszyscy popłakaliby się ze śmiechu. Dobrze że mój mężczyzna uważa że jestem urocza :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weszłam tu choć nie chciałam
wyślijcie sobie nawzajem foty :) a ja idę spać tylko grzecznie tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam tu choć nie chciałam, nie o to mi chodziło. Gdybym to miał na myśli, to mogłabyś np. zaprzestać starań o utrzymanie higieny i nikt obok Ciebie nie przeszedłby obojętnie ;) Emalia_Amelia_dakalia, brak wyrazu to brak cech (przede wszystkim charakteru) indywidualizujących. Piszesz, że jeśli chodzi o charakter, to ludzie Cię lubią. Powinno być inaczej- gdyby Cię nienawidzili, to i ktoś pokochałby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja juz stara jestem
baka puszczasz?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emalia_Amelia_dakalia-A czego się obawiasz że nie chcesz mi wysłać tej fotki?Chcę ci po prostu szczerze powiedzieć czy jest źle,średni czy też to że twoje kompleksy na tle urody są nieuzasadnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę, że nikt
nigdy Cię nie chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emalia_Amelia_dakalia
Blokers - ja zawsze się obawiałam, że jestem zbyt wyrazista. Mimo, że tutaj się trochę rozklejam to jestem silną babką o określonych poglądach. I właśnie chyba, że to outsajderstwo wiele osób mnie lubi. Tylu znajomych poznałam dopiero na studiach. Wcześniej byłam klasowym wyrzutkiem. Na pewno nie jestem jedną z tych spokojnych i cichych dziewczyn. Bagno - boje się, że jednak okaże się iż jestem koszmarnie brzydka i moja fotka wyląduje na demotywatorach z odpowiednim podpisem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emalia_Amelia_dakalia-Ryzyko zawsze jest.Ja jedynie mogę ci obiecać że nikomu nie udostęnię tej fotki,ani też nigdy jej nikomu nie pokażę.Jedynie tyle ci mogę napisać i obiecać.Teraz sama zdecyduj czy mi,obcemu człowiekowi uwierzysz czy też nie.Mogę ci zagwarantować że ocenie cię obiektywnie.A to że jesteś brzydka czy też nie,to nie ma i tak znaczenia,przecież tym tokiem myślenia to powinnaś się schować w ciemnej iwnicy,chodzić w kominiarce i to dopiero jak zmrok nastanie.A ty przecież na pewno wychodzisz w dzień i to bez kominiarki.Więc jak się zdecydujesz to wyśli mi na maila: zly1984@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emalia_Amelia_dakalia
wszyscy poszli już spać?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emalia_Amelia_dakalia
No dobra podeśle i zobaczymy co powiesz. Chyba muszę być już na serio zdesperowana, bo wysyłam obcemu facetowi fotkę, który do tego ma mejla zły:P Najnowsza ona nie będzie, a do tego jest z kumplem, ale cóż widać mnie wystarczająco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emalia_Amelia_dakalia
Możesz już się przestraszyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 lata i narzekasz? Phi. Dobij do 26 jak ja i wtedy się poużalaj. Dziewczyna może nie mieć fioletowego pojęcia o związkach bo w nim i tak wszystko zależy od faceta, więc to ja powinienem zakładać tego typu tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emalia_Amelia_dakalia
Dobrze jestem cztery lata młodsza, ale co z tego? Nie mam żadnej gwarancji, że tak nie będzie zawsze. Skoro do tej pory miałam niefart czemu miałoby się cokolwiek zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emalia_Amelia_dakalia-Nie wiem gdzie leży twój problem,ale na pewno nie jest w wyglądzie.Oczywiście z fotki trudno coś wywnioskować,ale jeśli chodzi o wygląd to jest wszystko ok.Jesteś ładna,spokojnie bym ci dał 8/10.Mnie się podobasz i masz raczej problem z czym innym,z swoim wnętrzem a nie z wyglądem.Nie wiem czemu uznajesz sie za nie atrakcyjną.Pokazał bym ci pewne dziewczyny i była byś w szoku.One to są straszydła a ty jesteś ładną dziewczyną.Być może że problem leży w tym że mieszkasz w Warszawie,a tak jest mało facetów w stosunku do kobiet.Gdybym był z Warszawy to uwierz mi że bym ci zaproponował randkę.Nie mówię ci tego żeby było ci miło,bo nie chodzi mi aby cię oszukiwać,bo nie które dziewczyny to naprawdę odpychają od siebie.A ty na tej fotce jesteś bardzo ładna i problem tego że nikt cię nie podrywa na pewno nie leży w twojej urodzie.Teraz to ja żałuję że nie jestem z Warszawy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"spokojnie bym ci dał 8/10" Tyle to nie mają niektóre z okładek czasopism.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą to świat schodzi na psy.Skoro takie laski jak Emalia_Amelia_dakalia są same i czują się nie atrakcyjne,to już jest naprawdę źle na tym świecie.Chciał bym miec taką laskę jak Emalia_Amelia_dakalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker-Każdy ma swoją miarkę oceny.Te z czasopism mnie nie interesują boi są sztuczne a do tego photoshop.Emalia_Amelia_dakalia jest ładną dziewczyną,ma piękne oczy i ładne rysy twarzy.Sylwetki natomiast nie widać,więc oceniłem tylko twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×