Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kurde no źle mi :(

Za luźna pochwa :( Co z tym zrobić?

Polecane posty

Gość Kurde no źle mi :(

Operacja odpada raczej, nie stać mnie. Mam 23 lata, obecnie jestem z 3 chłopakiem. Mam wrażenie, że moja pochwa jest luźna - z chłopaka nie jestem w stanie wydusić czy mu to przeszkadza czy nie [dochodzić to dochodzi...]. Ale mi przeszkadza bo seks jest mało fajny :( Obecny partner może się pochwalić całkiem przyzwoitym penisem (w przeciwieńswie do 2 poprzednich - zaczęłam współżyc jak miałam 16 lat) a jednak coś jest nie tego od blisko roku (jesteśmy razem 2 lata). Nie współżyję jakoś super -często, zwłaszcz teraz. Wcześniej to było 1-2 razy na tydzień, od roku raz na tydzień, raz na dwa tygodnie... Są jakieś ćwiczenia, maści, inne cuda które by jakoś mnie "zwęziły"? Czy operacja to jedyna opcja? Bo jak patrzyłam po cenach (od 15tys) to mi opadły witki, bo mogę odłozyć 200zł miesięcznie maksymalnie.... Tampon tez całkiem luźno wchodzi, ginekolog mnie kiedyś spytała, czy dziecka nie miałam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona jola
ostro, aż tak cię rozepchali? nie słyszałam o ćwiczeniach, chyba pozostaje ta operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suldrun
A ćwiczeń mięśni Kegla próbowałaś? Nie wiem, czy to pomoże, ale pomaga wzmocnić mięśnie pochwy, więc może...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjfgjgyjghkyu
ćwiczenie mięśni ponoć pomaga, próbuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×