Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem z innej epoki

Nie spełniam żadnych wymagań kobiet więc jestem sam

Polecane posty

Gość jestem z innej epoki

Nie jestem przystojny, dobrze zbudowany, elokwentny, dowcipny, inteligentny, rozrywkowy, towarzyski, wygadany. Nie mam własnego domu ani mieszkania, nie mam nawet własnego samochodu. Właściwie nie mam nic. Nie spełniam żadnych wymagań, które powinien spełniać facet w dzisiejszych czasach aby mieć kobietę więc jestem sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie użalaj sie tylko bierz za
jak się będziesz użalał to będzie jeszcze gozrej. przestań myśleć w ten sps a na pewno się trafi. tylko nie zaczynaj z nią rozmowy na temat ze nic nie masz. nie chodzi o to co byś mówił, ale jak byś gadał że masz wszystklo i jestes zajebisty to tez laska raczej ucieknie bo stwierdzisz ze jestes zakochany w sobie, jak będziesz gadał ze njestes nikim i nic nie masz to stw. ze nie bedzie sie z jakimś bez wyrazu zadawać. po prostu uwierz w sibeie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej masz świadomość czemu jesteś sam :) nic tylko bierz się do roboty i zarabiaj na samochód i mieszkanie:) całe życie przed tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczor zwany pożądaniem
Tysiące kobiet też nie spełniają wymagań facetów i też są same więc nie histeryzuj i może zainteresuj się dziewczyną taką jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosek
witame w klubie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem już znudzony
abrakadabra783 ---> powinnaś napisać, że najlepsze życie już za mną. Studia się skończyły. Zostało tylko pustelnicze życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojiito_23
no ale popatrz. na podstawie tego co napisales jestes w takim razie: brzydki, nudny, glupi, nudny, biedny, jestes odludkiem, nie lubisz gadac i co tam jeszcze... z takim podejsciem do samego siebie trudno zeby cie ktos pokochal skoro sam tego nie czynisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia]jestem już znudzony abrakadabra783 ---> powinnaś napisać, że najlepsze życie już za mną. Studia się skończyły. Zostało tylko pustelnicze życie. a tam gadasz zawsze trzeba szukać pozytywów :) ja w tym roku kończę 33 lata i dopiero teraz czuję, że zaczynam żyć :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jestes przegrany
tym uzalaniem sie nad soba bardziej niz brakiem wymienionych przez Ciebie cech/rzeczy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny z forume
Nie jesteś "z innej epoki" tylko jesteś nieudacznikiem. W dodatku biednym i nieciekawym, brzydkim i nieinteresującym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety maja niebotyczne
wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basi kosi łapiki
to jest tak, że nie spełniasz wymagan, ale statystycznych natomiast dla kobiety, prawdziwej kobiety, to co wymieniłeś jest mało istotne, najważniejsze jest, żebys umiał ją przytulić, ochronić, zadbać o nią w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymagania kobiet to rzeczywiście problem, ale trudno wymagać by tych wyamagań nie miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tammmmmm
To kobiety mają jakieś wymagania ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mają wymagania finansowe i odnośnie osobowości, a nie da się mieć fajnej osobowości bez kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbijame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×