Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadiasantos

(kobiety) 30-latko, odpowiedz na moje pytania :)

Polecane posty

Gość nadiasantos

Witam, zostało udowodnione naukowo, że każda kobieta czuje w jakimś stopniu, mniejszym bądź większym, pociąg seksualny do innych kobiet. Będąc hetero, czy zdarza wam się patrzeć porządliwie na kobietę? Czy mimo tego, ze jesteście w stałych związkach byłybyście gotowe zaryzykować i spróbować choć małego flirtu z osobą tej samej płci? Jeśli zdarzają Wam się fantazje z kobietami, to w jakim one są wieku? Starsze? młodsze? Ile lat? Czy 30-latki w ogóle zwracają uwagę na 20-letnie smarkule? I wreszcie co pociąga was w innych kobietach, dziewczynach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadiasantos Witam, zostało udowodnione naukowo, że każda kobieta czuje w jakimś stopniu, mniejszym bądź większym, pociąg seksualny do innych kobiet a gdzie to zostało "naukowo udowodnione" :P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiasantos
:) niestety gdzie to zostało udowodnione tego nie wiem, ale dr Siemiańska w swoich publikacjach o tym wspomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiasantos
przepraszam, mam jej stare publikacje, teraz to już, z tego co mówi google, prof. dr hab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 31 lat, nie jestem
hetero i wystrzegam sie flirtow bedac w zwiazku. W kobietach pociaga mnie inteligencja, sila (!), uroda i dobro. Nie potrafilabym sie raczej zwiazac z 20latka, gdyz sa one zbyt dziecinne i maja inne priorytety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiasantos
dziękuję! :) właśnie o takie odpowiedzi mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam 31
1.Nie ,nigdy nie odczułam jakiejkolwiek iskry pożądania do innej kobiety ,ale lubię patrzeć na ładne kobiety bo pobudzają mnie do dbania o swój wygląd ,do rozwijania się itp itd -ładne kobiety to wszystkie bez różnicy czy puszysta czy cuda jak patyk ,zawsze znajdę coś co mnie "zauroczy w danej kobiecie ,może to być nawet nos (wiem trochę głupie) 2.Nie ,nigdy mnie kobiety nie pociągały na tyle aby nawet o nich fantazjować a co dopiero flirtować . 3.j/w nie fantazjuję 4 .Nic nie pociąga ,po prostu są pewne kobiety ,które mają coś ciekawego w sobie .Nie znasz jej a chcesz aby była twoją najlepszą koleżanką (nie partnerką seksualną) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smutac
Niestety to sa tylko i wyłacznie fantazje mezczyzn ,bo to ich podnieca .Normalna zdrowa kobietka nie ma takich mysli ani pragnien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiasantos
[nie smutac], interesują mnie odpowiedzi również "nionormalnych i niezdrowych kobietek" ;) [ja też mam 31] to mnie między innymi intryguję, że widzę osobę, najczęściej są to jednak kobiety, i nie znając jej wyczuwam w niej coć wyjątkowego. To jest jak magnes i wtedy chcę być blsko niej, zaprzyjaźnić sie z nią, mieć choś cząstkę tego, co ona w sobie ma :) piszcie jeszcze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiasantos.
potrzebuję tych odpowiedzi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesadyzmu
dwudziestolatka dla trzydziestolatki nie jest smarkulą. Dla 40 latki, to może. To po pierwsze. A po drugie jestem hetero w 100% i baby mnie nie kręcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiasantos
a propos, czekam także na wypowiedzi kobiet 40 letnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehe
ja mam 30 lat i o dziwo od jakiegoś czasu zastanawia mnie fakt jakby to było z dziewczyną,zawsze uwielbiałam patrzeć na nagie kobiety,podniecają mnie,chciałabym spróbować całować kobietę,jej delikatne usta-bez zarostu,delikatną skórę,hmmm sama nie wiem co się dzieje ze mną,czyżbym była nie normalna?dodam,że mam bardzo udane życie erotyczne z mężem,mamy dziecko,ogólnie fajne życie,nie narzekam,ale wiem,że jakbym upiła się przy moich dziewczynach to kot wie..........oczywiście jestem hetero:)może ktoś mi napisze dlaczego to mi chodzi po głowie,nie szukam odskoczni ani urozmaicenia,sama nie wiem dlaczego tak się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 44
