Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eliza:)

nikt mnie nie potrafi zaspokoić !!

Polecane posty

Gość Eliza:)

boże.. kazdy facet na jakiego trafiam nie daje mi tyle przyjemnosci ile pragne.. :/ a tak mam ochote na fajny dłuuugi sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneser życia
szukaj dalej albo zmniejsz libido:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wołanie na puszczy
poszukaj starszego...:) 40-latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica Mrrrr
heheh wole takich do 25 lat :D :P moi faceci zawsze szybko wymiękali... zrobili co swoje i spac:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wołanie na puszczy
wiadomo, młode mięsko. ja też wole dziewczyny w tym wieku, choć sex z kobietą 30+ to często inna jakość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depesza
a jednak tacy są... zawsze myslalam ze długodystansowcy nie istnieja a jednak... moj moze godzine i caly czas szybko mnie puka. szukaj takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depesza
dodam, iz ten moj pochodzi z rodziny picidae, czyli po naszemu dzięciołowatych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza:)
taaa... tylko gdzie szukać takiego długodystansowca ... ehh... a moze jednak powinnam szukac takiego okolo 27 lat ... ja mam dopiero 19 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdsggds
MOże potrzebujesz większych i twardszych penisów? jak to było do tej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depesza
dokladnie 27...;-) to wlasnie to, ktos sie podszywa pode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza:)
tak to bylo ze mialam pecha... pierwszy moj chłopak mial takiego w miare.. ale znow z 5 min i doszedl i sil nie mial xd drogi zaś miał małego ...yh.. a ostatni wielkiego ale zaraz mu miekł xd ja pierd... tragedia.. ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdsggds
no, masz pecha....Może znajdź sobie jakiegoś kochanka tylko na seks ;) Ale przedtem zapytaj czy ma dużego i twardego lepiej, żeby nie było nieporozumień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza:)
przepraszam bardzo :P jestem doskonała kochanka :D tylko brak mi prawdziwego ogiera.. dziwiłabym sie gdybym nie byla ładna i naprawde fajna... ;] yhh.. kochanek...:P sama nie wiem.. znam kolesia ktory jest naprawde w tym dobry i ma dobry sprzet hehe :D to moj przyjaciel ale ja z nim nie chce .. xd wole zeby ten ktos byl na stałe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCZY P IEKA MNIE
KUP SOBIE KROLIKA ON MOZE NA OKRAGŁO, ALBO COS NA BATERYJKI, EWENTUALNIE USIADZ OKRAKIEM NA KAKTUSIE LUB TYDZIEN MA 7 DNI POMNOZ TO RAZY 2 I BEDZIESZ MIALA NA KAZDY DIEN PO 2 OGIEROW ZAMIESC OGŁOSZENIE W LOKALNEJ PRASIE ZE TYLU CHETNYCH POTRZEBUJESZ DO ZASPOKOJENIA I ZE MASZ 19 LAT , I TAKIE TAM, A NAPEWNO ZNAJDZIESZ CHETNYCH, EWENTUALNIE ZAINWESTUJ W JAKAS WIERTARKE I SZTUCZNEGO FIUTA I BEDZIESZ MOGŁA NA OKRAGŁO TO DOSIADAC TO DOJDZIESZ , BA NAWET KRZYCZEC Z ROZKOSZY BEDZIESZ MOG LA , TAK MYSLE SE, PIDO JEDNA. ZA ROBOTE SIE WESALBO IDZ DO PRACY W AGENCJHI TAM CIE DOCENIA NA BAN I BEDO MOGLI I DŁUGO I CZESTO JESLI TYLKO BEDZIESZ OCHOTE MIAŁA NOZKI ROZKŁADAC, TYLKO NIE DO BANKOWEJ WYBIERZ SIE CZASEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako facet powiem tak do długodystansowców raczej nie należe ale jak partnerke miałbym z twoim libido to rade bym dał nawet pół nocy ale taką partnerke w swoim życiu trafiłem tylko jak na razie jedną jak miałem 22lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiem się najpierw z własnej perspektywy Otóż do długodystansowców należę. Ma to swoje pozytywne strony, ale wymaga od partnerki świetnej kondycji. Bywa to czasami meczące i niewygodne - szybki numerek to coś o czym mogę zapomnieć. A z drugiej strony - skoro jeden nie daje rady - może warto spróbować więcej niż jednego. Ilu? To już musisz kierować się własnym uznaniem. Na początek polecam nie więcej niż dwóch. Pozdrawiam F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaje, że Ty powinnaś zostać nadźgana doodbytniczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianowak
polecam stronkę, którą ostatnio odwiedziłam, jest to strona www.erotyzmoczamikobiet.pl mozna na niej przeczytać ciekawe artykuły o fantazjach kobiecych, o róznych figlarnych zabawach w sypialni czy chociażby o zabawkach jakie lubia kobiety, a jakich się boją,po oglądać ciekawae fotografie czy filmiki artystyczne. Mimo, że strona przeznaczona jest dla kobiet, to wydaje mi się, że dla mężczyzn też jest ciekawa, bo ujawnia to o czym kobiety czasami boją się rozmawiać z parterem by nie wyjść na perwersyjną. namawiam, was byście zobaczyli o czym myślą kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchaczstraszny
lykne wiagre i moge cie jebac cala noc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miły SEXI MEN
hmmmm to moze spotkajmy sie razem napisz do mnie LSz86@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×