Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet po przejsciach..........

moja zona chce do mnie wrocic

Polecane posty

Gość facet po przejsciach..........

bylismy malzenstwem 6 lat. Potem sie rozpadlo, bo ona zakochala sie w kobiecie. Dla mnie swiat sie zawalil i byly momenty, ze chcialem sie zabic. Moja siostra pomogla mi zalatwic uniewaznienie malzenstwa, ktore wtedy niewiele mnie interesowalo, bo bylem zalamany. Po 4 latch go uzyskalem i teraz moja zona nagle chce wrocic do mnie. Dodam, ze mamy syna. Sytuacja jest trudna, bo dla dobra dzieka wiem, ze byloby lepiej jej przebaczyc, poza tym moja zona byla dla mnie wszystkim. Nie wiem, co robic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos

Ale czy jej już przeszło zauroczenie kobieta? Jeśli tak to może warto spróbować? Ale myślę że terapia związków małżeńskich wyjaśniłaby Ci jaki jest jej motyw że chce wrócić. Ktoś z boku.tez powinien jej posłuchać. Co mówi. Co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie daj sobie zmarnować zycia ponownie. Malzenstwo to syf i juz to wiesz skoro jestes po rozwodzie. Szanuj siebie i nie daj sie wykorzystac kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syna zawsze można wychowywać nie mieszkając razem. Raz się tobą podtrała myślisz że drugi raz tego nie zrobi?

I nie przeleć jej przypadkiem. Cholera ją wie, czy nie jest z kim w ciąży, albo czy nie chce cię wmanewrować w dziecko, żebyś czuł się zobowiązany ją przyjąć.

Osobiście myślę że jej bieda w oczy zajrzała. Tego typu flądry zawsze czują przypływ uczuć proporcjonalny do pustki w portfelu i zadłużenie.

Pamiętaj, że kobiety cenią honor i troskę o rodzinę u mężczyzny nie dlatego, że jest to wartość dla nich sama w sobie ale dlatego, że takie cechy łatwo wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
1 godzinę temu, Piaskun napisał:

Syna zawsze można wychowywać nie mieszkając razem. Raz się tobą podtrała myślisz że drugi raz tego nie zrobi?

I nie przeleć jej przypadkiem. Cholera ją wie, czy nie jest z kim w ciąży, albo czy nie chce cię wmanewrować w dziecko, żebyś czuł się zobowiązany ją przyjąć.

Osobiście myślę że jej bieda w oczy zajrzała. Tego typu flądry zawsze czują przypływ uczuć proporcjonalny do pustki w portfelu i zadłużenie.

Pamiętaj, że kobiety cenią honor i troskę o rodzinę u mężczyzny nie dlatego, że jest to wartość dla nich sama w sobie ale dlatego, że takie cechy łatwo wykorzystać.

Obrzydliwy 🤢🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

Pomijam juz fakt ze ktos odgrzebal temat z przed osmiu lat..facet zdazyl sie juz kolejne dwa razy rozwiesc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×