Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
primaverka89

dobry, wygodny materac na łoże małżeńskie

Polecane posty

Gość Aga345
Ja używam od 3 lat materaca sprężynowo-kieszonkowego Multi Hr z e-materace.pl i muszę powiedzieć że nic się z nim nie dzieje,wciąż wygląda i sprawuję się jak nowy. Ma aż 1000 sprężyn a śpi się na nim po prostu super wygodnie. Wreszcie wstaje wypoczęta,nie był tani,oszczędzałam na niego pół roku ale po przykrych doświadczeniach z tanimi sieciowymi materacami, które po 3 latach się wypaczały, wyginały i nadawały do kosza postanowiłam nie oszczędzać na swoich plecach .Lepiej kupić jeden porządny niż co kilka lat wymieniać.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata Gdańsk
Mieliśmy bardzo poważne problemy z kręgosłupem ja i mąż. Każdego poranka bóle, co chwile wypadające dyski, bóle w biodrach, bóle barków i szyi. Spaliśmy dotąd na materacu sprężynowym i wersalce. Zobaczyliśmy parę video z Treenesa na you tubie i skontaktowaliśmy się z Panem Krzysztofem. Doradził nam ten materac jako najbardziej optymalne rozwiązanie dla nas. Zakupiliśmy zdalnie przez internet i śpimy już 3 miesiące. Tak jak nasze życie się od tego momentu zmieniło, nie da się tego opisać. Pierwsze noce były przełomowe, kręgosłup prostujący się bolał, były chwilkę zakwasy nawet większe niż wcześniej, ale po kolejnych nocach ulga, ogromna ulga, rano coraz lepiej zaczęliśmy wstawać, już nie potrzebujemy tyle godzin na sen. Szybka regenreacja, głęboki sen, poranne wstawanie bez bóli. Ani raz dyski od momentu zakupu, nie wyskoczyły ani mi ani mężowi. Jesteśmy tak szczęśliwi, moje relację z mężem są wkońcu cudowne. Dziękujęmy Doradca i marce Treenes. Będziemy polecać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luca2222
Gadałem z kuzynem on się trochę lepiej zna na materacach i mi polecił sklep internetowy ze stronki www.slodkichsnow.com . Zamówiłem właśnie model o sprężystości 5 punktów, zobaczymy jak przyjdzie to dam znać jak się leży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika85
Ja osobiście odradzam sieciówki, nacięłam się już ostro kilka razy, nie tylko na materacach. Ale jeśli już o materacach mówimy, to zerknij na stronę www.mattresslove.pl znajdziesz tam świetne materace, głównie z pianki termoelastycznej, ale nie tylko. No i to są przede wszystkim polskie materace, a nie jakaś tam chińszczyzna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adio
Hmm... a ja osobiście polecam sieciówki, a konkretnie to jedną :) nie bede pisał jaką żeby nie robić reklamy ;) chociaż z drugiej strony to pytasz co polecamy więc napiszę - Agata Meble. Serio polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galaretka123
Ja tam uważam, że nie ma nic złego w kupowaniu materaców w sklepach online. Tym bardziej jeśli masz możliwość zamówienie go z transportem do domu. Moim zdaniem to po prostu wygodne rozwiązanie. Na tej stronie widziałam dość fajne materace: http://meblowiec.pl/piankowe,c101.html Słyszałam, że materace piankowe są bardzo wygodne i trwałe w użytkowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmmn
no właśnie - wygodne łóżko to wygodny materac - dobre forum ;-) ja mam w sypialni 2x90 hevea comfort 7 strefowy, od 3 lat - i jest super. kupiony gdzieś w necie, chyba w agito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)ja nie wiem jak to tak mozna ale polacy to chyba w komunizmie te madrosci nabrali 888 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg. mnie najwygodniejszy będzie materac piankowy. Ja mam materac viscoteraphy i dobrze mi służy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku lat używamy Memo Dynamic New firmy Relaks-bardzo dobrej jakości materace ,zresztą większość produkcji jedzie do Niemiec i Holandii. My swój przetestowaliśmy w Selene a kupiliśmy na e-materace.pl w korzystniejszej cenie. Nie zdecydowałabym się na zakup w ciemno ale większość znanych firm ma swoje produkty w stacjonarnych sklepach jak i na internecie , gdzie można je kupić dużo taniej. Kupić dobry materac nie jest łatwo dlatego warto sobie najpierw poczytać czym kierować się przy wyborze i na co zwrócić uwagę. Pozdrawiam Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm a może materac viscoteraphy? Widzę, że pare osób już ci go poleciło więc tylko będę kolejną osobą potwierdzającą wygodę tych materacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa przestan spamowac smierdzielu to wasze gooowno!!! pare osob.... to ta sama osoba, czyli ty piszesz tu pod roznymi nickami i robi reklame...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarta
ja kupiłam materac kieszeniowy z firmy Diadem i jestem zadowolona. wczesniej miala problemy ze snem a teraz zadnych. moze komus sie przyda http://www.diadem-materace.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MWilliams
Mialem wiele problemow podczas snu. Probowalem killku materacy. Bedac w hotelu w wielkiej brytanii spalem 3 noce na lozku firmy Hypnos. Cena jest dosc spora, ale naprawde warto. Wypelnienie oddycha, nie poce sie, konskie wlosie oraz inne naturalne materialy i reczna produkcja firmy z tradycja. . Nie chce sie wstawac. Firma gwarantuje usuniecie problemow ktore wczesniej sprawialo nam lozko. Z calego serca polecam. www.hypnosbeds.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaraT
