Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poradzcie cos prosze Was

Potrawy niewymygajace posiadania kuchni..

Polecane posty

Gość poradzcie cos prosze Was

Przez 2 miesiace bede mieszkac w pokoju, bez dostepu do kuchenki.. Mam do dyspozycji jedynie mikrofalowke, czajnik na wode i lodowke. Jak sie zywic? Nie chce zapychac sie kanapkami, czy owocami.. jakos tak nie wyobrazam sobie zycia bez cieplych dan, a na chodzenie co dzien do barow mnie nie stac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohunnn
sałatki , pół-przetwory czy jak to sie zwie- w biedronce kupujesz odgrzewasz w mikrofali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohunnn
dania ze sloików , fasolka po bretońsku , goląbki co tam jeszcze jest hmmmmmm------- zapiekanki albo mozesz kupic piers z kurczaka pokreic cienkie plastry do mikrofali z sosem -bida jedzenie ale pzreżyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohunnn
ej no dodją sie te komenty czy nie w morde żyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzcie cos prosze Was
mieszkam za granica i nie ma tu dan typu fasolka czy golabki w sloiku do odgrzania:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszelkiej maści niezdrowe zupiska w proszku, barszcz czerwony puree ziemniaczane itd od biedy mozesz w czajniku jajka gotowac, ale to kup sobie drugi, mniejszy :D moja byla pracodawczyni gotowala w czajniku jajka i kielbase :D a kolega pierogi :D jak się chce, to mozna :P poza tym jakbys makaron do wody wsadzila i do micro na 35 min czy wiecej to by sie nie zrobil ? i do tego sos ze sloika :) poza tym kanapki, jakies pizze, hamburgery, zapiekanki, salatki, jogurty id :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzcie cos prosze Was
serio w czajniku jajko zrobic?:classic_cool: nie mam naczynia do gotowania w mikrofalii:////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrobilam coś bardziej
-parówki - zagotujesz wode w czajniku i zalejesz parówki na 10 min, tak samo możesz zrobić z kiełbasą -zupki w proszku -sałatki -zapiekanki i pizze gotowe (ktore wystarczy podgrzać w mikrofali) -kanapki -krokiety z biedronki :p Można odgrzać w piekarniku i są dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×