Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anaa27

Czy zostawiłybyście męża samego w domu z opeikunką do dziecka?

Polecane posty

Gość anaa27

Mąż chwilowo nie pracuje, mamy maleńkie dziecko, ale on nie umie się nim zająć, ja chodzę już do pracy, myślicie że między opiekunką a nim musiałoby do czegoś dojść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszszszse
jw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaa27
jeśli brzydka nie jest i kraczata też nie to wiadomo że ślinka mu będzie ciekła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvdokvopd
To zalezy od opiekunki :D Jezeli bedzie młoda i ladna to tak, a jezeli bedzie panią w okolicach 50-60 lat to nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaa27
ale mówisz że z młodą musiałoby do czegoś dojść? że faceta i kobiety nie można zostawić samych w jednym domu bo muszą się grzmocić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszszszse
rada od serca : taka chora zazdrosc zabila juz niejeden zwiazek. rzeciez on nic nie zrobil, to sie dzieje tylko w twojej glowie!!! ty dbaj o siebie i go nie zniedbuj, to nie masz czym sie martwic. poza tym nastolatki nie wezmiesz przeciez do opieki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruttoza
go nie zaniedbuj-- właśnie pamiętaj żeby popuszczać szpary jak często mężulek sobie zażyczy bo inaczej skorzysta z usług niańki! pamiętaj kutas nieużywany odpada !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalkalaka
okazja czyni złodzieja..ja bym nie ryzykowała, po co kusić los? Dziwne, że nie umie zajmowac się niemowlakiem, co on jakis ułomny jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruttoza
no tak co z tego że facet ma żonę którą niby kocha, jak jest okazja trzeba moczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaa27
lalalkalaka, wiesz mi się w głowie nie mieści żeby go zdradzić , ale tak sobie myślę, czytam te wszystkie wpisy o zdradach i facet chyba się nie powstrzyma przed niczym, nawet najgorszym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawasia
ja bym się bała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może najlepiej byłoby męża nauczyć zajmowania się dzieckiem. Twoje obawy by się rozwiały, zaoszczędzilibyście pieniądze, a dziecku na pewno na plus wyjdzie nawiązywanie więzi z obojgiem rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchac umial a bawic nie?
wkurza mnie to, niech sie zajmuje dzieckiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaa27
ale on naprawdę ma 2 lewe ręce, wiecznie by wydzwaniał co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zostawilybysmy
bo mamy rozum a ty nie :p puknij sie w glowe dziewczyno... nie dosc, ze nie wymagasz od meza, zeby sie dzieckiem zajal (jakiego ojca chcesz dla dziecka???) to jeszcze mu dupe podsuwasz do domu?? moze tak, moze ja przeleci a moze nie..a ty sie zamierzasz zastanawiac co on teraz robi w domu i czy ja bzyka?? bo ja bym wolala juz te telefony odbierac i mowic mu co ma z dzieckiem robic...przynajmniej nauczylby sie czegos i bylby wierny i spedzilby czas z dzieckiem a ty bys zyskala fajna rodzine, zaoszczedzila kase na opiekunce...ale jak tam wolisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudny dzieciak już tu jest
dlaczego wg was faceci to zwierzęta którzy tylko myślą o to żeby nowej lasce kutasa wbić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxddxdxdddxx
tak faceci to zwierzeta,myslace kutasem,mam na to miliony dowodow,zaczerpnietych z zycie mojego i wielu moich znajomych.. Przyjrzyj sie opiekunce,to zalezy wylacznie od niej,jesli jest dziewczyna o solidnym kregoslupie moralnym,a nie flirciara na luzie to mozesz byc spokojna,leczjesli to typ siksy ktora tylko wyczuje ze ma szanse i bedzie ja to krecilo...to zrobi wszystko zeby go uwiesc...DLA PICU:) wylacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phinka
chyba sobie kpisz. tracisz pieniądze na opiekunkę, bo mąż ma dwie lewe ręce?! moje gratulacje- masz dwoje dzieci, a nie jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy te gacie
haha zazdroszczę facetowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×