Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
hitches

Gdzie w Krakowie najlepiej zrobić prawo jazdy?

Polecane posty

Gość Polecam OSK KORMORAN

Polecam OSK KORMORAN wszystkim,którzy chcą nie tylko zdać  egzamin,ale również nauczyć się dobrze jeździć. Ja w tej szkole miałam jazdy doszkalające i w ciągu 2 godzin dowiedziałam się więcej niż w szkole, w której robiłam kurs.Instruktorzy posiadają ogromną wiedzę, którą potrafią przekazać w odpowiedni sposób.Są cierpliwi,wyrozumiali, odnoszą się z szacunkiem do szkolonych przez siebie osób, co buduje dobrą atmosferę i sprawia,że jazdy nie są stresujące. Wszystko jest tłumaczone w prosty,zrozumiały sposób. Przez całe szkolenie typowane są drobne niedoskonałości aż do osiągnięcia ,,perfekcji". Manewry,które sprawiały mi trudność i wydawały się nie do wykonania, po czasie okazały się proste. Dziękuję szczególnie Panu Sebastianowi, ale również Maksowi-lepiej trafić nie mogłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek
Dnia 28.11.2018 o 15:47, Gość gość napisał:

Polecam szkołę jazdy Andrzej Piergies! Świetne miejsce na złapanie podstaw. Dzięki nim zdałam za pierwszym razem, mimo, że nikt we mnie nie wierzył, że kiedykolwiek będę kierowcą.

Ja również polecam te szkołę nauki jazdy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fortunata
Dnia 4.04.2019 o 14:48, Gość Magdalena napisał:

Ja zdawałam prawko w szkole Andrzeja Piergiesa i sobie to chwale , na pewno ogromnym plusem jest możliwość dostosowania sobie godzin według własnych potrzeb. Mi to dużo ułatwiło , gdyż mam prace z nieruchomymi godzinami i trudno mi się dostosować do innych. 

Ja również sobie chwalę naukę w szkolę pana Andrzeja udało mi się łatwo zdać egzamin  bez zarzutów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Polecam szkołę Andrzeja pieriesa ja tam zdawałam niecałe dwa miesiące temu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSK Kormoran!!!

Bardzo polecam szkołę Kormoran. Wspaniali instruktorzy, którzy potrafią świetnie przekazać wiedzę w przyjaznej atmosferze, zero stresu. Pełen profesjonalizm ze strony Pana Sebastiana, brak ukrytych kosztów i elastyczność godzin jazd.  Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Szkoła Andrzeja Piergiesa jest dobra polecam , instruktorzy profesjonalni , wykłady ciekawe. Udało mi się zdać za drugim razem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam kurs w Oes na Wrocławskiej. Kurs był w porządku. Instruktor nie nudził na teorii a na jazdach konkretnie i wytrwale tłumaczył jak postępować w danej sytuacji. Spokojnie mogę ich polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Jacka Lachmana z Oesu. Super uczy. Ma podejście jest konkretny i cierpliwy. Na placu na wszystko miał baczenie. Także każdy mój błąd był zaraz korygowany. Na mieście tez uważnie obserwował moja jazdę i tłumaczy w jaki sposób powinnam się zachować. No i w efekcie zdałam egzamin i cieszę się już prawkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mają dobrych instruktorów - www.oes.com.pl. Kurs miałam z Marcinem Cichym. Bardzo dobry instruktor z odpowiednim podejściem do kursanta. Potrafi sprzedać swoją wiedze. Jest uważny i dokładny a to istotne szczególnie przy manewrach. Na mieście tez cały czas kontrolował moją jazdę. Jak coś poszło nie tak jak trzeba to wyjaśniał i korygował. No i w rezultacie nie miałam problemów na egzaminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mają dobrych instruktorów - www.oes.com.pl. Kurs miałam z Marcinem Cichym. Bardzo dobry instruktor z odpowiednim podejściem do kursanta. Potrafi sprzedać swoją wiedze. Jest uważny i dokładny a to istotne szczególnie przy manewrach. Na mieście tez cały czas kontrolował moją jazdę. Jak coś poszło nie tak jak trzeba to wyjaśniał i korygował. No i w rezultacie nie miałam problemów na egzaminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurs dl początkujących kierowców (B1) dobrze prowadza w Oesie. Jeździłam z Panem Mariuszem Szczepanikiem. Super gość. Cierpliwie i wytrwale tłumaczy co i jak. Maj wiedzę i potrafi ją sprzedać.  Kurs w miłej atmosferze i przede wszystkim skutecznie. Egzamin zdany bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Oesie dobre uczą jeździć. Sama robiłam tam kurs i egzamin zdałam bez problemu. Mój brat podobnie. Spokojne ich polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×