Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Strażniczka Tajemnic

Tajemnica Jana Pawła II

Polecane posty

Gość Strażniczka Tajemnic

Karol Wojtyła to zwykły alfons i pederasta! moja babka opowiadała mi jak ona i inne dziewczynki chodziły do Karolka na tzw. czyszczenie kapelusza. Podobno, któregoś razu w Bińkuwce przyłapano go jak posuwał, krowę na pastwisku - szkoda, że nie było wtedy telefonów komórkowych:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejsbooch
wypierdalaj stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewactwu widać z nienawiści mozg galaretowieje. trzeba uważać na lewactwo bo ona jak hydra jak swój czerwony łeb podniesie to znów zbrodnie będą. kiedy zdechną te ubeckie kurwy , okradające Państwo , brak na leczenie chorych dzieci a te czerwone kanalie po 10-15 tyś złotych niezasłużenie emerytur biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko bez takich. JP II był porządnym człowiekiem. Ale beatyfikowany raczej nie zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę się ustosunkowywała do tych bredni, które napisała Strażniczka tajemnic. Ale w tym co pisze Byk Kopyrtacz też jest wiele głupoty. Przypisywać takie brednie lewicowym przekonaniem jest wg mnie dużym nieporozumieniem. Co tu mają do rzeczy jakieś esbeckie emerytury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strażniczka Tajemnic
Ja tam wierzę mojej babci. Karol Wojtyła chłop jak chłop, tylko z tą krową przegiął pałę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto poczytać i to
Papieżowi z Polski stawia się najczęściej trzy główne zarzuty: - Poprzez bezwarunkową walkę z antykoncepcją przyczynił się do pandemii HIV w Afryce i śmierci milionów ludzi na AIDS. - Poprzez brak zrozumienia specyfiki latynoamerykańskiej zawzięcie zwalczał tzw. teologię wyzwolenia, przez co przyczynił się do zabójstwa arcybiskupa Oscara Romero, a także podsycił krwawe konflikty lokalne. - Poprzez zaniechanie wszelkich działań w obliczu targających Kościołem skandali pedofilskich doprowadził do ich tuszowania i przyczynił się do krzywdy ofiar. całość: http://tnij.org/jsmg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto poczytać i to
ja się przyczyniam do szerzenia głupoty wśród ludzi, nie od dziś wiadomo że głupota jest zaraźliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strażniczka Tajemnic
bo ja to tylko z Królikiem i zazdroszcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na używanie kondonow
nie jest potrzebna zgoda papieża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strażniczka Tajemnic
mnie posuwa nosorożec swoim twardym rogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na używanie kondonow
a po drugie, mogli przestrzegać seksu małżeńskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strażniczka Tajemnic
a moja babcia smaruje sobie twarz kupą i mówi mi że to czekolada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strażniczka Tajemnic
warto poczytać i to - trochę rozwinąłeś moją nieco szczeniacką wypowiedź. Moje prowo wynika stąd, że bulwersuje mnie nadawanie ludziom świętości i nietykalności tylko dlatego, że są polakami i pełnią tak wysokie stanowisko. Banda bigotów obraziła by się nawet gdybym powiedziała, że papież robił kupę. Według mnie był to zwykły twardogłowy kleryk, który zyskał akceptacje tylko dlatego że trochę zmienił stosunki głowa kościoła - wierny. Wnerwia mnie jego kult!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strażniczka Tajemnic
te kilka porombanych postów wyżej to podszywacz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strażniczka Tajemnic
a najbardziej wnerwia mnie że nie ma mi kto dziś wsadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech tak będzie
- Poprzez bezwarunkową walkę z antykoncepcją przyczynił się do pandemii HIV w Afryce i śmierci milionów ludzi na AIDS. No i bardzo dobrze ze umrą. Głupota zawsze pierwsza wymiera. Jak będziesz wierny to się nie zarazisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strażniczka Tajemnic
Miałam nadzieję, że uda mi się dzięki odrobinie bluźnierstwa wszcząć bulwersującą rozmowę. ale jakiś mocherowy beret podszywa się pode mnie. i widać kto tu nie ma kultury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strażniczka Tajemnic
mocherowy beret to ja mam na piczy bo sie nie gole od dzieciństwa, mamusia mi nie pozwalała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×