A bo odpowiednio dobrany materac to podstawa spokojnego snu. Moim zdaniem materac powinno sie dobierać do własnych potrzeb,chociaż osobiście uważam że materace lateksowe sa bardzo wygodne. A jak taki Ci nie bedzie odpowiadać to widziałam, ze tutaj http://www.swiatsypialni.pl/ maja spoty wybór materacy do łóżek. Moze coś dla siebie dobierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy po inspiracje do ART DECO ;) Bogata oraz ciekawa oferta firmy ART DECO powinna zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. W ofercie posiadamy najwyższej jakości meble wykonane w 100% z litego drewna sheesham oraz mango. W sprzedaży posiadamy również wysokiej klasy biokominki. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. :) www.meblekolonialne.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy po inspiracje do ART DECO ;) Bogata oraz ciekawa oferta firmy ART DECO powinna zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. W ofercie posiadamy najwyższej jakości meble wykonane w 100% z litego drewna sheesham oraz mango. W sprzedaży posiadamy również wysokiej klasy biokominki. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. :) www.meblekolonialne.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelaWuuu
To chyba trzeba indywidualnie pod siebie wybierać, najlepiej ze specjalistą ze sklepu. My kupiliśmy kieszonkowy w sklepie Meblomoda. Doradzono nam tak w salonie i jesteśmy bardzo zadowoleni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Cudowny, mięciutki materac bonelowy dostałam w www.materacetanie.pl za 219 zł już z kosztami przesyłki :) Nie tylko doradzą wybór materaca, ale też zoptymalizują pod niego fajny stelaż. Największa przewaga tego sklepu to fakt 30 dniowych testów produktu. Sprzedawca niezwykle wiarygodny człowiek :) Widać pasję w działaniu i zaangażowanie. Klient zadowolony w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arecz
Taaa... :) wiesz co sprawdz w jakimś salonie meblowym porządnym typu Agata Meble. Tam nie przepłacisz i sprężyna Ci nie wejdzie w tyłek po miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firma Sensive
Firma Sensive zajmuje się produkcją materacy i zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą na stronie www.sensive.pl . Oferujemy różnego rodzaju materace w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy również do odwiedzenia naszych salonów , które znajdują się we Wrocławiu na ul. Przystankowej 2a oraz w Kielcach ul. Browarna 11. Firma Sensive www.sensive.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sensive
Firma Sensive zajmuje się produkcją materacy i zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą na stronie www.sensive.pl . Oferujemy różnego rodzaju materace w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy również do odwiedzenia naszych salonów , które znajdują się we Wrocławiu na ul. Przystankowej 2a oraz w Kielcach ul. Browarna 11. Firma Sensive www.sensive.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie nie kupuj w salonie meblowym, bo tam wcisną ci byle co. Chodzi o to, żeby materac był po pierwsze odpowiednio dopasowany do twojej wagi, a po drugie musi być odpowiedni jakościowo. Ja polecam poszukac czegoś dla siebie tu http://mildis.pl/pl/materace-do-spania w sklepie rehabilitacyjnym masz pewność, że kupic dobry materac i będziesz się w końcu wysypiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiało mogę polecić materace-viscotherapy.pl. Mnie ich materac delux23 służy długo i bardzo dobrze. Jest świetnej jakości, wygodny, ma właściwości terapeutyczne - czuję się o niebo lepiej od kiedy na nim sypiam- służy bardzo mojej dyskopatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minimal
A ja szukam jakiegoś sklepu w okolicach Łodzi z dobrymi materacami, albo czy ktoś się spotkał z jakimś salonem gdzie są dobre marki materacy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belga
Kupowałem w Empirze na Wigury materac do ramy, którą miałem już po starym łóżku. Jak wymieniałem to udało mi się zakupić małżeńskie łóżko Sembella 180x200 - jest bardzo duże, ale też bardzo wygodne, spróbuj tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minimal
A czo to ta Sembella? Jakaś polska marka czy zagraniczna? Dzięki za odpowiedź, myślałem, że nikt mi dzisiaj nie odpowie ! Piona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę Bardzo
Wiem, że mają fabrykę w Polsce bo bardzo szybko sprowadzili dla mnie z tego salonu materac z fabryki. Okazało się, że w salonie wszystkie się rozeszły i czekałem raptem 1 dzień, więc jest to na miejscu, co dobrze wróży, że Sembella jest u nas, a nie tylko zagramanicą :) Proszę bardzo, jak już gdzieś odpiszę to sprawdzam czy ktoś napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Door
Na łoże małżeńskie (czy też nie małżeńskie tylko inne) to polecam Ci przejść się do jakiegoś salony z prawdziwego zdarzenia . Czasem można doświadczyć że co marka to marka : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florette79
my kupiliśmy nasze duże łoże małżeńskie 4 lata temu. w tym czasie wymienialiśmy materace już 3 razy, bo na jednym po 2 miesiącach porobiły się "doły", a na innym plecy nas bolały tak, że jak żeśmy wstawali to żeśmy chodzili jak jacyś schorowani emeryci:( Więc się wkurzyłam i pogadałam z kolegą fizjoterapeutą i podpytałam go czy ludzie mu jakichś materacy nie chwalą, a skoro chodzą do niego z takimi problemami to i pewnie szukają dobrych materacy. my kupiliśmy łóżko niby z materacem dla osób aktywnych, dość twardym i co... polecali nam, a wyszło jak wyszło. no i ten kolega nam polecił polską firmę, która rób materace baaaaaaaaaardzo dobrej jakości, ale i cena nie najniższa. Kupiliśmy materac Matinee Dubai Line http://matinee.pl/dubai-line/29-dubai-line-200-materac-multipocket-lateksowy-visco-7-stref-siatka-3d.html no i szczęśliwie śpimy już prawie 1,5 roku :-) Moim zdaniem warto zianwestować w dobry materac, bo dobry sen to podstawa dobrego życia:) Także poszukaj u siebie salonu Matinee albo zamów w sieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×