Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Avatari

Zapraszam panie po 50: odchudzanie i nie tylko.

Polecane posty

Wczoraj tyle zjadałam,ze dzisiaj juz musiałam przystopować,trochę dyscypliny nie zaszkodzi;),nie chudnę,ale przynajmniej udaje mi sie prawie utrzymać wagę:D. Chyba zaczynam kończyć kolejny etap,@ w terminie,ale bardzo oszczędnie:D,chyba dlatego mam taki ciąg na jedzenie;).podobno to normalne w tej fazie,trzeba uważać!!!!Zbyt duzo energii i wyrzeczeń kosztowało mnie zrzucenie kilogramów,żebym teraz znów się spasła:-o.Coś mi sie wydaje,ze nie dobrnę do swojej wagi,ale też wazne,żeby nie przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum , te 3,5 kg to to od początku mojej diety , czyli od 3 stycznia . Też jestem trochę zaskoczona , że tak ładnie spada , ok 1 kg na tydzień , bo ważę się tylko w poniedziałki . Moja "osobista dieta " działa nieżle... A wy dziewczyny nie ograniczajcie posiłków , bo wtedy metabolizm zwalnia i koło się zamyka . Raczej patrzcie na to co zawiera ten posiłek i jaka jest jego ilość . Najlepiej jeść 5-6 razy, ale niewiele i nie dopuszczać do napadów głodu , bo wtedy już się nad tym nie panuje . Trzymajcie się ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety moja babcia była pulchna (mama mamy) mama tez jest niczego (czyt.tak ok 90 kg :-( mama ojca tez była pulchna ,więc ja chyba mam to w genach wpisane :-O ale pocieszam sie myślą że moja mama w moim wieku była zdecydowanie większa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika masz rację,moze napisz co jesz w ciągu dnia,godziny,ilości,trzeba zacząc z kogos brać przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mam tak ,że jesli rano nie zjem śniadania to mogę nie jesć tak jak dzisiaj do późnego południa ,a jak juz zjem rano to ciągle jestem głodna i mój żołądek domaga sie więcej i więcej ,a tak siedzi cicho i nie burczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum Kiedyś ludzie inaczej się odzywiali,moja mama też od kiedy pamietam jest kulką,ja z kolei jeszcze kilka lat temu nie miałam skłonności do tycia,jadłam wszystko,w tym dużo słodyczy i waga stała.To chyba bardziej nawyki żywieniowe rodzinne,nie wiem,ale tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum,ze mną podobnie:-o,a najlepszy apetyt mam wieczorami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja spadam spać bo oczy mi sie kleją 😴 ........nalezę do skowronków .....szybko w kimono.....wcześnie wstaję .....ale wy piszcie ...miło jest wstać i mieć co czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem . Każda z nas ma jakieś uwarnkowania genetyczne i nawyki żywieniowe ... ważne ,aby wyłapać co nam dodaje tych kilogramów , ja np . uwielbiam pieczywko i to ono w dużej mierze mnie gubi , choć nie tylko ... ale teraz zjadam 1 grahamkę dziennie , niezależnie od pory dnia i 1 kromkę razowca, ale prawdziwego a nie barwionego karmelem . I tak rano zaczynam dzień od kawy i to z mleczkiem ,ale ze słodzikiem . Potem jogurt "owocowa wyspa " , pycha :) lub serek wiejski lub 2 jajka z papryką i ogórkiem i grahamka. Na obiad pierś kurczaka z przyprawami i ziołami prowansalskimi , pieczona w kombiwarze bez tłuszczu lub ryba w folii i do tego dowolna surówka . Potem kawa j.w , zupka warzywna na bulionie a na kolację chuda wędlina z pomidorem lub ogórkiem z 1kromką razowca lub sałatka z tuńczyka : 1 puszka tuńczyka , 1 puszka groszku , 4 jajka , szczypiorek lub cebulka i parę kropi oliwy z oliwek , sól i pieprz ,rozdrobnić i wymieszać . Starcza na 3 posiłki . To tak przykładowo , wcale nie racje głodowe ,ale eliminacja lub ograniczenie pieczywa , tłuszczu , słodyczy i ilosci daje w moim przypadku taki własnie efekt ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar wytrwać do 16 marca , do 48 urodzin ... czy się uda osiągnąć 68 kg ? tyle ważyłam zanim rzuciłam palenie , ale skoro poradziłam sobie z tym nałogiem i to z dnia na dzień , to mam nadzieję , że te kilogramy też pokonam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) . Fajnie ,że zrobiłyście sobie stopki , bo czasem trudno spamietac uciekające lub przychodzące kilogramy . :P Tak jak wam wczoraj pisałam , wytrzymałam na kefirach i waga prawie wróciła do normy , dziś już było 70 kg :) Dukam sobie dalej . Elabe , ja też jestem przed @ i dlatego tak ciężko mi się dietuje , najczęściej