Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość po stokroć dobita

Dziewczyny, pomóżcie, bo nie wiem, co robić :(

Polecane posty

Gość po stokroć dobita

Będzie możliwie krótko - chodzi o zdradę faceta. Piszę na tym forum, bo często je czytam, mamy półtorarocznego synka. Dziś zobaczyłam na komórce narzeczonego, że przyszedł do niego sms od jakiejś X. Podałam mu komórkę mówiąc, że chyba dostał wiadomość, a on odczytał i powiedział "Znowu nie wygrałem audi", a wcześniej jeszcze śmiał się, że znowu chcą go naciągnąć na samochód. W pewien sposób mnie okłamał. Wyszłam na spacer i zastanawiałam się, co dalej robić. Chciałam poczekać, żeby ewentualnie przejrzeć mu kom, chociaż wiem, że kasuje smsy po przeczytaniu. Ale do tej pory załatwialiśmy wszystko bez gierek, więc po powrocie spytałam go wprost, czy kogoś ma. Powiedział, że nie, ale wywiązała się awantura, że ja go inwigiluję, wiecznie oskarżam o zdradę (to nieprawda akurat) i że znałam jego podejście do zdrady, więc o co mi teraz chodzi. A podejście ma takie, że fizycznie to nie zdrada. Zdrada jest wtedy, gdy się zaangażuje emocjonalnie. O kant dupy można taką definicję rozbić... Więc zapytałam go, kim jest X. Wtedy strasznie się zdenerwował i powiedział, że nie ma tego tematu, nie ma żadnej X, że lepiej będzie, jak zostawimy ten temat. Drążyłam długo ten temat, strasznie się pokłóciliśmy, zwalił wszystko na mnie, że go ciągle podejrzewam, że nie może mieć w ogóle prywatnego życia i swoich tajemnic i że robię zawsze z niego tego najgorszego. Jak dla mnie oczywiste jest, że kogoś ma, chociaż namacalnych dowodów brak. Zdarza mu się wychodzić, ale mówi, że z kumplami i faktycznie wraca mocno wstawiony, a oni zawsze piją, no ale teraz to chuj go wie... Nie wiem, co dalej. Może jutro pojadę z małym do mojej mamy? Strasznie mnie przeraża samotne macierzyństwo :(( Moje życie się zawali, nie mam pracy, ukończonych studiów, chociaż akurat obrona niedługo. Mieliśmy się przeprowadzać do Warszawy w najbliższych miesiącach (ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła), bo może będę mieć tam pracę, ale przecież sama nie dam rady finansowo w obcym mieście, gdzie nie mam żadnych znajomych, nawet znalezionego mieszkania czy żłobka... Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×