Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona mila tvp1

czy cukier moze byc podwyzszony gdy przed pobraniem krwi wypije sie slodka kawe?

Polecane posty

Gość zielona mila tvp1

czy to moze byc przyczyna przekroczenia normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona_______
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manila40
Przed pobraniem powinno się pić tylko wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bZzzzzzzzzzzzzzzzz
tak,nie pij pierwszy raz na badania idziesz ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy podobno
:D:D:D:D:D:D Co najmniej 12 godzin przed pobraniem krwi nie mozna nic pic ani jesc. Nawet wody :D A na kolacje tez najlepiej malo weglowodanow 🖐️ Przeciez to oczywiste, ze takie badanie robi sie na czczo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona mila tvp1
to nie chodzi o mnie, a o mojego tate... robil wyniki, wyszedl podwyzszony cukier dosc mocno i przyznal sie ze przed badaniem pil slodką kawę i wydaje mi sie,ze to przez to, a on panikuje i nie chce wierzyc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona mila tvp1
odkad zobaczyl wyniki czyli od wczoraj nic nie slodzi i nie je nic slodkiego tak sie przejal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona mila tvp1
i dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze przed badaniami jem normalnie i słodzę herbatę. Cukier mam w normie.. Twój tata powinien powtórzyć badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy podobno
Ja zawsze przed badaniami jem normalnie i słodzę herbatę . Cukier mam w normie.. Twój tata powinien powtórzyć badania. _____________________________________________________________ Kiedy przed badaniami? Rano? Godzine, dwie przed? Czy poprzedniego dnia wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, ile wczesniej nie można jeść i pić? bo wiadomo ze na czczo. mam być na 8 jutro badac krew i mocz. więc już teraz nie wolno mi pić i jeść? bo wlasnie herbatke popijam i sie troche zdziwiłam że 12h :/ chyba ze to żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy podobno
w przychodni jest taki plakat, na ktorym jest napisane, ze 12h przed 🖐️ a rano to juz na pewno nie wolno, bo badanie ma byc na czczo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazienka przeciez ty
Ewa debilem jestes Ty obrazajac mnie 🖐️ pewnie lekarz kaze Mu powtorzyc badania, ale dla swietego spokoju chcialam wiedziec czy dbrze mysle i dobrze mowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no nie moge cie sluchac po jedzeniu cukier jest od 70 do 130, nie moze byc tez za niski np 30 wtedy szybko musisz zjesc cokierka albo czekolade, z tych 130 lepiej zeby szybko spadl bo musisz wziac insuline mam w domu cukrzyka- da sie z tym zyc, to jak borelioza nawet dzieci kuzynka urodzila, chyba 3:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak moja babcia
raz miała mieć pobieraną krew i zapomniała się,zjadła suchą bułkę i wypiła herbatę lekarka powiedziała jej,że to praktycznie nie ma wpływu. Gdyby zjadła coś porządnego-owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona jola
przed pobraniem krwi nic nie jeść, bo inaczej parametry będą podwyższone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazienka przeciez ty
zeby nie bylo, to ja autorka :D w takim razie trzeba bedzie powtorzyc badanie i wtedy bedzie jasnosc, czy to kawa zaszkodzila, czy ten cukier to jednak cos powazniejszego odpukac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u zdrowego czlowieka cukier nie powinnien przekraczac okreslonej normy i niewazne czy cos jadl czy byl na czczo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona jola
ja kiedyś jak byłam młodsza i głupia zjadłam dzień przed badaniem dużo rzeczy, w tym bardzo duzo słodyczy, i to na wieczór,w przychodni lekarka powiedziała, ze mam cukrzycę najprawdopodobniej, ale zebym przyszła za tydzień, to może wynik będzie inny...cały tydzień się bałam, przyszłam, i okazało się, że po tygodniu cukier był w normie,przy czym słodyczy nie ruszałam przez caly tydzień, tak bardzo się bałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×