Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirka31.78@o2.pl

chłopak chce by dziecko miało jego nazwisko a ja nie!!!

Polecane posty

Gość mirka31.78@o2.pl

nie mamy ślubu i chce by do czasu ślubu mala miała moje nazwisko urodzi sie za miesiac nie wiem jak go przekonac boje sie ze w razie mnie zostawi mala bedzie miala jego nazwisko i ja inne a tak nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie nie podoba
w najgorszym razie zalozy ci sprawe o ojcostwo i dziecko bedzie mialo jego nazwisko i tak. czemu sie tak bronisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ggg....
dziwna jesteś. to nie jego dziecko tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość each
Niech się z Tobą ożeni - na razie on nie ma podstaw do takiej zachcianki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka31.78@o2.pl
he skad ta glupia gadka znowu ze to nie jego? jego! tylko nie chce by bylo tak ze on nie wezmie ze mna slubu i dziecko bedzie mialo inne i ja inne chce by mialo moje za rok mamy wziac slub to da nam swoje.U mnie w rodzinie tak jest brat zostawil bratowa sama wychowuje dziecko glupio tak ze ona ma inne i mala inne ja tak nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcielonezlo
ja co powiem tak.faceci to faceci i mas zracje zeby dac dziecku swoje nazwisko jak narazie.ja zrobilam blad i dalam nazwisko chlopaka.gdybym przy porodzie postapila inaczej to teraz nie miala bym problemow :O daj swoje a po slubie oki przejmiecie oboje nazwisko meza i tyle,jak was kocha to sie zgodzi.on moze figurowac jako ojciec ale dziecko moze miec twoje nazwisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wiesz ile potem
jest problemów ze zmianą nazwiska u dziecka?tego nie da sie od tak załatwić w USC,musi odbyc się rozprawa w sądzie rodzinnym.I nie ma tu znaczenia,że ojciec dziecka jest wpisany w jego akt urodzenia.Widocznie mało masz problemów w życiu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka31.78@o2.pl
moze mi zalozyc sprawe o ojcostwo co z tego? on w norwegi ja tu sama musze sobie radzic to moja 3 ciaza ktora donosilam ciagle mam problemy zdrowotne nie chce by mala miala jego nazwisko do poki nie wezmiemy slubu to ja sie mecze a on niech pokaze ze chce slubu i nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka31.78@o2.pl
zadna sprawa urzedzie przyzna sie do dziecka i dadza jej jego nazwisko po slubie i mi nie przesadzajcie ze to taka afera z tego bedzie i zalatwianie pierwsze slysze jak mnie zostawi kazdy bedzie gadal ze mala ma inne i ja inne nie chce tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka31.78@o2.pl
wcielonezno ma racje facet to tylko facet skad moge wiedziec czy wogole bedzie chcial slubu czy nas nie zostawi roznie w zyciu bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×