Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chohlik

Praca tancerki go-go.

Polecane posty

Gość gość
hej dziewczyny, tańczyłam w paru clubach w Polsce i niestety, ale Cocomo bardzo źle wspominam, oszukują na wypłatach, nie szanują dziewczyn, dobrze pracowało mi się w dużych miastach, ale tam faktycznie duża konkurencja i walka o klienta, najmilej wspominam club Inferno w Gliwicach, kameralny ale klienci normalni i zamożni właściciele nie oszukują i nie zabierają napiwków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki klub w Warszawie najlepiej wybrać? Wspomnę tylko, że jeszcze nigdy nie pracowałam jako tancerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracaj do domu, dziecko, nie przynoś wstydu rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracy w klubie Exclusive w Białymstoku nie polecam. Co chwile nowe osoby i nie wypłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grafik w exclusive wygląda tak: dzwoni do ciebie i mówi masz być a jak nie to masz karę. I chuj 1000 zł. Kary masz za nieprzyjscie. Nie polecam marnować czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylem z kolegami w Exclusive w Bialymstoku i musze przyznac, ze dziewczyny robia prawdziwe show. Obsluga profesjonalna, podejscie do klienta super. Na pewno wrocimy. Oby wszystkie kluby tego typu tak dbaly o goscia, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję jako tancerka od 6 lat i jestem zadowolona z tej pracy , przewinełam się przez różne kluby w różnych miastach. Jeśli chodzi o sieciówkę słynnego cocomo nie polecam bo to banda oszustów i wyzyskiwaczy ,nie tylko żerują na klientach ale także na tancerkach czy hostessach. Obecnie pracuje w klubie w Rzeszowie ( jestem tu od 4 lat) i jestem zadowolona z zarobków , luźna atmosfera i porównując zasady panujące w innych klubach ( wyrobienie normy na konsumpcji , problemy z wolnym a często problemy z wypłacaniem pieniędzy) tu w klubie nigdy nie miałam z niczym problemu. Zarobki tu to podstawa plus oczywiście prowizje od drinków i tańców :) Jeśli któraś z dziewczyn byłaby zainteresowana czy ma jakieś pytania to mogę podać do Siebie jakiś kontakt ;) Na chwile obecną jest Nas mało w klubie wiec nie ukrywam że miło byłoby gdyby zawitała do Nas jakaś Nowa twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj kontakt chetnie zapytam o szczegóły pracy w rzeszowie Obecnie pracuje w krk ale jest kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EXKLUSIV MICHAŁ SAJWICZ BIAŁYSTOK: Ten klub to farsa...naciągacze i kłamcy bez szacunku do człowieka. Pracowałem tam i wypłaty nie zobaczyłem nigdy.Właściciel to zwykły cham co gania wszystkich i wrzeszczy a pieniędzy nie wypłaca. Wszyscy się upominają a potem rezygnują. Nikt nie chce tam zostać i błagać o marne grosze. Za wszystko wymyślone kary, żeby tylko nie płacić. Oszóstwo i tyle. Do tego straszą ludzi. Omijać!Smród i brud.Dziewczyny uważajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ;) Gdyby któraś była zainteresowana pracą tancerki w klubie - mogę pomóc. Przede wszystkim jeśli chodzi o Wrocław ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pracowała może któraś jako tancerka w Stanach? Ostatnio znalazłam ciekawą ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasha1986
Poszukuje tancerek lub hostess do klubu w Portugalii. Dniowka 40eur dziennie dla tancerek a dla hostess 20eur dziennie plus prowizja z drinkow i tancow prywatnych. Przecietne zarobki miesieczne to 4/6000eur zalezy od doswiadczenia. prosze o kontakt na maila sasha1986pt@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasha1986
witam.poszukuje tancerek lub hostess do gentelmens club w Portugalii. Jest to stripp club (tylko i wylacznie), dziewczyny wykonuja show w ciagu nocy pole dance (full stripp). Dniowka jest 40eur dla tancerek ktore wykonuja pole dance a dla hostess 40eur. prowizja z tancow prywatnych to 50% i z drinkow 30%. Ceny drinkow: 25,40,100eur... ceny za tance: 5min 40eur,10 min 70,20min 140eur,30min,210eur,godzina 420eur. W klubie jest zabroniony sex, wszelkie niezgodne zachowania beda oznaczaly zwolnienie z pracy. Zarobki miesieczne to ok 4000-8000eur zalezy czy dziewczyna ma stalych klientow. Pieniazki sa wyplacane w kazdy poniedzialek. Klub jest usytuowany 2 min od plazy. Moge dac wiecej info na maila. Zainteresowane prosze przesylac odpowiedzi z zalaczonym zdjeciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ostrzegam was przed exlusive w Białymstoku. Jakis czas temu zobaczylam ogloszenie obiecywali 500 zl dniowki wszystko zwrocone itd. Nie dość ze nie oddali mi za dojazd to nie dostalam NIC , szef to cham i bije tancerki, powinien się leczyć na głowe. Z tego co wiem to nie jestem jedyna. jesli jeszcze jakaś dziewczyna była tak potraktowana prosze o kontakt, szef mysli ze jest bezkarny ale karma wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxdd

Jestem świeżą tancerką, tańczę od miesiąca ale właśnie w cocomo i mam dosyć tych kar i niektórych kierowniczek... Przenoszę się do innego prywatnego klubu, mam nadzieję że będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha

... zawsze bedzie ...

potem wielkie zdziwienie że jakieś de/bilki wywiezione zostały do burdeli :D

sodoma i gomora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koka

Ponieważ znaczna część dziewczyn się upija (dla odwagi) lub bierze dragi, to łatwo ulegaja za kasę pokusom prostytuowania się. Tak jest wszędzie , w każdym klubie. Niektóre się trzymają , ale trwa to do czasu, doła, lub upojenia.....i pękają granice. A potem się dziwicie, że nas postrzegają żle....a jak można inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×