Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy źle zrobilam

Czy z zapaleniem oskrzeli można wyjść na dwór??

Polecane posty

Gość czy źle zrobilam

Córka ma 3 latka. Poraz pierwszy w zyciu jest chora i po prostu nie wiem. Mamy zapalenie oskrzeli, ale zadnych objawów, nie ma gorączki itp tylko troche kaszle. Dziś było 0stopni i wyszłam z nią na pół h bo bardzo chciała... Mąż mnie teraz uświadamia, że przy antybiotyku nie powinnam? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfhg76tuyre
Jak ja byłam chora w dzieciństwie na zapalenie oskrzeli to pediatra mamie kazała mnie wygrzewać. O dworze mogłam zapomnieć. Ale to było lata temu.. W każdym razie ja ze swoimi dziećmi jak są chore to nie wychodzą na dwór ( mają 2,5 oraz 4 lata). Tym bardziej jak biorą antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traba ponadpowietrzna
bzdura-jak najbardziej moze. akurat przechodzilismy zapalenie oskrzeli i lekarz nakazal nam spacery.Dziecko trzeba grubo ubrac i smialo na 25-30 minut wyjsc z nim na spacer,zeby sie dotlenilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie nie wychodzilabym z corka tam gdzie sa inne dzieci i ludzie. ALE jesli macie wlasny ogrod/podworko to nie zaszkodzi na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traba ponadpowietrzna
a jak nie chcesz wychodzic na spacer to wietrz czesto pokoj dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe dzieci często
przy oskrzelach nie mają gorączki Ja przy tej pogodzie co teraz jest nie wychodziłabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfhg76tuyre
No ja mam na myśli taką pogodę jak jest u nas teraz - prószy śnieg, jest na minusie, wieje wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie od dziecka
leczono na zapalenie oskrzeli (powtarzajace sie). Nie mialam przy tym goraczki. Ladowano we mnie kolejne antybiotyki. Az w koncu jeden madry pulmonolog zrobil mi testy alergiczne... I okazalo sie, ze podczas zwyklego przeziebienia uruchamia sie ...alergia! A kaszel jest jej efektem! Zastosowanie antybiotykow w tym wypadku to blad! Od tej pory biore leki wziewne i kaszel mija w ciagu kilku dni. Gdzie wczesniej trzymalo mnie po 3 tygodnie i dluzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie panikujmy ;-)
Autorka pisze,że 3letnia córka pierwszy raz jest taka chora. A w dzisiejszych czasach to dzieci do 2 r.ż miały już kilka razy antybiotyk ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara55
Wybraliśmy do domu system polskiej marki Sanity - Alergia Stop. Warto tego w internecie poszukać, sporo sklepów ma ich aparat w ofercie. Dobra cena, bo okolice stu złotych, długa 24 miesięczna gwarancja i wygodna inhalacja, która nie ciągnie się długo w czasie. Lek dobrze się wchłania, dociera do miejsc gdzie jest stan zapalny. Na górne drogi i na dolne można ten aparat z pożytkiem stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×