hehehe powiem Ci, że mi to też chodziło po głowie...od bardzo dawna i muszę powiedzieć, że tego nie żałuję. A dlaczego tak jest? Tego nie wiem, ale warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadioasantos.
Jesteście jak najbardziej normalne- każda kobieta posiada ujawniony bądż ukryty pociąg do innych kobiet ;) ehhh, już tak mamy :) zwykle przechodzi po jakimś czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze kobiety lubia patrzec na inne kobiety to nic nowego;) . Mysle ze wiek tu nie ma zbytnio znaczenia, raczej zalezy od was i tego jaki co czujecie.Nie mam pociagu do kobiet na codzien ale mam duzo wyobraznie i lubie sie tak bawic(maz uwielbia to). To nic zlwego urozmaicic sobie zycie sexualne na taki lub inny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co...
A ja - mam męza dzieci, a czasem sni mi sie seks z inna kobietą, mam swoje gusta jeżeli chodzi o kobiecą urodę. mysle ze wiek 20. dla 30.to chyba nie jest problem. Nie wiem czy wciagnelabym sie w cos takiego, ale tu oprocz sfery seksualnej jest cos w rodzaju fascynacji. nie uwazam ze jestm nienormalna czy dziwna. tak mam i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oxyn
1. nie jestem hetero, jestem bi hetero nie patrzy pozadliwie na kobiety 2. w zwiazku - nie. Nigdy nie zdradzam 3. W moim wieku, + - 5 lat Będąc hetero, czy zdarza wam się patrzeć porządliwie na kobietę? 4. O innych 30-latkach sie nie wypowiem, ale ja NIE. Wole bardziej dojrzale, uksztaltowane kobiety, zreszta kobiety blizsze memu rocznikowi wydaja mi sie bardziej intrygujace, inteligentne, blizsze priorytetami 5. to samo co w facetach - inteligencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczcz
Jestem hetero i ostatnio nie mogę przestac myśleć o pewnej kobiecie. Mam 39 lat, wydaje mi się, ze ona ok.22-24. Wiem, ze studiuje, bo zawsze spotykam ją blisko uczelni. I to jest już chore! Ja-mężatka, mama- wychodzę z dzieckiem na spacer celowo w te miejsca, w których jest Ona. Często jest tak, że kawałek za nią idę, byle tylko usłyszeć Jej głos, popatrzyć na Nią....Dziewczyny, pomóżcie! Albo po prostu napiszcie, że mi minie :) To jest piękne, mam te głupie motyle, kiedy ją spotykam.. Nie wiem, czy chcę, żeby mi przeszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka79...
miewam fantazje, ale jakos nie mam odwagi wprowadzic ich w czyn. Z kobieta podobnie jak z mezczyzna musi miec to cos w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianinka
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio nie mogę przestać myśleć o dziewczynie (ok. 22 l.) którą co dzień mijam idąc do pracy. Ostatnio uśmiechnęłyśmy się do siebie:) Ja mam 33 lata, ale wszyscy mówią, ze wyglądam dużo młodziej... może wziąła mnie za rówieśnicę? Mijamy się, a ja zawsze od stóp do głowy owinięta szalem i czapką... Myślę o niej od rana, w pracy i do południa, kiedy wracam do domu i zajmuje się codziennymi obowiązkami... myślę o niej przed snem i potem znów jak idę do pracy mijamy się na chodniku... i tak w kółko. Zastanawiam się co studiuje, jak ma na imię... Zawsze chodzi sama..nie widziałam jej nigdy z chłopakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curupirrra
Ja dałabym sie uwieść kobiecie o silnej osobowości i zdecydowanej, całe zycie hetero byłam ale kobiecie silnej zdecydowanej i zainteresowanej mną nie odmówiła bym seksu, myslę że może być wspaniały, często o tym myslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy w życiu nie odczułam pociągu do innej kobiety, w glowie mi się to nie mieści po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcwc wde
Jestem bi. A poza tym, ze jestem bi, jestem honorowa. Bedac w zwiazku jestem wierna. Absolutnie. Dotad wolalam starsze kobiety, ale teraz moga byc mlodsze - max 7 lat (ja mam 32). Nie zwracam uwagi na 20-latki - sa niedojrzale. Najbardziej pociaga mnie... intelekt. A intelekt + intrygujaca powierzchownosc = mieszanka wybuchowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×