Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutny 30-sto latek

Chciałbym gadatliwą kobietę mieć....moja

Polecane posty

Tzn nie, że mówię bez sensu. Mówię składnie, na temat. Czasem sama te tematy wymyślam i są nad wyraz głębokie. Ale Jego odpowiedzi to z reguły "nie zastanawiałem się, może no, tak, tak", a więc uzewnętrzniam się sama. A On patrzy i słucha. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenobiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
moze mało pytan jej zadajesz;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra.powiem WAM!
Zołza.Rączka! ostatnio dokoptowali mi do pokoju faceta.masakra (jeszcze trochę i zacznę płakac :D) i co mam zrobić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczkaxxxxxxxx
"Proszę Państwa! Apeluję o rozsądek. Ciągle gadająca kobieta jest męcząca i denerwująca, niegadająca jest nudna. Kobieta powinna być inteligentna i dowcipna. Taka, żeby fajnie się z nią gadało, jak z kumpelą i zawsze było co robić. Wszystko z umiarem."\ o nawet o mnie sie jakaś wzmianka pojawiła :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny 30-sto latek
zobaczcie co napisała DearMissJC, faceci może sie do tego nie przyznają ale to prawda, smutno mi z tym :( i zazdroszcze takim facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
dobra taka gadatliwa przynajmniej ty nie musisz się odzywać dużo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxyyyyyyyyyzzzzzzzzzz
a ja duzo gadam i moj facet mi własnie powiedział ze mam najebane i juz nie moze mnie słuchac -on raczej taka niemowa jest a tu prosze skleił całe zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi jest zawsze smutno, jak ide z moim facetem gdzies do restauracji np i widze, ze para przy stoliku obok prawie wcale nie rozmawia, tylko kazdy patrzy w inny kat sali.. Chyba bym sie poplakala, gdybym tak miala ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra.powiem WAM!
Brzydula.. jaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny 30-sto latek
fajnego mas ztego faceta :) jak tak nigdy nie powiedziałem do swojej kobiety....a pewnie jak bym tak powiedział to by sie obraziła na 100 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra.powiem WAM! - jak masz taką możliwość, zlecaj więcej pracy, wciskaj swoją albo powiedz,że potrzebujesz ciszy i skupienia i zmień pomieszczenie moja papuga zepsuje nawet ciekawą dyskusję ostatnio rozmawiamy o pewnym osiągnięciu kolegi, a ona niby zabawnie wpierdziela swoje opowieści o sukcesie życiowym w postaci upolowania taniego szalika w kolorze wręcz identycznym jak rękawiczki i nawija o odcieniach fioletu, przy okazji przypomniało jej się coś o filetach i nawija o jedzeniu, a że dobrze gotuje jej mama to i o mamie groch z kapustą może tak cały dzień, a po 4 godzinach mam ochotę wystawić ją na balkon i patrzeć jak jej ruszająca się wiecznie szczęka powoli zamarza nie wytrzymałabym psychicznie z takim pustogłowym pustosłowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra.powiem WAM!
a Ty smutny..zapraszam.. nie będziessz się nudził na100% % :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny 30-sto latek
DearMissJC smutno ci z powodu tej pary ? tzn współczujesz im czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z ich powodu tez. Ale ogolnie jak sobie pomyslalam, ze niektorzy maja tak smutno, no to wiesz.. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny 30-sto latek
ja tak czesto mam :( mi tez przykro z tego powodu ale nic na siłe...echhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołzo o co chodzi
wyjaśnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie zmienisz raczej jej natury. Moj poprzedni tez byl malomowny i tak jakos.. szybko sie ten zwiazek rozlecial, bo nie bylo ani czym gadac, ani co robic z takim facetem. Zawsze mowil,ze to ja mam zdecydowac, jak spedzimy dzien/wieczor itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny 30-sto latek
ide do szafy konia zwalic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny 30-sto latek
natury nie zmienie to prawda, przynajmniej pogadam z kims na kafeterii, czasem śmieszne podszywy są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra.powiem WAM!
jasne..na pomarańczowo? bawcie się dobrze! podszywy są beznadziejne! to raz! a Zołza? dalaś się zmylić im??? dwa! a była nadzieja, że jednak wyczujesz , kto i co! podobno taka kilkuletnia bywalczyni forum!!!!! heehehehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenobiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
do szafy;)? a zmiescisz sie:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny 30-sto latek
to o szafie to jakis podszyw pisał,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to mnie chodzi, że są istoty - zaryzykuję że w 99,(9) % rodzaju żeńskiego - które nie odczuwają potrzeby rozmowy, przekazu czegoś ciekawego/zabawnego/pożytecznego/ważnego lub chociaż treściwego, a jedynie nieustającą potrzebę bełkotu moja koleżanka nie jest nawet zainteresowana tym, czy ktoś słucha i czy kogoś to w ogóle interesuje musi mówić - powtarzać się i robić odkrycie z rzeczy oczywistych ale musi mówić sama się podnieca tym, co mówi, sama się dziwi taki gadatliwy babsztyl przed którym wszyscy uciekają, a nikt jej nie chce opierdzielić, żeby nie psuć atmosfery na żarty z jej kalectwa niedomykania jamy ustnej nie reaguje:) wolę już mruka, który przynajmniej nie podnosi ciśnienia bełkotem, odpowie prosto na parę pytań i pozwoli cieszyć się ciszą teraz już wiem, że mowa jest tylko srebrem, a milczenie złotem pozbędę się nawet premii, jak ktoś się pozbędzie tej baby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny 30-sto latek
dawaj.... ja ją przygarnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny 30-sto latek
szafe ma duza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny 30-sto latek
nie podszywac sie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra.powiem WAM! -czy kolega mial jaja? mial na pewno:P ale pozniej dluuugo musial mnie przepraszac nawet sie nie rozlaczyl tylko slyszalam jego chrapanie kilkanascie minut a pozniej sama sie rozlaczylam bo mi smutno bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź nie pier..ol
o to mnie chodzi, że są istoty - zaryzykuję że w 99,(9) % rodzaju żeńskiego - które nie odczuwają potrzeby rozmowy, przekazu czegoś ciekawego/zabawnego/pożytecznego/ważnego lub chociaż treściwego, a jedynie nieustającą potrzebę bełkotu mam wrażenie, że piszesz o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Gadułą
buzia mnie się nie zamyka, ale wiem kiedy przestać :) jednak i tak trochę zazdroszczę takim cichym osobom, ponieważ wszędzie mnie pełno i głośno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×