Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Avatari

Zapraszam panie po 50: odchudzanie i nie tylko.

Polecane posty

Aga Musisz to uświadomić i poprosić o wsparcie. Jezeli macie dobre układy to powinien zrozumieć, że jesteś kobietą w ( nie lubię tego słowa ) w średnim wieku, ze chcesz coś dla siebie wreszcie zrobić .:) Ja korzystając z wolnego robię rewolucję w domu :) Dokładne sprzątanie i porządki tam gdzie zawsze się mówi : kiedyś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ......są przerażające i cierpienie zwierzaczka również :( ale ważne jest ,aby dawać szanse na życie ,być może długie ,szczęśliwe życie ❤️ tego życzę temu kotusiowi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie zaplanowałm jutro dzień kefirkowo - koktajlowy - same czyste proteiny i mam nadzieje ,że mi się uda wytrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga , ale jeden dzień nic nie zmieni :) potem będziesz chciała jesć i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikok , ja robię dalej Dukana , tylko od jutra już bez oszukiwania , a te kefirki to tylko taki przerywnik w jedzeniu mięsa - muszę się odmulić :) ale jak najbardziej dukanowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie przed chwilą test dukana i wyszło mi ,że moja docelowa waga powinna wynosić 62,5 kg i gdybym stosowała się do zasad diety , to osiągnę ja 20 marca :) Ciekawe . Jestem skłonna się z tym zmierzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego strona z tłumaczeniem się nie otwiera , musisz sobie w googlach wpisać - test dukana po polsku i wyskoczą ci strony z tlumaczeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś raniutko , bo wyjeżdżam na cały dzien . Zobaczcie moją stopkę :( Jeden dzień obżarstwa i prawie 2 kg więcej . Ja wiem ,że to w większości po prostu ilosć jedzenia w jelitach i jutro już będzie mniej , ale dołuje :( i stanowi swoiste memento :) Tak więc od dziś Dukan bez żadnej ściemy . Faza uderzeniowa 5 dni a potem 3/3 Tę stopke zostawię sobie do wieczora , a potem zrobie nowe otwarcie z nowymi datami :D Życzę wam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zdążyłam z nowa stopką ;) Uderzeniówka 6 dni a nie 5 :) Jestem zmotywowana i mam nadzieję ,że na dobre :) Avatari i Serum , przypominam ,że też od dzis zaczynacie odchudzanie :) :P Teraz juz jadę . Do wieczora . Piszcie ,żebym nie straciła motywacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. AGA......wiem,wiem ,ale co z tego będzie ??? tego już nie wiem :( a poza tym Dukanna razie odpada ........dieta od pani dietetyczki sie nie sprawdza mam w niej 1250 kalorii przy takim spożyciu to ja wieki nie schudnę 😭 ja musze po prostu jeść BARDZO MAŁO żeby ruszyć z miejsca. Na razie kawka z mlekiem 0,5% na godz.10 ta do fryzjera ......zabiorę ze sobą soczek warzywny.......obiadek normalny ale mały ,a na kolację OBY NIC. Mój m dzisiaj wieczorkiem wyjeżdża na Litwę i wraca dopiero jutro w nocy więc mam jutro możliwość nie gotowanie obiadu ..........może by sobie zrobić jeden dzień głodówki??? i oczyścić jelita za "zaszłości" ale czy dam radę ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łałałłł.......taki tłok ,że muszę się łokciami przepychać :P Fryzjer załatwiony...tym razem się udało. Śniadanie zjadłam o godzi 13-tej z minutami (serek 3% + jajko)...(niezłe połączenie ;) ) zobaczymy co dalej ?! Tak sobie myślę to jakaś żenada żeby żarcie rządziło człowiekiem ....przecież jemy po to aby żyć ,a nie odwrotnie żyjemy aby jeść.......podobno szczupli ludzie nie odczuwają uczucia głodu ,ale ile w tym prawdy to ja nie wiem,bo do cherlaczków nigdy nie należałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :) Jak wam minał dzień ? Ja dzis w ramach pokuty dzielnie trzymam się na kefirach i jogurtach :( A od jutra normalne dukanowe jedzenie :) Przy okazji zrobiłam zakupy żeby mnie nic innego niż dozwolone nie kusiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikok , dobre i bardzo pouczajace ;) ale ja się nie zrażam , robię dukana a nie kankana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla pozytywnie zmotywowanych :) Tak trzymajcie i niech was małe słabostki nie zniechęcają ...Dziś miałam dzień ważenia i ... 3,5 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kankan będzie po 10 kg w dół. Tańczą wszyscy :):):) Ja , albo mam gorsze dni albo łapię deprechę ... Obiecuję nie jeść tostów po nocach .. Reszta jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dzisiaj sie mocno trzymam postanowień dwa posiłki na obiadokolację zrobiłam taki miszmasz z warzyw w jednym garnku i trochę zjadłam ,wiec nie jest tak źle (mam nadzieję) razem to tak ok 700 kalorii. ANIKA...... gratulacje za tak piękny spadek wagi ,ale mam pytanie te 3,5 kg to od początku diety?(od kiedy?) czy w ten ostatni tydzień ??? bo jest to taki imponujący wynik tylko w jakim czasie.......zrób stopkę ...plisss to motywujące ,że ktoś potrafi ,pokonuje swoje słabostki i chudnie i wtedy zapala się światełko .....JA TEZ MUSZĘ.....DAM RADĘ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszam się na dyzur:D Nie piszę,nie mam się czym pochwalić,wczoraj rozpusta,może w tygodniu będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ELABE ...........nawet jak sie nie masz czym pochwalić to i tak pisz ....ja też nie mam czym sie chwalić ,a jednak szukam tu wsparcia i zrozumienia ,aby mieć siłę sie podnieść i walczyć ze swoimi słabościami dalej,bo jesteśmy tylko ludźmi . Ja zostałam sama mój m usiał wybyć do Wilna ,też bym chętnie pojechała ,ale przydział obowiązków został już przydzielony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie napisało usiał :-o ....musiał .......to tak jest jak sie leży z laptopem w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum Jakoś ostatnio nic mi się nie chce,jedynie nadal nordicuję;) codziennie,przynajmniej mam czyste sumienie.Dzisiaj nie zjadłam nic słodkiego;),przynajmniej jeden powód so sumy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo mnie tez męczą orzeszki w czekoladzie z Milki które leżą w kuchni na stole :-O jak przechodzę to mi oczy na nie łypią ...jutro wszystko co ma cukier w nadmiarze pójdzie do śmieci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×