Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mirka31.78@o2.pl

chłopak chce by dziecko miało jego nazwisko a ja nie!!!

Polecane posty

Gość mirka31.78@o2.pl

nie mamy ślubu i chce by do czasu ślubu mala miała moje nazwisko urodzi sie za miesiac nie wiem jak go przekonac boje sie ze w razie mnie zostawi mala bedzie miala jego nazwisko i ja inne a tak nie chce...

Gość mi sie nie podoba
w najgorszym razie zalozy ci sprawe o ojcostwo i dziecko bedzie mialo jego nazwisko i tak. czemu sie tak bronisz?

Gość mirka31.78@o2.pl
he skad ta glupia gadka znowu ze to nie jego? jego! tylko nie chce by bylo tak ze on nie wezmie ze mna slubu i dziecko bedzie mialo inne i ja inne chce by mialo moje za rok mamy wziac slub to da nam swoje.U mnie w rodzinie tak jest brat zostawil bratowa sama wychowuje dziecko glupio tak ze ona ma inne i mala inne ja tak nie chce

Gość wcielonezlo
ja co powiem tak.faceci to faceci i mas zracje zeby dac dziecku swoje nazwisko jak narazie.ja zrobilam blad i dalam nazwisko chlopaka.gdybym przy porodzie postapila inaczej to teraz nie miala bym problemow :O daj swoje a po slubie oki przejmiecie oboje nazwisko meza i tyle,jak was kocha to sie zgodzi.on moze figurowac jako ojciec ale dziecko moze miec twoje nazwisko :)

Gość a czy wiesz ile potem
jest problemów ze zmianą nazwiska u dziecka?tego nie da sie od tak załatwić w USC,musi odbyc się rozprawa w sądzie rodzinnym.I nie ma tu znaczenia,że ojciec dziecka jest wpisany w jego akt urodzenia.Widocznie mało masz problemów w życiu:-P

Gość mirka31.78@o2.pl
moze mi zalozyc sprawe o ojcostwo co z tego? on w norwegi ja tu sama musze sobie radzic to moja 3 ciaza ktora donosilam ciagle mam problemy zdrowotne nie chce by mala miala jego nazwisko do poki nie wezmiemy slubu to ja sie mecze a on niech pokaze ze chce slubu i nas!

Gość mirka31.78@o2.pl
zadna sprawa urzedzie przyzna sie do dziecka i dadza jej jego nazwisko po slubie i mi nie przesadzajcie ze to taka afera z tego bedzie i zalatwianie pierwsze slysze jak mnie zostawi kazdy bedzie gadal ze mala ma inne i ja inne nie chce tak

Gość mirka31.78@o2.pl
wcielonezno ma racje facet to tylko facet skad moge wiedziec czy wogole bedzie chcial slubu czy nas nie zostawi roznie w zyciu bywa

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować