Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wymiarowa niewymiarowa

Dieta moja o!

Polecane posty

Wpisałam swoje wymiary i zapytałam się o wagę:D Ważę 59/58 kg przy 168 cm po wymiarach jakie wpisałam padły odpowiedzi że ważę nawet 86 kg :D Tylko jedna osoba wpadła na to że mam sporo tłuszczu, widać ktoś kto się zna na rzeczy :) Opracowałam sobie dietę , ot tak na początek Dukan odpada chociaż widzę ludzi (obok siebie) którzy mają po 16 kg na - w krótkim czasie Nie dla mnie ta dieta , 2 dni dałam radę, nie dłużej. Zmodyfikowałam sobie ją nieco, naginając do własnych potrzeb Placki dukana z łososiem i ogórkiem kiszonym na obiad np pychaaaa Na śniadanie wolę pełnowartościowy posiłek, np musli z orzechami, rodzynkami, owocami suszonymi zalane mlekiem 1.5%, Obiad - rybka , albo mięso + surówka Kolacja - serek wiejski z owocami, Kolacja 3 h przed coś ok 18/19 i oczywiście 40 min sportu na świeżym powietrzu przerwy miedzy posiłkami 3/4h i jako przekąska może owoc jogurty mile widziane i serki naturalne;] cel : początek marca waga ok 52 kg może jak się uda 50 :) Jak ktoś ma jakies uwagi chętnie poczytam, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, ze nie zamierzasz liczyc kalorii? Jest sobie taka zasada ... ze chudniesz wowczas, gdy jesz mniej kalorii niz wynosi Twoje zapotrzebowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borsuczku morski - jeszcze nie wiem, ale o dziwo po przeczytaniu wczoraj Twoich kilku wypowiedzi dziś złapałam sie na tym że sprawdziłam ile kalorii ma serek wiejski i wybierając musli w sklepie tez sprawdzałam które ma najmniej:D Sprawdzałam swoje zapotrzebowanie coś ok 2200 chyba źle obliczyłam bo to dośc sporo a ja tyle nie zjadam na dzień ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy ... choinka, pewnie zle pisalem, albo w sposob "przekretny" przeanalizowalas moje wypowiedzi ;) Skoro liczy sie dzienne zapotrzebowanie - ilosc kalorii, to nie musisz wybierac produktow, ktore maja najmniej kalorii ... bo wazniejsze jest to, zeby nie przekroczyc dziennego zapotrzebowania ... a nie jesc malokalorycznie. No chyba, ze Ty "idziesz na ilosc" ... a wiadomo, ze jak produkty maja malo kalorii ... to mozna sobie pofolgowac ;) Poza tym ... ekonomiczniej wybierac produkty, ktore maja wiecej kalorii (jesli kosztuja tyle samo ... co smieszne - produkty "light" sa na ogol drozsze ;) ) - bo dzieki temu ... wydajac mniej ... szybciej pokryjesz dzienne zapotrzebowanie (to tak z ekonomicznego punktu widzenia ;) ). P.S. chyba zlikwiduje stopke, bo wszyscy mi robia na zlosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombka :D Wiem o tym, ale wole musli fit bo mają mniej kalorii i np dorzucę sobie do nich więcej orzechów laskowych.. Jakże było moje dzisiejsze zdziwienie jak waga pokazała prawie kilo mniej :D Dziś na śniadanie pól rybki wędzonej i kawa z mlekiem ale za to na obiad pyszna ogórkowaaaa A wczoraj "zgrzeszyłam" zjadłam panierkę z serem z pół kotleta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć rzadko juz tu wchodzę, ale masz taki sam wzrost jak ja, mniej więcej taką samą wagę(u mnie waha się od 58do 60), więc dołączę do Ciebie:) mój plan - śniadanie( owoce z jogurtem albo owsianka, czy musli z mlekiem) - obiad( rybka z warzywami najczęśniej albo pierś gotowana) - kolacja do 18.( twarożek albo na słodko albo z warzywami) żadnych podwieczorków, bo nie mam czasu, a na drugie śniadanie kawka czasem. zaniedbałam się też ostatnio w kwestii sportu, zwyczajnie nie mam siły. Ale postaram się wziąć za siebie. jak jadłam tak jak napisałam to było super, czułam się znakomicie. od dluższego czasu próbuję schudnąć trwale, ale jakoś mi to nie wychodzi. Nie ukrywam, że w moim zawodzie wygląd jest istotny, więc bardzo mi zależy, żeby fajnie wyglądać. zaczęlam od dzisiaj. oto moja lista rzeczy zakazanych :) - słodycze - wszelkiego rodzaju bułki, chleb itp - ziemniaki, makarony, ryż - fast foody - napoje gazowane Jeśli coś z tego zjem, to wiadomo, raczej nie umrę, ale uznaje jednorazowy występek :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pudełko;) U mnie dziś na śniadanie rybka + kawa obiad - talerz zupy ogórkowej i może 1 ziemniak w tym wszystkim, albo i nie ale na kolacje zjadłam pierś z kurczaka duszoną i surówkę ;] i to 30 min temu, teraz woda z cytrynką i za 20 min biegnę pobiegać ok 30-50 min ;] myślę że jeszcze do tego dojdzie siś kisiel bo mam ochotę :D takie małe co/nie/co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee a moj byly mowil na swego
hej -ale zamiast wyierac te produkty ktora maja najmniej kalorii to powinnas spradzac ioe maja tluszczy, wegli , blonnika i bialka. przewaznie tanie produkty maja duzo wegli ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Węgli? Na obiad placki dukana + kuleczki z kurczaka (miesko duszone) kolacja : kilka łyżek serka wieskiego i 4 łyżeczki dżemu niskosłodzonego no tak, zapomniałam że podjadłam córce kilka łyżek kaszki z musli, :D do tego woda mineralna + sok ze świeżo wyciśniętej cytryny+ 3 tabletki słodziku ;] waga 58 , chyba waga wzrasta przed @ ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Wow, ktoś przyznał się, że cel mu nie wyszedł :) Don't worry, prędzej czy później uda się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu mam się nie przyznac? :) Nie udało mi się, moja wina. Pizza, orzeszki, piwo sporadycznie bywało:) Schudłam prawie 5 kg , chciałam wiecej ale nie starałam się:) Dziś jestem na jaglanej ale z owocami Jeszcze 2 dni a potem znowu MŻ i ćwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, to działa 1 cm mniej w tali:D płaski brzuch odwiedzanie kibelka 3 razy na dzień czuję sie lekko minus - jestem głodna. Ciężko sie najeśc kasza ze śliwakmi czy jabłkami pieczonym w mikrofali, nie potrafię też odmówic sobie kawy jednej :d ale co tam, efekty sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Zwykle ludzie nie przyznają siedo porażki :) Życzę Ci powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie bede siebie okłamywac:D co to za sens wcinam kaszę jaglana z jabłkiem, pychaaa a przed chwilą karmiłam córkę i zjadłam kawałek kulki z miesa mielonego;] córka mnie nakarmiła no:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyśka co ma chomika
Gratulacje, MŻ to najlepsza dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 dni 2 kg w dół przy czym dziś dostałam @. a przy @ zawsze waga wskazywała więcej, woda itp kasza jaglana czyni cuda zero zaparć, wręcz przeciwnie kasza, jabłka, śliwki , nawet 2 cistka i kawałek miska bo odmówić sobie nie mogłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śwink apiegi
gratulacje;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nastąpiło pełne oczyszczenie ;] Kibelek 4 razy 2 ostatnie to woda ;/ od dzis jem normalnie ale zdrowo, śniadanie: 2 kromki pieczywa pełnoziarnistego + schab z plasterki schabu z czosnkiem kawa i herbatka slim potem jabłko znowu herbatka i myślę o obiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×