w tym momencie poelniałam błąd , bo odpuszczałam dietę :( Tym razem się nie dam :) Anika , fajne te twoje - 3,5 gratuluję , a i twoja dieta wygląda smakowicie :) Serum ja tez jestem genetycznie obciązona , ale się nie poddam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Moje wczorajsze 800g nadwyżki poszłoooo... nie była bym sobą gdybym nie stanęła na wadze. Jak zwykle zaczęłam od kawki z mleczkiem 0,5% . Zobaczymy co nam dzisiaj dzień przyniesie ?! mam nadzieję ,ze same pozytywy w dietowaniu . Przepis na sałatkę pycha ........uwielbiam tuńczyka .......mogę go wzbogacić kilkoma oliwkami ???,bo też je lubię....jak by je trochę pokroić i dodać to chyba by nie zaszkodziło ??? Trzymam kciuki za walczące ze zbędnym balastem ....silne jesteśmy ...a co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam śniadanie .........zrobiłam sobie sałatkę z tuńczyka ,ale w uboższej wersji ,bo nie miałam czasu jajek gotować i do tego 1 szt chrupkiego pieczywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum , ja do sałatki z tuńczyka dodaję korniszonki zamiast groszku , też jest pyszna . nastepnym razem spróbuję z groszkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałam ogórka kiszonego :) ale wyszło ogólnie dość słone ......poczyniłam w tym kierunku(sałatkowym) już zakupy spożywcze ,wiec będzie z czego wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wg mnie tej sałatki nie trzeba solić , ja tego nie robię , no i ogórki kiszone są słone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Wczoraj wszystkie zniknełyście :( Mam nadzieję ,ze dziś będzie was więcej . Ja zajrze dopiero po południu , wcześniej nie będe miała czasu , miłego dnia zyczę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie siątki! Czy, gdy nie jestem na diecie odchudzającej, to mogę czasem z Wami posiedzieć? Mogę doradzać w sprawach oczyszczania organizmu.....przeszłam sześć oczyszczeń wątroby....jestem pierwszy dzień na wodzie utlenionej...i jestem siątką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Papaja , jasne że możesz sie u nas zagnieździć :) Witamy . Tez jestem fanka różnego rodzaju oczyszczeń , mam ksiązki Tombaka i sięgam do nich bardzo czesto :) Dziś co prawda będę dopiero po poludniu , ale na pewno dziewczyny wpadna to piszcie chetnie was potem poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie melduję na posterunku. Witaj PAPAJA303....zaglądaj i pisz co tam w świecie oczyszczania nowego i "starego" Byłam wczoraj w kinie na OCH KAROL .....polecam ,fajny do pośmiania (pomijając fakt ,że Karol pomylił kurewstwo z uprzejmością ;) dobrze ,że to tylko film(miejmy nadzieję ,ze w życiu tak nie bywa) 4-5 na raz to przesada. Wczoraj super się trzymałam (w sprawach diety) dzisiaj mniej ( bo mój m poszalał z zakupami na śniadanie (kupił francuskie ,nadziewane różanym nadzieniem) ale dałam tylko dwa gryzy :-O Za to będzie lekki obiadek i na tym na dzisiaj koniec. Zapomniałam ,ze wczorajszy jedyny grzeszek to to ,że wypiłam lampeczkę winka z m po jego powrocie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny do cholery 😡 jak nie macie (czyt.mamy) sie czym chwalić w temacie odchudzania to trudno ........przecież jest jeszcze I NIE TYLKO . Szkoda ,że coś co sie tak fajnie zaczęło tak sie kończy ,ale ja nie mam siły co jakiś czas zaglądać i widzieć swój ostatni wpis :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum Hej .:) Ja zapracowany człowiek jestem :) Tez staram się zaglądać , bo polubiłam was i wasze wpisy , nie dajmy upasć topikowi . jestem nauczycielką i mam ferie ale dzis moje osobiste dzieciaki zabrały mnie do kina i na zakupy :D Nie powiem , grzecznie było i dukanowo . Ja i tak będe tu zaglądać i pisac bo mnie to motywuje :classic_cool: mam nadzieję ,że nie będę gadać sama ze sobą :P ładne nam się stopki z powrotem porobiły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, właśnie wpadłam tak sobie towarzysko:) Żeby temat podtrzymać, topik podnieść i przywitać Papaję. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avatari nie bądź taka skromna :P jak tam dieta , waga i w ogóle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja nie jestem skromna:( Nie chcę psuć tego topiku więc o diecie czy jaj braku nie rozmawiam:( A jak tam zwierzaki? Masz już tego "w drodze"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×