Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ruda misia

pragnienie miłości...

Polecane posty

Gość ruda misia

Czy jest ktoś kto nie potrzebuje kochac i czuc się kochanym? dla mnie to sens życia... dlaczego ludzie którzy mogą tak wiele dac drugiemu uczucia często nie mają komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaisse80
Na poczatku jest zawsze fajnie, a potem ze wszystkim jest sie samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje że każdy czlowiek potrzebuje bliskosci drugiego, miłości tej osoby i spedzania z Nią czasu i dzielenia sie z Nią swoimi pragnieniami i troskami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda misia - ta prawdziwa
witam. widzę że ktoś się pode mnie podszywa - ale czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkosia
nie potrzebujemy miłości tylko seksu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda misia - ta prawdziwa
no to akurat, to jest o wiele łatwiejsze niż spotkanie prawdziwej miłości i bycie razem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena20 --- dobrze mowisz...seks to mozna miec nawet za pieniadze ale milosci ale tej prawdziwej nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???????????
,,Tyle samo miłości,mam do wzięcia,co do dania" i tez nie mam komu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertruuda
oj nie srajcie się tak, znajdzie faceta na seks to zaraz wam się polepszy ;) jesteście niedokochane po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno potrzebujemy
siebie samych a bez lubienia siebie to nawet jak ktoś by nas nie wiem jak kochał to bedzie nam mało i jak zostaniemy chwilke sami to będziemy tęsknić jest tez tak ze z wiekiem zmniejsza sie pragnienie na seks i na kochanie przez kogoś . zreszta generalnie najwazniejsze w życiu są pieniądze i zdrowie . jak sie zle czujesz i potrzebujesz kase na lekarstwa to huj ci z tego czy ktoś cie kocha czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda misia - ta prawdziwa
gdyby można było zwyczajnie - na ulicy - poznac tych, co chcą kochac - po jakimś umownym znaku :-) ileż problemów by zniknęło... jakże pięknie by było... niestety to nie takie proste....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...w czasach OneNightStand liczy sie ta nutka adrenaliny,emocje,własne JA,egoizm,potrzeby... ja sie na to nie zgadzam i nie podoba mi sie to,co sie teraz dzieje tez chciałabym przestac byc "niczyją"...chciałąbym zeby mnie ktos kochał w sukni z pieknym makijazem i bez...rano potarganą i wieczornym czasem zmęczoną,marudzącą i chichrającą sie,wątpiącą i walczącą...taką jaką jestem...całą i w szczególe...a to chyba zbyt wiele zyczeń w przeliczeniu na spełnienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda misia - ta prawdziwa
... pięknie to ujęłaś - Diabollico27 - dokładnie tego potrzebuję, a nie szybkiego numerku w przelocie, w ciasnym kącie - to nie dla mnie.... i nie zgadzam się, że "jak mnie ktoś porządnie przeleci to inaczej na to spojrzę" wiem, że dokładnie tak samo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertrudaa
a kto mówi o szybkich numerkach? można mieć przyjaciela na pogaduchy i całonocny seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz stałe związki
nie są na topie a miłośc to w romansach i na filmie sie fajnie ogląda pragnienie młośći jest bez sensu bo tylko sobie humor psujecie lepiej realnie poatrzeć na zycie wiernośc jest nudna http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda misia - ta prawdziwa
droga Gertrudo -zgadzam się z Toba - tak jak zauważyłaś :-) - "to" można miec, ot tak... i z tym nie ma problemu. Ale ja chcę miec kogoś tylko dla siebie i siebie tylko dla tego kogoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertrudaa
wbrew pozorom nie tak łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda misia - ta prawdziwa
A ja mimo to wierzę w miłośc! Wierzę ze "tam" jest ktoś, kto mnie pokocha tak samo mocno, jak ja jego! mam nadzieję że kiedyś moja wiara przeobrazi się w potwierdzoną jawą pewnośc... mam nadzieję, bo ona pozwala mi jakoś to wszystko przetrwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda misia - ta prawdziwa
Witam ponownie i czekam na wznowienie wątku - może jeszcze coś nowego w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×